Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 43

Tema: Lokve

  1. #21
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Znam za te postojece.. A bice dobro, neka kupe neki fin ratrak, malo srede staze, hotel, i ok je za pocetak.

  2. #22
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ima li iko kakvih vijesti o ovom ski centru za predstojecu sezonu?

  3. #23
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Ja sam bio tamo pre par nedelja, u prolazu, od napolje što može da se vidi izgleda kao da su hoteli renovirani - ali nisu otvoreni .

    Po svemu sudeći - ne verujem da će biti ove sezone - opet - a već 2 godine renoviraju .

  4. #24
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Evo na sajtu http://lokve.org/info sam citao neki tekst da je otvoreno 35 novih malih hotela, uglavnom na sjeveru CG. Ali sam nasao i podatak da, izmedju ostalih, i ski centar Lokve, spremno docekuje sezonu:

    ''Ski centri na Žabljaku, u Kolašinu, Vučju, ski centar Lokve, će potpuno spremno dočekati prve turiste. Ski staze, odnosno žice na tim stazama su sad u fazi atestiranja i ovih dana se očekuje da će svi naši ski centri dobiti ateste za nesmetan rad. Naravno, naša turistička inspekcija će apsolutno kontrolisati sve te uslove koje je neophodne da prije svega ski staza a onda i hoteli imaju kako bi turisti bili zadovoljni.''


    Sad, sta se na Lokvama tacno desava, ne znamo. No, vidjecemo

  5. #25
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Otvoren hotel sa 4 zvjezdice

    Berane – U Beranama je juče otvoren hotel sa četiri zvjezdice Il Sole, prvi takvog ranga u gradu. Hotel ima 50 soba, a svečano su ga otvorili ministar turizma Predrag Nenezić i gradonačelnik Vuka Golubović.
    Nenezić i predsjednik opštine Berane saopštili su da ukupan socijalno ekonomski razvoj grada obećava optimizam kada je u pitanju budućnost Berana. Otvaranjem novog hotela nakon nekoliko godina stagnacije, kako je saopšteno, turistički razvoj Berana ponovo uzima maha.


    --------

    Sto se tice ski centra Lokve:
    Nenezić je najavio da će skijalište u Lokvama biti otvoreno najkasnije za sedam dana. Najavljeno je i izdvajanje više novca za saobraćajnu infrastrukturu i izgradnja regionalne sanitarne deponije za komunalni otpad na kojoj bi se, po sanitarnim uslovima, skladištio komunalni otpad i iz opština Rožaje, Plav i Andrijevica. Golubović je kazao da Opština pregovora sa vlasnicima hotela Berane u vezi sa dugovima prema lokalnoj upravi, kako bi pomogla da i taj beranski stari hotel uskoro počne sa radom.
    R.L.

    Izvor: lokve.org

  6. #26
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ja bi 1. januara trebalo da odem na Lokve par dana, tako da cu vam prenijeti utiske iz tog ski centra, ako bude otvoren, naravno. Ministar je najavio otvaranje, najkasnije za 4-5 dana.. Pa vidjecemo. U svakom slucju, ja cu nazvati ski centar, pa cu vam javiti tacan termin otvaranja! poz

  7. #27
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Danas sam zvao skijaliste, ustvari sada vec juce :P , na broj, koji je dat na www.lokve.org ali, nazalost telefon nije u funkciji. U svakom slucaju saznacu prije 1. januara, kada idem gore, kada ce ski centar biti pusten u rad..

  8. #28
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.445

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos_pg_91 Pogledati poruku
    prije 1. januara
    to mu dodje danas ili sutra
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  9. #29
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od TADIJA_91 Pogledati poruku
    to mu dodje danas ili sutra

    Hvala na pomoci Tadija!

  10. #30
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Bio sam u blizini ovog centra par dana.. Medjutim nije radio(bilo je najavljeno otvaranje najkasnije do 4. t.j danas).. Snijega ima u dovoljnim kolicinama(cak i mnoogo vise) ali centar ipak nije otvoren.. Znam samo da je u subotu vece stigao ratrak ispred hotela, ali kada sam danas prolazio zica nije radila, staze nisu bile sredjivane( iako sam vidio par skijasa da se spusta stazom).. I, tako se ja zeznuh za skijanje u ovom centru, ali sto kazu, vise srece drugi put..
    U, svakom slucaju bilo je fino izaci na snijeg par dana, malo sam i skijao kroz prsic(30ak cm) tako da je u redu za pocetak.. Iduci vikend pocinje pravo.. POzz
    Izmenio/la milos_pg_91; 04.01.2009 u 17:34.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •