Strana 19 od 27 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 190 od 270

Tema: Vucje kod Niksica

  1. #181
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Nikšićanin Miško Kosić najbolji border

    Ski centar Vučje ovog vikenda u znaku je snoubordera, a na prvom takmičenju u toj disciplini "Puma kupu", trijumfovao je Nikšićanin Miško Kosić, ispred sugrađana, braće Miloša i Marka Blečića.
    Na rekreativnoj stazi tridesetak takmičara je vozilo parelel-slalom.


    "Prvi put organizujemo snoubord takmičenje, u namjeri da postane tradicionalno, jer je sve više bordera na stazama" kazao je Vidoje Perović, upravnik skijališta.
    Vučje, sudeći po posjeti, opravdalo je epitet hita zimske sezone - preporođeno skijalište od početka godine radi non-stop, a na dobro pripremljenim stazama uživaju sve generacije.
    Prošlog vikenda održana su dva slaloma u okviru nacionalnog kupa za pionire, a do kraja sezone biće održana još dva takmičenja u alpskom skijanju.
    Vučje raspolaže sa rekreativnom stazom od 1,8 kilometara, takmičarskom, sa ekstremnim nagibom od 400, kombinovanom preko nove trase od 1,6 kilometara koje su pokrivene glavnom uspinjačom, te sankaškom i ski stazom za najmlađe na kojima je uspinjača "ciciban".
    Rekonstruisani hotel je kapaciteta 60 ležaja u sobama i apartmanima, a restoran 250 mjesta.
    Izvor:dnevnik Vijesti

  2. #182
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    bio sam danas na Vucje i evo opet dolazim sa negativnim komentarom... U pola 3 zica se ugasila iako su 10min prije toga rekli da zbog cestog gasenja u toku dana produzavaju rad za pola sata. Ja stvarno ne znam dokle vise!???

  3. #183
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Jednostavno, oni gase žicu da bi narod išao u kafanu i tamo trošio pare

  4. #184
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Bice bolje neko vice,
    na papiru mtrvo slovo,
    na istoku stare price,
    na Vucju nista novo.
    Pa kad cete shvatiti da ne idete tamo da se skijate?Jos nedjelja!Pa oni danas ako ne naprave 300 porcija cevapa ko da nista ucinjeli nisu!Broje obroke a ne prodate ski passove.

  5. #185
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    a jbg...otisao cisto zagrijavanja radi
    nije bilo lose...dosta toplo vrijeme...staza do pola 12 dobro drzala mada ni posle nije bilo lose nego eto samo to sto rade sa zicom .........

  6. #186
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Tebi je iz Nk Zabljak ovim njovim putem manje od sat udaljen
    Bolje ti je kod Grbovica nego kod Jovovica

  7. #187
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    a zabljak mi se nesto ne svidja nema veze ide se za dva dana u austriju...vucje me nece vise gledati al ovaj put definitivno

  8. #188
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2010
    Godina
    35
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Attention Pogledati poruku
    bio sam danas na Vucje i evo opet dolazim sa negativnim komentarom... U pola 3 zica se ugasila iako su 10min prije toga rekli da zbog cestog gasenja u toku dana produzavaju rad za pola sata. Ja stvarno ne znam dokle vise!???

    ja sam danas bio i uopste nisu pustali zicaru,
    vozali su nas od 10 do 12 da ce je popraviti i pustiti. oko 12 casova jedan radnik govori evo sad cemo da je pustimo,posle 5 min dolazi drugi radnik i govori "nemate sta cekati,zicara se nece danas paliti,pokvarena je".
    predlazem ljudima pogotovo onima koji nisu iz niksica da zaobilaze vucje u sirokom luku,bolje je jedan dan u kolasin ili zabljak nego 3 dana na vucje.ovo je stoti put da ovako ljude zeznu,katastrofa.jedini razlog zbog kojeg idem gore je sto imam sezonski ski pas.
    nema gore srece dok se zica ne remontuje,a to najavljuju otkad znam za sebe.imaju jednu zicaru i kilometar staze i to nisu u stanje da odrzavaju.
    Izmenio/la KondoR; 28.02.2011 u 16:12.

  9. #189
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    E da coek po.izdi!Stalno ista prica!U sirokom luku zaobilaziti Vucje, nema druge.N e treba gore ni pice popiti.PIH!

  10. #190
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Evo sad citam na sajtu, svake srijede ski pass FREE.. Oce malo da poprave utisak, al tesko to mogu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •