Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 68

Tema: Skijanje u julu na Debelom nametu

  1. #51
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Matrix Pogledati poruku
    Kako sam se prijavio za ucesce tako se i odjavljujem posto nema nista od toga, ali dogodine...

    I jos nesto, da ne bi bilo pogresno shvaceno od bilo koga (ko razume shvatice): gore navedena ponuda za odlazak na Debeli namet nije bila nikakva "peacemaker" varijanta izmedju sadasnjih i bivsih clanova SM (pa ma kako se zvali). Ako imate jedni nesto protiv drugih to su vase privatne stvari i ne zelim da ucestvujem u njima. Ko god me pozove na neku akciju, rostilj i zezanje ... uvek cu rado da se odazovem, ako imam mogucnosti (citaj vremena, godisnjeg odmora, vikenda, ako deca nisu bolesna...).

    Sto se licno mene tice i dalje sam registrovani clan SM sa clanskom kartom 006 kao i moja porodica.

    Pozdrav za sve posetioce ovog foruma i sajta.
    Matrix
    A na pivo ako te neko pozove?

  2. #52
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Matrix Pogledati poruku
    Kako sam se prijavio za ucesce tako se i odjavljujem posto nema nista od toga, ali dogodine...

    I jos nesto, da ne bi bilo pogresno shvaceno od bilo koga (ko razume shvatice): gore navedena ponuda za odlazak na Debeli namet nije bila nikakva "peacemaker" varijanta izmedju sadasnjih i bivsih clanova SM (pa ma kako se zvali). Ako imate jedni nesto protiv drugih to su vase privatne stvari i ne zelim da ucestvujem u njima. Ko god me pozove na neku akciju, rostilj i zezanje ... uvek cu rado da se odazovem, ako imam mogucnosti (citaj vremena, godisnjeg odmora, vikenda, ako deca nisu bolesna...).

    Sto se licno mene tice i dalje sam registrovani clan SM sa clanskom kartom 006 kao i moja porodica.

    Pozdrav za sve posetioce ovog foruma i sajta.
    Matrix
    Znaci nista od...

    peacemaker.jpg

    A stajao bi ti pravo dobro

    Onaj dug ce prebijemo drugi put ondak...

  3. #53
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Matrix Pogledati poruku
    Kako sam se prijavio za ucesce tako se i odjavljujem posto nema nista od toga, ali dogodine...

    I jos nesto, da ne bi bilo pogresno shvaceno od bilo koga (ko razume shvatice): gore navedena ponuda za odlazak na Debeli namet nije bila nikakva "peacemaker" varijanta izmedju sadasnjih i bivsih clanova SM (pa ma kako se zvali). Ako imate jedni nesto protiv drugih to su vase privatne stvari i ne zelim da ucestvujem u njima. Ko god me pozove na neku akciju, rostilj i zezanje ... uvek cu rado da se odazovem, ako imam mogucnosti (citaj vremena, godisnjeg odmora, vikenda, ako deca nisu bolesna...).

    Sto se licno mene tice i dalje sam registrovani clan SM sa clanskom kartom 006 kao i moja porodica.

    Pozdrav za sve posetioce ovog foruma i sajta.
    Matrix
    Pozdrav i tebi Matrikše...

  4. #54
    Member Matrix avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Lokacija
    Beograd - Medak
    Godina
    55
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    @ Bojo: Moze al uz meze, al ja cu da nesto drugo (vince) da mozemo da se kuckamo.
    @ Oggy: YEAH cool ti je attachment. Dug je najbolji drug!!! Sala, pozz za BL
    @ hehehe: pozz za KG

    Uhh ovo pisanije je vec za drugu temu pa hajde da se prebacimo tamo
    E pa ziveli !!!

  5. #55
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    kakva je situacija ove godine? verujem da ima vise snega na debelom nametu i da kudikamo kojekude moze nesto da se organizuje
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  6. #56
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up

    Ako ga sada ima (trebalo bi neko da "odšeta" do tamo već sada da proveri ) dovoljno, biće ga i za vikend 12-13 jula (šta je dve nedelje )...

    Lepo bi bilo kad bi neko iz Žabljaka javio stanje na Debelom nametu - Daki?

    I ako nema ogranizovanog hepeninga ove godine - ako ima dovoljno snega možemo spontano da se nađemo ujutru 12tog i da odšetamo, skijamo i družimo se - a posle na "rastavljanje" nekog jagnjeta .

  7. #57
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Naravno, još je bolji termin 19-20 jul . Tj. skijanje 19 jula .

  8. #58
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Obje varijante bi bile extra

  9. #59
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja planiram da idem na Durmitor na par dana, pa sam pitao dakija izmedju ostalog i da li organizuju skijanje ove godine. Rece da vjerovatno nece, da li zbog nedostatka snijega ili je nesto drugo u pitanju - ne znam.

    U svakom slucaju, ja cu ici, skijanje ili ne, mozebitno i bas neki od tih vikenAda, ako ima jos neko zainteresovan...

  10. #60
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up

    Javi kad odlučiš koji ćeš vikend, ili dane da ideš - ja sam od ~15 jula u CG...

    Pa možemo nešto da izkombinujemo - samo da odšetamo tamo na grudvanje ako nema mnogo snega . Ako ima da ponesemo snowblade .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •