Strana 12 od 27 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 270

Tema: Vucje kod Niksica

  1. #111
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Slazem se da bi ista prica bila da je snijeg pao u januaru, sv ebi isto bilo. Mozda sam ja malo pristrasan jer volim snijeg, ali nisu oni putari pa da ih snijeg iznenenadi svaki put kad padne u novembru, ne mogu se na to vaditi.
    Oni ipak imaju prefiks ski centar ispred imena Vucje! Pogledajte moj raniji post, oni nisu zasluzili da se zovu sankarski centar jer se nijesu djeca mogla sankati!
    Momci koji su kupili ovaj komplex uvoze bavariu, fruktal, vodu za pice i to im je osnovna djelatnost i izgleda da im je vrhunski cilj da naprave restoran dje ce da se ije i pije. Mozda je to nekom ok ali vecini ovih ljudi sto su nasjeli na medijske izvjestaje s Vucja i posli u subotu gore to ne da nije dovoljno nego izaziva prezir i osjecaj da su prevareni. Vidite li koliko je ljudi koji su na ovom forumu bilo gore taj dan!?CAk su odustajali od Jahorine a bili izigrani!?!A nije postojao razlog za to, niti jedan! Snijega je bilo dovoljno, trebalo se za ovih 25 dana novembra nakaniti da se preispita i popravi lift i trebalo se u subotu probuditi oko 5 ujutro da bi se ratrakom sredila staza, cak je i 2 puta bilo dovoljno da je proslo. Li kakvi, lijene guzice oce pare od restorana. E ne moze brate, ja sam najmanje 50 ljudi obavijestio kako su nas izradili i nek tih 50 kaze svako po dvojici eto im reklame! Da su rekli pao snijeg,ljepota, dodjite da se grudvamo i da popijete pice na Vucje, u redu.
    Poveo bih djecu, napravio im sneska belica i ljepota!Ovako oni ne, otvaranje sezone u subotu, nova staza, sve spremno, ovo ono, a oni u 1 sat pocinju da se veru po onim stubovima da vide ide li sajla dobro po tocku. Ja kazem zapamtice kad sam im dosao a Boga mi i ovo ljudi sto se samnom druzi od mene licno ce trpjeti sankcije ako im se pojave gore. Ako nesto mrzim u zivotu to je da me neko pravi ovcom, a ovi su to jednom uradili, ali vise nece.
    Zato se mi vidimo u ovim okolnim skijalistima Boza zdravlja vec za 2 vikenda.

  2. #112
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    CAk su odustajali od Jahorine a bili izigrani!?!
    Taj sam .
    Ali vidi, ExBaker, da se nije desilo to u subotu, ne bi imao priliku da napišeš onako lijep i od sviju hvaljen post . Tako da u svemu tome možda ima i nešto dobro...
    Ovo za uvoznike bavaria i ostalih napitaka nisam znao - ako je to tako, onda mi je sve jasno...

  3. #113
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    OOO veliko hvala na velicanju mog posta!
    Kao sto zna sam nista tu nije izmisljano. Ovo malo ljudi sto ide da uziva u snijegu zasluzujuje da zna ko je kakav i ko ga zeli preko vode zedna prevesti.
    Momci su uvoznici bavarie i za Srbiju, onaj lokal Forest u Nk je njihov a mislim i da je NTC distribucija njihova.

  4. #114
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Znalo je Vučje i ranije biti inspiracija za dobre postove, ima ih ovaj thread još, npr:
    http://www.skijanje.rs/forum/showthr...4249#post44249

    Ne znam samo što se oni GSSCG ložioničari ne javljaju, uvukli se u mišiju rupu i ne smiju progovorit

  5. #115
    Member
    Datum registracije
    14.02.2006
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Znalo je Vučje i ranije biti inspiracija za dobre postove, ima ih ovaj thread još, npr:
    http://www.skijanje.rs/forum/showthr...4249#post44249

    Ne znam samo što se oni GSSCG ložioničari ne javljaju, uvukli se u mišiju rupu i ne smiju progovorit
    ajme ovo sa stolnim tenisom

  6. #116
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Panzer, da ja objavim svoja sabrana djela?
    Ma pofalio bih ja bilo koga pa i njih da imam za sta vjeruj!Ali kafana i restorana ima na sve strane, jedna manje ili vise, a posebno na Vucju ne igra ama bas nikakvu ulogu.
    Daj molim te pogledaj cemu i prica oko te nove staze kad nisu u stanju ovu jednu pustiti u funkciju, utabati je i obezbijediti onu bijednu zicu da se krece.

  7. #117
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Mozda ovi iz gorske sluzbe imaju veze s Vucjem isto koliko ti i ja.
    Mozda su i oni potrcali ka nas dvojica da se radujemo snijegu ka beba cucli, s tim jos iz Nk pa trknu za cas gore i odmah nam prenesu utiske, mozda ne rade gore. Ako je tako mozda ih je muka sto su ucestvovali u ovom opstem lozenju za subotu pa cute. Ja im u tom slucaju oprastam. A ako su dio ekipe koja taba stazu u jedan popodne i vere se po stubovima od podne da vidi dje je kvar ondasa ledenom grudvom.

  8. #118
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2010
    Godina
    32
    Poruke
    4

    Podrazumevano Ski centar vučje-pao je snijeg dođite da...jedete!!!

    Ma vučje je od uvijek bilo i bice prkno od skijališta, meni otac skija gore evo 30 i kusur godina, i kaze da je svake godine bio isti scenario! A nema sta da mi prica za ovih 10 godina koliko i sam skijam svake godine me doceka isto, nego ja magarac se navadim na price ovih čobana koji nisu u stanju ni ovce da cuvaju a ne zicaru da odrzavaju... Jeb'o im pas mater ja je vise umijem popravit koliko puta sam bio prisutan njenom popravljanu, a istina je po svemu sudeci one subote bila da nisu htjeli ni da je pustaju, navadili su narod, spratili ih k'o goveda u restoran da im napune kasu, alooo, jel vam to turizam!??? Sramota zbog svih ljudi koji su jedva docekali prvi snijeg da iskoriste i dolazili ne samo iz niksica! Moj savijet vam je da vucje izbrisete iz glave, rado bih i ja isto ucinio ali volim skijanje vise od svega pa moram da ih gledam gore kako se kurče...
    Piii, jad i bijeda, ogorčen sam, očima ih ne mogu gledat'!!!

  9. #119
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Ove mlade snage su opasne kad se late pera, tj. tastature

  10. #120
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Ljudi,shvatite da Vucje nije ski centar.Vucje je mjesto dje se sjedi na onu terasu pa se ogovaraju ovi skijasi i igraju se karte i pije kuvano vino.Zato je njima ski sezona otvorena.A dobro,moze se nazvati omanjim gradskim skijalistem...!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •