Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 69

Tema: Krčmar?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    15.04.2004
    Lokacija
    Naissus
    Poruke
    28

    Podrazumevano Krčmar?

    Meni je ta staza medju prve tri na kopu!
    Da li je uopste u planu da se pusti?

  2. #2
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Jeste.
    Kad NATO počisti Kasetnu bombu koju je rasuo po njoj.
    Nikad mi neće biti jasni likovi koji uprkos upozorenju idu da skijaju po kasetnim bombama

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    18.11.2004
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    DOKONI UM Poslao: Pet Nov 26, 2004 8:48 am Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Jeste.
    Kad NATO počisti Kasetnu bombu koju je rasuo po njoj.
    Nikad mi neće biti jasni likovi koji uprkos upozorenju idu da skijaju po kasetnim bombama
    Tebi je bas dosadno kad si uzeo da branis ljude iz Genex-a sto nisu sredili stazu Krcmar.
    Nadam se da ce se bar neko javiti iz Genex-a da kaze sta se desava, i zasto se ova staza jos nije pripremila za zimsku sezonu !
    Fight with the best, die like a rest.

  4. #4
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Bojim se da GENEX nije baš ovlašćen i da nema službu za razminiravanje prostora. To je malo komplaksniji problem i nije samo GENEX-ov.
    Takvu jedinicu ima samo vojska DZ SiCG.
    A vojne jedinice se,kao što znaš,ne rentiraju.
    Dakle malo je problem širih razmera a nema opravdanja što taj problem čeka 5 godina da se reši.
    :idea:
    Ja ih branim :?: :?
    Hmmm nešto si pobrkao :wink:

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    15.04.2004
    Lokacija
    Naissus
    Poruke
    28

    Podrazumevano krcmar?

    Dokoni kod mene u nisu su padale kasetne bombe svuda po gradu!Znas kako su ih razminirali?Uzmu 4-5 starih kamionskih guma stave ih preko kasetne jednu iznad druge i eksplodiraju!Tako su aktivirali sve kasetne po nisu(bar 20 ako ne i vise).Tako da meni to objasnjenje bas ne drzi vodu!

  6. #6
    Aggressive Brothers Crew Tek-FLo_abc avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    kragujevac
    Godina
    37
    Poruke
    52

    Podrazumevano Krcmar :-)

    pa jednostavno glasi da li ste vozili krcmar kada je bio otvoren ili skorije.ja sam ga vozio prosle godine i to smo cak napravili kicker na njemu i zaludeli smo jedni 4-5 dana...

  7. #7
    PeCa_ABC
    Guest

    Podrazumevano Super bas odlican si :)

    AAA jeste bila dobra voznja i ove godine ce....Dok ne nadjemo neku bombicu :

  8. #8
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Ne slutite koliko je opasno igrati se sa time. Kasetna bomba može da se aktivira na dodir, na elektro-magnetno zračenje itd. Moguće je da ih ima i u krošnjama drveća, a najčešće su oko 10-20cm pod zemljom. Verujte mi na reč nalazaili su ih i na mestima za koje su bili sigurni da su očišćena. Inače za jedno područje se kaže da je čisto ako je pregledano 99,7% teritorije.

    Sama staza Krčmar na oko izgleda potpuno čista u gornjem delu i prekrivena je sitnom travom ali ponavljam to ne znači da je čista. Sa druge strane presecanje sa Suvog Rudišta na Krčmar je najopasniji deo koji je bio najviše izložen bombardovanju, a koji je pokriven sitnim rastinjem žbunastog oblika pa sad vidite šta može da se desi ako je bomba u takvom rastinju, a vi naiđete skijama preko toga ili zakačite takvo rastinje koje je neravnomerno prekriveno snegom. Lično sam video kako izgledaju objekti posle dejstva kasetnih bombi. Posle toga čak i peške preko kolskog puta mi nije bilo sve jedno da idem do Nebeskih stolica. Zamislite zid npr. 5x5 metara koji izgleda posle desjtva kasetne bombe izrešetan kao da je neko pucao mitraljezom do besvesti. E sad ko voli da se igra sa životom njegova stvar
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  9. #9
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    e, to ja zovem extremnim skijanjem
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  10. #10
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Nezvanična informacija je da će Krčmar raditi u sezoni 2006/2007! Koliko sam dobio informaciju trenutno je čišćenje u toku ili je već i završeno...Živi bili pa videli

    PS: Odavno se ovako nisam obradovao
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •