Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 43

Tema: Lokve

  1. #31
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Samo mala ispravka.. Ski centar je izgleda poceo sa radom u nedjelju, samo zicara nije radila u trenutku kada sam prolazio. Tako da je centar otvoren u roku koji je bio postavljen(tacno zadnji dan).. Pozz

  2. #32
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nisam prisutan na netu ovih dana (na skijanju sam ) pa ne kačim ništa novo.. Lokve su proradile zvanično, otvorena je sezona i rade žice.

    Imam i nove kontakt brojeve telefona - čim se vratim kačim ih...

  3. #33
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Nisam prisutan na netu ovih dana (na skijanju sam ) pa ne kačim ništa novo.. Lokve su proradile zvanično, otvorena je sezona i rade žice.

    Imam i nove kontakt brojeve telefona - čim se vratim kačim ih...

    Pa da.. bio sam i ja gore, ali sam se vratio u nedjelju, bas kada je skicentar poceo da radi.. Snijega ima u vise nego dovoljnim kolicinama, i izgleda ce biti jos padavina!

  4. #34
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up

    Izvor: lokve.org (07.01.2009)

    Utisak sa božićnog skijanja

    Markov utisak i slike sa božićnog skijanja

    Evo slika od danas sa Lokava pa ti odaberi koje od ovih valja staviti na sajt.
    Ski pass je 12€ (po meni mnogo) a snijega ima još za nedelju dana skijanja osim ako ne padne novi snijeg u međuvremenu.
    Hotel i dalje ne radi ali na vrhu staze se nalazi jedan mali eko restoran sa oko 30-ak mjesta koji tokom današnjeg dana bio non-stop pun.
    To je to. Slike govore dovoljno...
    M.I.

  5. #35
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    U Fokusu zimski turizam u CG

    Kada se govori o zimskom turizmu u našoj zemlji uglavnom se misli na Žabljak i Kolašin. Ski centri Turjak i Lokve praktično i ne postoje na turističkoj mapi Crne Gore.Zahvaljujući naporima lokalne uprave u Beranama na Lokvama će nakon dugog niza godina ove zime ipak moguće biti skijanje.
    Ski centar Turjak do prije nekoliko godina bio je rame uz rame sa ski centrima na Žabljaku i u Kolašinu. Prije tri godine je privatizovan i od tada više nije u fukciji turističke ponude. Novi vlasnik renovira hotel a tek iduće godine u planu je rekonstrukcija skijališta, tako da od skijanja na Turjaku ni ove zime neće biti ništa.
    Ismet Skenderović:"Mora se vršiti rekonstrukcija skijališta da bi bila jedna kvalitetna usluga koja bi zadovoljila ne samo probirljive nego prosjećne i potencijalne turiste koji su ranije tradicionalno dolazili.
    Ni ski centru Lokve nakon privatizacije ne cvetaju ruže. Novi vlasnik već tri godine nije u stanju da osposobi hotel i skijalište za rad. Lokalna uprava u Beranama je uspjela da pronađe partnera koji će za potrebe stanovnika Berana i okolnih opština osposobiti makar sijalište ove zime.
    Vuke Golubović:"Posredovanjem lokalne uprave i vlasnika motela Lokve odnosno ski centra dogovoreno da ove godine jedno planinarsko udruženje smučarski klub Vojo Maslovarić uzme ski centar i da i ove godine to funckioniše, živi i radi.
    Samo jedno skijalište u ovom dijelu Crne Gore i to bez pratećih sadržaja daleko je od ozbiljne turistićke ponude. U ski centru Lokve ne očekuju bog zna šta od ove zimske turističke sezone posebno ako se ima u vidu činjenica da ovdašnji motel ni ove zime neće biti u funkciji turističke ponude, ali vjeruju da mogu zadovoljiti potrebe ljubitelja skijanja iz Berana Rožaja, Plava i Andrijevice.

    http://lokve.org/info/

  6. #36
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Juče/danas je palo pola metra snega, pravi pršić, a centar (naravno) ne radi..

  7. #37
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Juče/danas je palo pola metra snega, pravi pršić, a centar (naravno) ne radi..
    Kao ni ostali, veci u Crnoj Gori(naravno).

  8. #38
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Thumbs up

    Gledam sad na TV kako su Lokve otvorile ski sezonu. Neki prastari dvosjed radi. Skijaju ljudi, pass za odrasle 7 €. Ma mora se poći...

  9. #39
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

  10. #40

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •