Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 45 od 45

Tema: Iznenadjenje

  1. #41
    God country family powder Bajastrasni avatar
    Datum registracije
    31.12.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Pozdrav za neustrasivog krotitelja italjinskih ski-staza i italijanskih 'ljepsih polovina' (s naglaskom na polovine)
    Cuj, samo italijanskih !? Pa nismo dosli ovde da se vredjamo. E.... mnoge su pale za slobodu..... al' da se ne hvalim, procitace zena pa sam , hihi.

  2. #42
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bajastrasni Pogledati poruku
    Sapa, kako ne znas, pa Bata Bane i ja smo u talu, vec godinama! Ko na nas krene iz mesta je naj.bo
    Ma Baja prijatelju, ja ti nista ne znam, samo nako nagadjam, heheheh.
    Za tebe takodje ne znajem, ali o Bata Banety cujem samo izuzetno pozitivne price ( iz prve ruke, my connections): da je jarancina i po....ali i iz mjeta zaheban ako mu stanes na 'kurije oko'.

    @batabane nema te nesto 'kod nas', aj, pa svrni i 'tamo'

  3. #43
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bajastrasni Pogledati poruku
    Cuj, samo italijanskih !? Pa nismo dosli ovde da se vredjamo...... .
    Ma nisam ni sumnjo, cu' da te vrijedjam, boze sacuva';
    To ti je kompliment, znas kako kaze ona narodna: "if you can make it there you'll make it anywhere...."

    PS
    A prava (rodjena) zena mora da bude "sretna ", da druge (uz to jos i talijanske) padaju na tvoj sharm, ba.

  4. #44
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    Trebalo bi da bude Moltaler Glecer
    Posto je Bata Bane ili stidan ili skrt na rijecima, a zaboravio je na marketing, PR i ostale stvari iz neumoljivog svijeta reklame; reko daj da zadam nekoliko interesantnih detalja o ovom Mölltalerovskom vjecitom snijegu i ledu (ovo "o" izgovaraj tako sto ces usta napravit ko da ces izgovoriti ono nase prosto "o" a onda u zadnjem trenutku pustis iz grla glas "E" ).

    Nego da se vratimo na taj Moeltaler-glecer; To je jedini glecer u austrijskoj pokrajini Korushka (Kernten), ali ujedno 4-ti po velicini 'ski-glecer' u Evropi !!!Pod ovim podrazumjevamo glecere sa izgradjenom infrastrukturom: 50 km uredjenih staza. Ispred njega su, sto se ukupne duzine sredjenih pista tice, jedino: Stubai, Hintertux i La grande motte. Pa vi sad vid'te. Skija se do 3122 m nmv, postoji 10 liftova. Piste jesu (i oni sami priznaju) pretezno plave, ali zato je tu i jedna staza na kojoj se odrzavaju FIS-takmicenja i duga je ni manje ni vise no 7 km.(spust, super G.....itd, itd).

    Iz doline, na glecer vozi neka vrsta metroa. Naj duzi je takve vrste na svijetu!!! I istjeruje nestrpljive skijase u roku od 8 minuta na visinu od nekih...nije ni bitno kolko metara, bitno je da tu pocinju ski-liftovi

    Informacije sam maznuo sa:

    www.skifidelity.at/moelltaler-gletscher
    Izmenio/la Sapa; 31.08.2007 u 22:54.

  5. #45
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Ma Baja prijatelju, ja ti nista ne znam, samo nako nagadjam, heheheh.
    Za tebe takodje ne znajem, ali o Bata Banety cujem samo izuzetno pozitivne price ( iz prve ruke, my connections): da je jarancina i po....ali i iz mjeta zaheban ako mu stanes na 'kurije oko'.

    @batabane nema te nesto 'kod nas', aj, pa svrni i 'tamo'
    Tu sam druze moj, malo sam oladio ovu nedelju, bio slobodan pa se malo opustio, tacnije bio sam u Banji Vrujci, zamisli da tamo imam kucu vec 10 god, a sada sam bio prvi put.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •