Strana 13 od 27 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 270

Tema: Vucje kod Niksica

  1. #121
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    hahahah al najjaci mi je 'majstor' za zicu... ima 13 godina :P
    inace momci iz Gorske sluzbe spasa su jedini koji su ok u svemu ovome. Vidimo se mi u Kolasinu

  2. #122
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ko me vidi na Vucju nek mi uzme skije!

  3. #123
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    E pa šta se radi od Vučja...
    Još ćemo im udariti toliku negativnu reklamu da će na kraju ljudi početi da dolaze da vide kakvo je to čudo. Kao što je onaj grad Pripjat pored Černobila u Ukrajini postao turistička atrakcija i pored toga što tamo još ima radijacije.
    Momci iz GSSCG jesu OK, znamo da su se penjali i na Himalaje, ali dok ne objasne ono svoje loženje - meni su oni u istoj ekipi. Kada sam i njih ujutro upitao da li će nešto biti od skijanja, samouvjereno su rekli "biće, biće..." Ne kažem, možda su i oni imali loše informacije, ali red bi bilo reći nešto nakon ove blamaže. A najvažnije je - da li je lift ikako paljen prije 27-og ujutro? Jer, ako nije, onda je potpuno jasna namjera vlasnika i te kompletne mangupske ekipe

  4. #124
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    A ne vjerujem da ce iko normalan gore poci da se skija ako je procitao ovo sto mi pisemo zadnjih dana. Mislim da na zalost necemo dobiti odgovor da li je lift paljen prije subote, a licno mislim da nije. Vlasnici na lift nemaju nikakvu zaradu na onoliko ljudi koliko bi se skijalo taj dan a ni narednih dana zbog kise. Vidjeli ste da je kafana bila puna i nema niti jedno pivo sem bavarie. E tu zaradjaju i u malopodaji i u veleprodaji.
    Slazem se sa Panzerom da bi ovi iz gorske sluzbe trebalo da se oglase ako im nije iskljucen internet od subote..
    Mozda bismo taman malo mogli ostaviti ovo Vucje na miru nece li se neko od njih odozgo javiti, a i ne zasluzuju ni gram publiciteta.
    Ima ova tema o ostalim skijalistima crnogorskijem pa se mozemo tamo "vidjeti" uz Jelen pivo ili Tuborg toceni.

  5. #125
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    nedje procitah da su u nedelju naplacivali ski pass ali se zica pokvarila. Bar su im vratili pare

  6. #126
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Attention Pogledati poruku
    nedje procitah da su u nedelju naplacivali ski pass ali se zica pokvarila. Bar su im vratili pare
    Najvolje jos da su im pare uzeli

  7. #127
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    E slatko se ismijah citajuci pocetak ove teme. Pogledajte Stitov post na prvoj stranici i obecanja od prije 2 i po godine!

  8. #128
    Member
    Datum registracije
    20.10.2009
    Lokacija
    Niksic
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Znalo je Vučje i ranije biti inspiracija za dobre postove, ima ih ovaj thread još, npr:
    http://www.skijanje.rs/forum/showthr...4249#post44249

    Ne znam samo što se oni GSSCG ložioničari ne javljaju, uvukli se u mišiju rupu i ne smiju progovorit
    Ne shvatam sta si htio da kazes ?? Lozionicari ??
    Zadnjih dana smo svi angazovani oko ovih poplava, nema se vremena za pisanje po forumu. Sve sto je napisano o Vucju prosle nedjelje su bile informacije sa lica mjesta i sa slikama. Nemamo nikakav "dil" sa ski centrom niti smo angazovani gore za platu. Na njihov obraz sto zica nije provjerena i sto su ljudi izvisili cijeli dan u subotu, jednako se skijalo svima nama. I sledeci put kad krenes da pljuvas povedi racuna, razmisli malo prije nego sto nesto napises.

  9. #129
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Da si čitao detaljno temu, vidio bi objašnjenje moje tvrdnje:

    http://www.skijanje.rs/forum/showthr...9800#post49800

    Do 29.11 se nisi javljao, a dan prije 27-og si imao četiri posta dosta ažurna. To meni brate, uz svo poštovanje, liči na loženje.
    Ja bih, da sam na tvom mjestu, isti dan naveče napisao nešto nalik na: "Ljudi, i mene su ispalili kao i vas...".
    Tada nije bilo poplava.
    Mislim da je bolje što si objasnio situaciju, pa makar i sa zakašnjanjem.
    Isto kao što mislim da ti je svađalački nastup bezveze.

  10. #130
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    GSSCG, mislim da ti takav ton nije na mjestu. Ovdje su ljudi izrazili postovanje i respekt prema gorskoj sluzbi, a taj koji ima postovanje sam i ja. Svi koji su pratili desavanja oko Vucja i te famozne subote imaju isto misljenje, posebno oni koji su bili taj dan gore, a taj koji je medju prvim, mimo osoblja koje radi, bio gore sam ja. Pratim dosta tema na ovom forumu jos prije nego sto sam se uclanio i poceo da pisem postove, a posebno pratim teme vezane za Crnu Goru. Tako sam pratio i tvoje postove i slike sa Jezerina i Vucja i opet cu napomenuti, bez laskanja, da postujem rad gorske sluzbe i akcije koje ti ljudi sprovode, kako ove sad vezane za poplave, tako i razna spasavanja iz planinskih gudura, preko osvajanja svjetskih vrhova do hobija pomalo strasnih obicnim smrtnicima.
    Nisam Pancerov advokat niti bilo ciji u zivotu (bavim se ekonomijom) a ni na ovom forumu, ali mislim da je covjek sa razlogom izrazio sumnju u to sto se ti ne javljas od te subote. Ja sam recimo trazio da se oglasite, dakle da kazete i vi neko svoje misljenje ma kakvo bilo, stali na stranu ovih s Vucja ili na stranu nas koji smo popushili taj dan. Kako tebe nije bilo, a hronoloski si na forum stavljao postove i slike koji su se podudarali sa infom koji smo dobijali preko medija od zvanicnika sa Vucja, sasvim je prirodno da se javi crv sumnje da si u ekipi ili dilu sa njima.
    Po meni bi bilo korektinije da si lijepo rekao zasto te nije bilo tih dana( za ovo sto radite ovih dana moje duboko postovanje i zahvalnost kao gradjanina ove drzave) a ne da odmah na prvu okrernes na svadju. Pljuvanja je bilo i to sa debelim razlogom na ove s Vucja, a po tebi nije. Na tebe se navukla sumnja da si u istoj ekipi a razlog za to imas ako hronoloski procitas postove od kraja novembra.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •