Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 48

Tema: Zabljak 07/08

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    17.07.2007
    Lokacija
    Budva
    Poruke
    8

    Podrazumevano Zabljak 07/08

    Dobar dan,

    Does anyone know who I can contact to enquire about snowboard instructor jobs in Zabjlak for the coming 07/08 season? I know the resort is small but I am hoping to spend some time Durmitor and if I can get some sort of work out there all the better!

    If anyone can put me in touch with a local ski centre or people involved with winter sports / tourism that would be very helpful.

    Thank you
    Izmenio/la mp2007; 17.07.2007 u 19:52.

  2. #2
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mp2007 Pogledati poruku
    Dobar dan,

    Does anyone know who I can contact to enquire about snowboard instructor jobs in Zabjlak for the coming 07/08 season? I know the resort is small but I am hoping to spend some time Durmitor and if I can get some sort of work out there all the better!

    If anyone can put me in touch with a local ski centre or people involved with winter sports / tourism that would be very helpful.

    Thank you
    Durmitor is small but beautiful ski resort, for snowboard is one is the best places. You can contact DAKI, he live on Durmitor and he have a snow school.

    Best

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    17.07.2007
    Lokacija
    Budva
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Thanks a lot - I'll contact him.

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano TuristiČki Poslenici Sa Žabljaka OČekuju UspjeŠnu Zimsku Sezonu

    Izvor: Nezavisni dnevnik Vijesti

    Spremni, ako priroda ne zataji

    Žabljak - Sudeći prema procjenama turističkih poslenika, predstojeću zimsku sezonu na Žabljaku obilježiće veoma dobra posjeta, koja je karakterisala prošlo ljeto i prošlu zimu. Na Žabljaku nema novoizgrađenih hotela, pa grad trenutno raspolaže sa nepunih hiljadu kreveta u velikim i malim hotelima i svega 150 ležajeva u registrovanom privatnom smještaju. Kapaciteti su znatno veći, ukoliko se ima u vidu i veliki broj onih koji nijesu registrovali svoje sobe, uprkos tome što ih rentiraju.
    Predstavnici hotelijera i Opštine i javnih preduzeća tvrde da će biti spremni za doček brojnih turista, a gradonačelnik Isailo Šljivančanin izrazio je očekivanje da će "svi subjekti obaviti dobre pripreme i uspješno dočekati goste ove zime".
    Šefica prodaje u HM "Durmitor", Aleksandra Vuković kazala je da su hoteli "Jezera" i "Žabljak" već spremni za doček gostiju koji će početi da stižu 22. decembra. U tim hotelima će biti organizovan doček Nove godine.
    - Interesovanje je veliko. Januar je odlično prodat, a znatan je broj rezervacija za februar i mart. Dobro se prodaju i novogodišnji aranžmani. Nadam se da snijeg na Durmitoru neće zatajiti ali i da će ulice, prilazi hotelima i hotelski parkinzi biti bolje održavani nego ranije, kako bi se izbjegli problemi - kazala je Vuković.
    Veliko interesovanje vlada i za hotel "Planinka", a upravnik Mitar Baranin kazao je da se kapaciteti dobro prodaju. Za novogodišnje praznike i ove zime će nastupati "Zvezde granda".
    Dobru sezonu "sa 90 procenata starih gostiju" najavio je i Vukomir Marjanović, vlasnik hotela "MB".
    - Kao prije svake sezone, u toku je uređenje infrastrukture skijališta na Savinom kuku. Sve će biti spremno do početka sezone - izjavio je kratko direktor Nju ski centra "Durmitor" Radovan Grbović. On nije želio da komentariše obim ovogodišnjeg ulaganja u opremu skijališta, dodajući da će nakon povratka sa službenog puta iz Njemačke dati više informacija.
    Direktor komunalnog preduzeća Milanko Ćetković kazao je da raspolažu kvalitetnom mehanizacijom i da su spremni za održavanje gradskih ulica, javnih površina i lokalnih puteva, ali i uredno vodosnabdijevanje, koje nije krasilo prošle ljetnje sezone.
    Upravnik sekcije "Crnagoraputa" iz Pljevalja Boško Vojinović očekuje da će se radnici stacionara na Tari, koji se staraju o prohodnosti 100 kilometara puta od Mojkovca do Žabljaka i dalje do Boana, potruditi da ceste budu prohodne. Uz to oni će zimus čistiti i snijeg do žabljačkih skijališta.
    - Raspolažemo mehanizacijom koja je predviđena našim planom i programom zimskog održavanja. Ukoliko ne bude ekstremnog nevremena, putevi će biti prohodni i bezbjedni za učesnike u saobraćaju. Kao i svake godine, najteže će biti od Žabljaka preko Jezerske površi do Boana - kazao je Vojinović.

    O.PJEŠIVAC

    CIJENE NE MIRUJU

    Hotelijeri su formirali cijene za predstojeću sezonu, koje uglavnom nijesu na nivou prošlogodišnjih. Polupansion u dvokrevetnim sobama, po osobi u hotelu "Jezera" između 23. i 26. decembra i tokom februara, koštaće 25 eura za odrasle. Za period od 27. decembra do 5. januara 33 eura. Poslije 5. januara, cijena polupansiona će biti nešto niža i iznosiće 27 eura. Za doček Nove godine u tom hotelu, odnosno za novogodišnje proslave tokom tri večeri (ulaznice i svečane večere) obavezna je doplata od 80 eura po odrasloj osobi, odnosno 40 eura za djecu mlađu od 12 godina.
    Polupansion u dvokrevetnim sobama po osobi u hotelu "Žabljak" će tokom glavne sezone biti 18,23 i 20 eura, zavisno od perioda, a u aprilu 16 eura. Za doček nove godine u "Žabljaku" odrasli plaćaju 40 eura, a djeca mlađa od 12 godina, 15 eura. Cijene u hotelima "Jezera" i "Žabljak" su uvećane za oko 10 procenata u odnosu na prošlu zimu.
    Gosti su obavezni platiti boravišne takse i osiguranje što dnevno iznosi 1,10 eura.
    Polupansion u hotelu "MB" koji raspolaže sa 50 kreveta je 30 eura po osobi, što je na nivou prošlogodišnjih cijena.
    Boravak u hotelu "Planinka" naredne sezone biće skuplji za 10 do 15 procenata u odnosu na prošlu zimu.
    "Planinka" nudi trodnevni novogodišnji aranžman za 255, petodnevni 325 i sedmodnevni za 395 eura. "Standardni" smještaj u hotelu, zavisno od karakteristika soba u decembru košta od 20 do 25 eura. Od 30. decembra do 14. januara 32 do 40, u drugoj polovini januara od 22 do 30 eura. Tokom februara od 20 do 29, a u martu 16 do 25 eura po osobi.

  5. #5
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Kupljen novi ratrak!

  6. #6
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    ma brate samo da ga ne parkiraju, nego da pegla

  7. #7
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Svaka čast, 'oće taj novi moći da se popne uz levak?

  8. #8
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    To prevazilazi moje mogucnosti razmisljanja

  9. #9
    Junior Member SpeeD avatar
    Datum registracije
    22.11.2007
    Lokacija
    Zajecar
    Skije / Bord
    Fischer vc100
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    PoZzZ za sve Crnogorce
    Ove zime planiram da idem na zimovanje(skijanje) na Zabljaku. Cuo sam da su staze ekstra pa me interesuje da li neko ima slike nekih staza i da li moze da mi posalje na e-mail-speed_red_light@yahoo.com. PozZz i hwala u napred

  10. #10
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SpeeD Pogledati poruku
    PoZzZ za sve Crnogorce
    Ove zime planiram da idem na zimovanje(skijanje) na Zabljaku. Cuo sam da su staze ekstra pa me interesuje da li neko ima slike nekih staza i da li moze da mi posalje na e-mail-speed_red_light@yahoo.com. PozZz i hwala u napred
    Joj brate slika sa Zabljaka imam milion, ne treba ti ni jedna idi i neces se pokajati, uzgred ja sam jedan od naj vecih ljubitelja Zabljaka
    Izmenio/la Bata Bane; 22.11.2007 u 23:06.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •