Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 30

Tema: ocena sezone (06/07)

  1. #1
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up ocena sezone (06/07)

    Evo, uti je prošle godine postavila istu temu, na/pri kraju sezone.
    U slično vreme evo i ja postavljam, za ovu sezonu, znači generalni utisci .

    U većini mesta ove zime je bilo mnogo manje snega nego ranijih godina, lično koliko sam video padavina je bilo dovoljno, ali su previsoke temperature ili topile sneg, ili pretvarale sneg u kišu :(.

    I pored toga, mislim da je ova sezona (barem za mene) bila dobra, moglo se skijati, i na stazi i van nje. Kada smo svi mislili da će se sezona završiti (po dva puta) došlo je do velikih padavina i tako se ova sezona produžila sve do ovih dana.

    Ja sam ove godine bio samo na CG skijalištima, zbog dosta obaveza nisam mogao da se "udaljavam". Znači Bjelasica i Durmitor, sve ukupno 22 dana na skijama (i još par dana kao turista na planini ).

    Naravno, van staza sam se drogirao sa ovim forumom i drugim skijaškim sajtovima, filmovima i knjigama, a sada ostaje samo Internet .

    Kao što sam već rekao, meni je ova sezona prošla skroz dobro, naskijah se, bez povreda (kuc, kuc) sa puno dobrog društva i zabave.

    Do sledeće sezone i (nadam se) Debelog nameta u julu .........


  2. #2
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Sto se mene tice, nikad manje snijega, i nikad vise skijanja - nakuckalo se 27 dana, 6 dana Risoul (Fr) i ostatak Jahorina. Dobra ekipa, upoznao i neke ljude sa ovog a i drugih domacih ski foruma. A skijanje kao skijanje, nikad ne moze biti lose. Doduse ja jos uvijek nista nisam lomio pa zato tako zborim

    A taj Debeli namet, hmmm, prosle godine sam imao nekih obaveza + bio sam malo lijen da putujem, ove godine cu se potruditi malo vise!

  3. #3

    Podrazumevano

    ja neznam sta svi pricate da je bilo malo snega...ja sam ove god uspeo da skijam 45dana..i to samo na Kopaoniku!!!!i,pravo da vam kazem..meni je bilo mnogo dobro..jeste da sam se ubijao od dosade..al,skijanje je bilo vrh..takodje,PRVI PUT U MOM ZIVOTU SAM SKIJAO NA +10 i 0-8cm snega!!!!inace..mart-april..fantazija..

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pa sam sebe si demantovao na kraju posta sa 0-8cm snega . Dobar deo januara je bilo malo snega, i posle se dešavalo da se smanji. Bilo je dovoljno da se skija na stazi, i to jedva.

    Praktično je bilo samo 2-3 velika dump-a, da može da se skija dobro van staze, ostalo vreme je bilo za stazu...

    Kopaonik je inače ove sezone prošao bolje nego drugi ski centri, dešavalo se da ima više snega od drugih centara koji su visočiji, a i radili su više zbog Engleza .

    Sve u svemu 05/06 i 04/05 sezone su nas razmazile, cele sezone je bilo (i previše) snega tako da je moglo da se uživa van staze.

  5. #5
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Podrazumevano

    Nadajmo se da ce i sledeca biti takva Ma kakva sledeca, josh deset sledecih

  6. #6
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    odkad englezi postase skijaska nacija

  7. #7
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flexon Pogledati poruku
    odkad englezi postase skijaska nacija
    Hehe, prijatelju mozda nisu skijashka nacija, ali dal si ikad probo da pijesh sa Englezima??? Neznam dal da za taj njihov talenat kazem respect ili bljak.

  8. #8
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    bljak je kad vidis ruse kako piju vodku
    iz 2dl casa ko vodu

  9. #9
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano


    Ma jok to sa vodkom mi je bash cool, bljak mi je kad englezi piju pivo bez pjene i to 4X po pola litra u roku od pola sata

  10. #10
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    englezima treba zabranit da prave pivo
    i ne prodavati im skije

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •