Strana 11 od 27 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 270

Tema: Vucje kod Niksica

  1. #101
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Panzer, to pivo i jagnjetina se moze popiti bilo dje a skijati samo na skijalistu a to Vucje nije.
    Živa istina.
    Mislim da bi oni trebali izbaciti ovo "ski centar" iz svog naziva sve dok ne omoguće iole normalno skijanje.

    P.S. Bio je mercedes, ne audi
    Izmenio/la Panzer; 27.11.2010 u 21:59.

  2. #102
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Ja sam jutros stigao oko 10 i prvo sam razgovarao sa majstorom koji radi na održavanju i otklanjanju kvarova. "Mrka kapa", reče mi on tako da ostatak dana nisam očekivao ništa.
    Pa ništa, nabavite broj telefona majstora, on zna ko zna

  3. #103
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku

    Aj velim da malo izadjem da osjetim snijeg. VEc temperatura porasla, ovlazio i bzv ali ajde, novembar je. Skije na rame i polako se popenjem nekih 200metara i spustim. Neuredjeno, dosta rupa i gomila snijega, al ajd opet rekoh nek se i 5 puta spustim, novembar je. Opet skije na rame i penji se pjeske, ovaj put skoro do vrha staze i spustanje. Vidim ljude koji rade odose s motornim sankama navise, pitam momka koji radi oce li ovo pocinjati vise on onako drsko "Okle ja znam!". Ajde rekoh opet novembar je, sjedni malo odmori i smiri zivce, uzivaj. Oko 50-tak ljudi oko restorana, neki skijaju, neki pricaju, neki se slikaju, neki se igraju s 2 bernandinca sto su stalno u ski centru. Jedan popodne. Upalise ratrak i krenuse navise da tabaju stazu. Dvojica drugih se vracaju sa sankama i penju se redom na svaki stub od zice. Nesto cackaju. Kad se vratise na dno staze, pitam jednog oce li kretati staza, veli nista se ne zna jos. Ajde rekoh, novembar je, koji se to jos sretnik u novembru skija, jos u Crnoj Gori. Prodje malo, kad cujem pokvario se tabac na sred staze. Onaj sto iznajmljuje opremu ode sankama put gore.
    Vrati se i vidim da vrti glavom. Vratise se i ovi sto se penjahu na stubove. Ponijese nekakvu zicu, cini mi se za struju. Naroda dosta, neki jos stizu. Ajde rekoh da priupitam jos jednom ovog momka sto je u kucici odakle krece zica ima li sta novo, a on veli ne zna oce li pustati danas i jos veli da idem da popijem pice u restoran.
    .
    Koji si ti lik...xaxaxa ono ne valja,al novembar je...xaxaxaxa da sam znao da ces da ides odgovorio bih te ja...

  4. #104
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    ..bi ga, kasno Marko na Kosovo stize

  5. #105
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    e sramota vala. Otvorili su centar uz ceremonije, zvali ministre, a nisu se upristojili da probaju zicu. Strasan im je sezonski ski pas od 100 eura kad moz potrefit 7 dana da skijas od 63. Mislim da je ovo tipicna balkanska prica.

  6. #106
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Panzer na prvoj slici si me ufatio :P taman kad sam krenuo kuci...toootalno razocaran
    zovem ih 3 dana i sve je fantasticno...u subotu se probudim u 8 sati da se spremim...ne mogu iscekati da stanem na snijeg. Zovnem ja opet gore i pitam momka kakvo je vrijeme i oce li raditi zica. On odgovara naravno opet sve fenomenalno samo da stane vjetar i eto pocinje sezona...Odem gore, cekam cekam cekam i ne docekam
    ponovicu se ako sve ispisem jer su vec neki pomenuli mnoge propuste ali eto moram i ja dodati to sto imam. Kao prvo, prica da ima 70 pa 90cm je smijesna. Na stazi jedva da ima i 30cm al dobro.
    Ovako
    Jedini ljubazan radnik je bio konobar koji nas je usluzivao par puta (cijene slicne kao u Madonu di campiglio :PP). Pitas radnika kad pocinje, on odgovara drsko da ne zna i da sjedemo da uzivamo u restoranu. Pitamo drugog, samo sto nas nije izbio . Pitamo treceg, ovaj takodje drsko itd itd
    Ok, novembar je ali ako vec otvaraju sezonu valjda bi trebali da su sve spremili. Najavili u subotu da pocinju a oni do 12 sati podmazuju zicu ili sta su vec radili (mislim da nijesu nista al ajd). Momak na motornim sankama 450 puta ide gore dolje mislim da ni on sam nije znao zasto ide al dobro. Nekako upalise ratrak (inace 75to godiste :P) nedje oko 1 i strucnjak na motornim sankama posle par minuta ode za njim i to ISTIM tragom kuda i ratrak pa sjeba i ono malo sto je istampano bilo (profesionalci). Mislim da sam jos jedno 10 min cekao i otisao kuci polako totalno razocaran. E sad, ovo ne bi nista bilo cudno da se ne desava poslednjih 10 god. Samo mi nije jasno dokle? Od kada je dosao novi vlasnik, svake god pricaju ulozili su pola miliona. Pola miliona!? Prosle god sam se nakanio 2 puta da odem (prvi put na otvaranju, zica radila sat vremena a drugi put posle 20tak dana, zica niiiiije radila citav dan) a ove god mislim da mi je poslednji put iako mi je na 20km radije cu dati 50tak e i otici u Kolasin da se iskijam ka coek...
    ajte sad uzdravlje i zaobilazite Vucje. Moja topla preporuka

  7. #107
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    He he, izgleda de je pola gostiju tamo u subotu bila sa ovog foruma. .
    Neko na stazi mi reče "Ma, gdje si vidio turizam u Nikšiću...".
    Mislim da će svako ko jednom ode tamo na skijanje zaključiti isto što i mi ovdje - nikad više. Pričali su mi da im se prije par godina iskidala sajla. Gosti su pitali - oće li biti skijanja, a oni odgovorali - za dva sata, iako su znali da im za popravku treba minimum dva dana...
    Po meni, nije samo Vučje problem, problem su trenutno svi CG skijaški centri, ali to je posebna tema...
    Koju treba otvoriti.

  8. #108
    Member
    Datum registracije
    14.02.2006
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    [quote=ExBaker;49613]Evo mene s Vucja, stigoh prije sat vremena.
    Jedva sam cekao da poslije 7 mjeseci vidim snijeg uzivo a jos me nalozise i televizijske emisije i izvjestaji s foruma te ja jutros na noge lagane u 7 sati, pa poslije kafice i dorucka pravac Niksic.
    Na Vucju sam bio vec oko pola 10. Snijega dosta, vrijeme s malo vjetra, oko nule. Ljudi vec pocinju da pristizu, neki i rentiraju skije. Lift stoji, nikog u onoj kucici. Staze neostampane, na njima 15-ak cm novog snijega. Pitam sta se deseva, vele brzo ce krenuti.
    Odem u najvece dostignuce ski centra-renovirani i prosireni restoran. Izgeda lijepo, nema sta. TAmo ljudi u opremi sjede, cekaju da zica krene. Popih kafu, pa kroz pola sata i drugu, pa sok pa caj, prodje skoro dva sata. Jedan momak rece oko 12 ce krenuti.
    Aj velim da malo izadjem da osjetim snijeg. VEc temperatura porasla, ovlazio i bzv ali ajde, novembar je. Skije na rame i polako se popenjem nekih 200metara i spustim. Neuredjeno, dosta rupa i gomila snijega, al ajd opet rekoh nek se i 5 puta spustim, novembar je. Opet skije na rame i penji se pjeske, ovaj put skoro do vrha staze i spustanje. Vidim ljude koji rade odose s motornim sankama navise, pitam momka koji radi oce li ovo pocinjati vise on onako drsko "Okle ja znam!". Ajde rekoh opet novembar je, sjedni malo odmori i smiri zivce, uzivaj. Oko 50-tak ljudi oko restorana, neki skijaju, neki pricaju, neki se slikaju, neki se igraju s 2 bernandinca sto su stalno u ski centru. Jedan popodne. Upalise ratrak i krenuse navise da tabaju stazu. Dvojica drugih se vracaju sa sankama i penju se redom na svaki stub od zice. Nesto cackaju. Kad se vratise na dno staze, pitam jednog oce li kretati staza, veli nista se ne zna jos. Ajde rekoh, novembar je, koji se to jos sretnik u novembru skija, jos u Crnoj Gori. Prodje malo, kad cujem pokvario se tabac na sred staze. Onaj sto iznajmljuje opremu ode sankama put gore.
    Vrati se i vidim da vrti glavom. Vratise se i ovi sto se penjahu na stubove. Ponijese nekakvu zicu, cini mi se za struju. Naroda dosta, neki jos stizu. Ajde rekoh da priupitam jos jednom ovog momka sto je u kucici odakle krece zica ima li sta novo, a on veli ne zna oce li pustati danas i jos veli da idem da popijem pice u restoran.
    E je li tako, jes'!
    Dva popodne, te ja lijepo nazad u Podgoricu. Pice mogu i Podgorici popiti, a ja sam na Vucje dosao da se skijam, pica nisam zeljan.
    fenomenalno!!!do suza sam se nasmijao,pukla me neka nostalgija
    kao da je nastavak priče Bosanac u Kanadi

  9. #109
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Hehehehe "al' jbg, novembar je..."

    Steta sto se ovako neozbiljno postupa sa centrom,a mogli su da naprave nesto dobro od toga...jbg nas mentalitet

  10. #110
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    a ne mogu se braniti sto je novembar!
    da je prvi snijeg pao u januaru, ista bi prica bila... ovo nije prvi put nego evo od kad ja idem gore (12god) sve isti problemi

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •