Strana 5 od 27 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 270

Tema: Vucje kod Niksica

  1. #41
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    39
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    nista od toga nije tacno!!!
    niti su prosirili staze, niti ski daska, takozvana haha niti reflektori za nocno skijanje kako su bili najavili... otvaranje sezone je bilo za vikend tj u subotu, padao je snijeg pa je tek u nedelju bilo otvaranje a nijesu bili u stanju u subotu vece srediti staze nego su u nedelju ujutru radili pa je staza bila KATASTROFA... ski pass je bio besplatan pa su se vodili sa onim 'ko ih je** kad je dzabe ne moramo nista raditi' ccc ako misle ovako do kraja sezone, super ce biti... dodjes u 1 i moras i ski pas i opremu da uzmes po punoj cijeni... toliko neprofesionalizma da je to strasno

  2. #42
    Nik NK
    Guest

    Podrazumevano istina

    vucje je proslog vikenda bilo bolje nego ikada
    ko je skijao u nedelju i ponedeljak vidio je da su staze poravnate i prosirene
    kapija je na svom mjestu i radi kao swicarac
    sto se tice hrane ove godine imaju samo tradicionalna jela i rostilj ali na skijalistu ti i netreba neki luksuz
    vazno je da sada na hranu ne treba cekati dugo
    nazalost kisa je sve pokvarila ali ima najava da cemo se ubrzo opet skijati na vuciju

    "DOLE" navedeni vjerovatno nije ni bio na vuciju

  3. #43
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    39
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    hahaha ako si mislio na DOLE navedenog na mene, mozda bi ti bilo bolje da ostavljas utiske sa ski centra jer ljude to zanima a ne da MLATIS...
    stanje ski centara u CG, ne samo u NK, je uzasno!!! malo se bjelasica popravlja ali to je sve malo je reci lose... bitno je da ulazu milione na primorje da se ima ovaj narod okupati a skijanje ko j***...
    kad si se zadnji put popeo sa uspinjacom na pionir stazu, veliki poznavaoce ski stanja na Vucju??? ne moras mi nista vise pricati, samo mi odgovori na ovo pitanje

  4. #44
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    39
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    juce bilo skijanja ali samo na cicibanu hahah citav dan zicara nije radila (dobro je, vratili su pare barem :P) staza lose pripremljena, postavili elektronsko citanje ski pass-a ali skroz los potez...50 ljudi dodje i odma se red napravi jer svakome treba 5-10 sekundi da prodje... rekose preko 40cm snijega, na dosta mjesta viri kamenje... sve u svemu opet lose...

  5. #45
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2010
    Godina
    48
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Vucje je jedna rupa kakve nigdje nema na planeti. Odoh sa porodicom uskim puteljkom od NK i imao sam se sudariti barem 5 puta u toku voznje. Kao klinac sam tamo skijao i kada sam dosao sve isto kao i prije 25 godina. Isti oronuli hotel sa zicarom istog kapaciteta. "Najlepse" od svega su bile sobe. I to sam dobio kao lux varijantu. Prljava neusisana soba sa prstom prasine na nocnim ormaricima. kupatilo takvo da se macka ne bi omacila u njemu. za posteljinu cisto sumnjam da je mjenjaju. Ja sam spavao po svakakvim cumezima i rupama u svojim studentskim danima ali ovo je na nivou bolje opremljenog ruskog gulaga. Hrana tj. tako to zovu je na nivou bivsih komunistickih djecijih odmaralista u CG samo mnogo losije. Sve u svemu Vucje je dobra varijanta za grupu mladica koja planira da se opija do besvijesti i povrace po sobama, a da posle toga bude sve u redu kao i kad su dosli u sobu. Treba sugerisati ovima sto vode Google map da na mjesto Vucje stave na mapi veliku crnu tacku sa znakom za zutim radiaciju ili nesto slicno.

  6. #46
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pravi post za tripadvisor . Baš sam se ismejao kada sam čitao ovaj utisak sa Vučja...

  7. #47
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od caesar Pogledati poruku
    Treba sugerisati ovima sto vode Google map da na mjesto Vucje stave na mapi veliku crnu tacku sa znakom za zutim radiaciju ili nesto slicno.

  8. #48
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    a bio sam u subotu al na sankanje...)))a put im je najaci do tamo...molis boga da ti ne naidje auto iz drugog smjera jer bi morao ili ti ili on u rikverc jedno 500-600m do prvog prosirenja...al podloga puta je bolja nego na bjelasicu...!!!

  9. #49
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Pejamachine Pogledati poruku
    a bio sam u subotu al na sankanje...)))a put im je najaci do tamo...molis boga da ti ne naidje auto iz drugog smjera jer bi morao ili ti ili on u rikverc jedno 500-600m do prvog prosirenja...al podloga puta je bolja nego na bjelasicu...!!!
    I da si u nedjelju posao bilo bi za sankanj.Rekao mi je drug da je bilo neko takmicenje juniora a stazu navodno nisu ni stampali jer im je ratrak u kvaru.Sto se tice skijalista, samo neka su zdravo.Jedino covjek tamo moze poci s djecom uzrasta do 8 godina da uce na bebi liftu, a sto se tice glavne staze, em je tanjiraca,em nepripremljena,em jedna staza,em se ceka po 15 do 20 min.Kamo srece da su je centar prodali nekom ko ima novca da ulozi u skijaliste i da napravi varijantu da se iz Nk i Pg moze bez problema skoknuti i poslije posla da se par puta spusti.Ovako, mrka kapa, sve je kao da je vrijeme stalo. A sto se tice puta, mora biti bolji od onog za Jezerine, jer od onog ne moze postojati gori.Do SAvardaka odrzava opstina i ok je, a od Savardaka po ugovoru je obaveza ski centra.Kako su obavezu shvatili naozbiljnije govori stanje od 14.02. kad covjek bukvalno da se za glavu ufati jer ne zna kuda dalje naprijed.
    Jos da dodam da je kretenizam zasto ne pustaju onu srednju stazu na Vucju, ako je kratka bar je strma.

  10. #50
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2010
    Godina
    48
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Ja sam bio sad za vikend kada su se mladje kategorije takmicile. Onaj prethodni utisak je bio oko smjestaja, a ovo oko staze i mladjih kategorija.

    Elem, u subotu je trka kasnila dva puna sata jer nisu mogli da podese mjerac vremena. Kad su ga podesili napokon, neka baba se penjala uz stazu i mislila da crni kabal razapet na stativama je za nju postavljen kako bi se lakse popela sto je i uzrokovalo ukupno odlaganje od 2 sata. Zastvice su stavljali dan prije u sami sumrak.

    A sto se tice nasih mladjih kategorija jedini komentar mi je - kakvi su oni takvo je i Vucje kao ski centar. Cijelu noc do dva sata posle ponoci su avetali po hodnicima i igrali prokleti stoni fudbal u suterenu da sam na kraju morao da izadjem i da im uzmem lopticu. Koliko su oni mogli da skijaju u nedelju ujutru govore njihova postignuta vremena.

    I na kraju, u nedelju me pred odlazak zagradi neki neandertalac sa puntom NK tablica, pa sam morao sa slucajnim prolaznicima da ga na ruke dizem nebili ga nekako sklonili da odem kuci napokon.
    Izmenio/la caesar; 18.02.2010 u 14:28.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •