Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 30

Tema: ocena sezone (06/07)

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    good one

    Cheers mate!

    ode ja spavat. btw. syebali smo ovaj wladow topic skroz na skroz, wlad sorry mate

  2. #12
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    osjecaj se pozdravljenim

  3. #13
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    ode ja spavat. btw. syebali smo ovaj wladow topic skroz na skroz, wlad sorry mate
    Što jes-jes, al' nije ni prvi, a nadam se ni poslednji put, vratiću ti ja to ne boj se

  4. #14
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flexon Pogledati poruku
    englezima treba zabranit da prave pivo
    i ne prodavati im skije
    Sa drugiom delom konstatacije bi se mogao i sloziti , ali prvi nikako ne stoji...njihov domaci ALE je stvar koju svakako treba probati u svakom lokalnom pubu u kome se nadjes, posto ga prave u malim pivarama lokalno i dosta se razlikuje po ukusu i % alkohola...sad neki je bolji neki losiji...

    Inace to 4 pinte za 1 sat, je fazon posto im pabovi uglavnom rade do 11, a oni mangupi izlaze oko 9:30...zato svi izuvaju pivo kao na takmicenju

  5. #15
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Crazy istina je za mini pivare, to su pitka piva, al ipak nista bez Svabe, Olandeza i Belgijanca, sto se piva tice. Probaj njihova piva od mini proizvodjaca: umjetnost.

    Btw. Sto se Londona tice shvatio sam da je zatvaranje u 11 od prije par godina ukinuto ili barem je politika sadasnjeg gradonacelnika postala jako blaga, bas je bilo frustrajuce trcati u 15 do 11 i grabiti po desetak krigli odjednom...no i to vrijeme su postojali pub-ovi sa dozvolom rada petkom/subotom do 2,3.
    No nema veze, sa ili bez vremenskog limita, gledam ih svuda po evropi......piju ko st.ka., a pivo im je shajt.
    Izmenio/la Sapa; 27.04.2007 u 09:52.

  6. #16

    Podrazumevano

    ma jeb** london,toronto,niagara falls,sve je to lepo...al,bg je zakon(putujem mnogo,i,nigde se nisam bolje zabavljao nego u bg)...a,takokodje,imam i ziv primer,moj ortak..jbt..tamo ne prodaju alkohol miloletnicima..npr.dodjes u neku prodavnicu kupis pivo,i,ako si maloletan..odma zovu muriju...a,da ne pricamo o kaficima....

    e,da..kad sam putovao na kaprun..u,slioveniji pored auto-puta,ima jedne picerija(GALA)..osim sto su pice ogromne,i mnogo dobre...ljudi..domece pivo prave..uh,bruka kako je dobro..

    wlad:jeste malo snega,ali moze i na 0-8 da se skija dobro..npr.marine vode,jaram,gobelja uvek imaju puno snega..inace,bio sam ove god ne beloj reci 2(ako je to ona gornja)..manijak..vise sam setao nego sto sam se spustao..za mene je ova sezona bila ok nista posebno..al,nadamo se da ce sledeca imati najmanje 1m snega!!!pozdrav

  7. #17
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Crazy istina je za mini pivare, to su pitka piva, al ipak nista bez Svabe, Olandeza i Belgijanca, sto se piva tice. Probaj njihova piva od mini proizvodjaca: umjetnost.

    Btw. Sto se Londona tice shvatio sam da je zatvaranje u 11 od prije par godina ukinuto ili barem je politika sadasnjeg gradonacelnika postala jako blaga, bas je bilo frustrajuce trcati u 15 do 11 i grabiti po desetak krigli odjednom...no i to vrijeme su postojali pub-ovi sa dozvolom rada petkom/subotom do 2,3.
    No nema veze, sa ili bez vremenskog limita, gledam ih svuda po evropi......piju ko st.ka., a pivo im je shajt.
    Belgijancima skidam kapu...piva su im extra (mislim na Trapisten). Svabe takodje imaju ok piva...samo je malo problem sto mi bas ne lezi lager (ceski) tip piva...tj. ide ali nije to to. Holandezi...hmmm...tamo sam video vrlo malo ljudi da piju njihova piva (mozda samo Grolsh)...uglavnom piju belgijska...
    sve u svemu Guinness rules

    Zakon rada do 11 datira jos iz WW II i policiskog casa zbog bombardovanja...imaju pabove sa "late licence" do 12, eventualno 1. Ostalo sto radi kasnije su klubovi ili kako bi ih mi zvali diskoteke.....problem je sto tamo retko ima dobrog pica...samo moderne gluposti shotovi , breezeri flasirana lager piva... Bar je tako bilo dok sam ziveo tamo

  8. #18
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Belgijancima skidam kapu...piva su im extra (mislim na Trapisten). )...piju uglavnom piju belgijska...
    sve u svemu Guinness rules
    Zakon rada do 11 datira jos iz WW II i policiskog casa zbog bombardovanja...imaju pabove sa "late licence" do 12, eventualno 1.
    Nagrdismo ovu Wladovu temu dibidus, da se prebacimo na english only???

    Naravno belgijsko je stvarno najbolje ne piju ih samo holandezi nego cak i sofisticirani englezi.(u skoro svakom pubu imas 'belgijance'). Spomeno si Trapist, a kolko ih ima odlicnih: Leffe, Duvel, Palm....da ne nabrajam: http://www.belgourmet.be/nl/bieren/index.php i nema ni jedno da nevalja. ali i holandezi imaju solinde mini-proizvodjace, slazem se ostalo sucs, a i grosch nije nista posebno u poredjenju sa bilo kojim prosjecnim njemackim svjetlim pivom. Crno pivo ne volem.

    Nego ne bijah u ti GB vec neko vrijeme, al znam 100% da je politika zatvaranja pubova u najmanju ruku smeksala pod onim kako se zvase Linvingstonom (Londonci javte se pa me ispravite)
    Jes istina je: u GB je mnogo tesko promjeniti zakon, pa cak i o zakon o radnmom veremenu pubova. No Mayor je prilicno liberalna licnost pa se na tome nesto radilo, barem u Londonu.
    Eto prije neku godinu su u parlamentu raspravljali o dozvoljenoj visini pivske-pjene u “ pint-chasi” , rasprava je trajala necete vjerovat dva-tri dana. Na kraju je glasanjem odluceno da se pivo u lokalima sipa bez pjene (mislim heybem ti zivot, pa to ni nasta ne lici, mislim takvo jedno pivo bez pjene).

    Sto se tice malobrojnih pubova sa dozvolom za rad u "kasnijim" nocnim satima: mislim da je smjelo i do 2 po ponoci, posto sam se tu i tamo opijo na takvim mjestima, al nebitno, sat gore-dole.
    Bitno je da su englezi definitvno nekulturni-konzumenti piva. No style at all.

    Ps
    Wlad opet: sorry-mate, vrati ce mo temu na pravi kolosjek
    Izmenio/la Sapa; 27.04.2007 u 12:40.

  9. #19
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    Tannenzapfle

    najbolje pivo svih vremena

  10. #20
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano Go to bed mate!

    izvini nesto mi je promako taj "model" Tannennzapfle

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •