Strana 15 od 27 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 270

Tema: Vucje kod Niksica

  1. #141
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Doci ce mozda jednom...a drugi put?

  2. #142
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    04.01.2011 - Sjutra pocinje ski bus za Vucje, polazak ispred hotela Onogost u 09:00 a povratak sa Vucja u 16:00h!

    Skinuto sa sajta vucje.me

    Nikakvih drugih info nema

  3. #143
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Provjeri preko nekog ko je bio gore da li ima snijega. Meni je jedan druge rekao da si im staze nikakve. Ne bih da te odgovaram od puta ali...bolje provjeri.

  4. #144
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    necu da idem Sad sam pregledao opet, nisam vidio da su napisali da je otvoreno skijaliste. Ali nidje slika, web kamere jos ne rade. U nedelju idemo na Mali Zurim na planinarenje, polazna tacka je Vucje pa cu vidjeti u kakvom je stanju mada ce vjerovatno biti sa vrlo malo snijega.

  5. #145
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

  6. #146
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2010
    Godina
    35
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    bio sam zadnjih 6-7 dana na Vucju,zicara je radila ,tako da se moglo skijati.prvih dana je bilo solidno snijega i staza je bila ok,medjutim trenutno stanje na stazi je sledece:moze se skijati po mom misljenju jos 2 ili 3 dana,goranja strana je problematicna,pocelo se javljati kamenje i zemlja,ostali dio staze je dosta neravan i na njemu se moze naici na po koji sitni kamen(pokretni),sve u svemu snijega nedostaje,ipak ja sam zadovoljan i sa ovim s obzirom da i na durmitoru i na bjelisaci ne cvjetaju ruze.moj savjet vam je da ako vec niste do sad isli gore ,onda cekajte nove snijezne padavine kojih ce nadam se biti brzo.

  7. #147
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Ja sam bio juce tamo, istina samo prosao stazom u 6 ujutro i 6 uvece i mogu reci da je staza sto se kamenja i kamencica tice puno puno bolja od onih u kolasinu. Na nekim mjestima staza je bukvalno progledala, ali to je cista zemlja i precnika do 10 cm tako da nije opasno. Na samom kraju staze ima bas dosta brezuljaka.

  8. #148
    Junior Member
    Datum registracije
    14.01.2011
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Zdravo drustvo!
    Ima li sto od skijanja na Vucju? Isplati li se ovih dana otici?
    Kako stoje sa snijegom?
    Hvala!
    Izmenio/la Pata; 14.01.2011 u 22:44.

  9. #149
    Junior Member
    Datum registracije
    15.01.2011
    Lokacija
    NIKŠIĆ
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KondoR Pogledati poruku
    bio sam zadnjih 6-7 dana na Vucju,zicara je radila ,tako da se moglo skijati.prvih dana je bilo solidno snijega i staza je bila ok,medjutim trenutno stanje na stazi je sledece:moze se skijati po mom misljenju jos 2 ili 3 dana,goranja strana je problematicna,pocelo se javljati kamenje i zemlja,ostali dio staze je dosta neravan i na njemu se moze naici na po koji sitni kamen(pokretni),sve u svemu snijega nedostaje,ipak ja sam zadovoljan i sa ovim s obzirom da i na durmitoru i na bjelisaci ne cvjetaju ruze.moj savjet vam je da ako vec niste do sad isli gore ,onda cekajte nove snijezne padavine kojih ce nadam se biti brzo.
    inzunjeru przis ti po savinom kuku...

  10. #150
    Junior Member
    Datum registracije
    15.01.2011
    Lokacija
    NIKŠIĆ
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Pata Pogledati poruku
    Zdravo drustvo!
    Ima li sto od skijanja na Vucju? Isplati li se ovih dana otici?
    Kako stoje sa snijegom?
    Hvala!
    oticu ja ujutro pa cu javiti ima li krsa

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •