Strana 6 od 27 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 270

Tema: Vucje kod Niksica

  1. #51
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Znam sve,bruka brate!Tamo je i onih 10 eura kao da je 100, koliko za njih dobijes.

  2. #52
    ...dobre grudve pravim! Ivan1 avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    Vossa
    Skije / Bord
    ka
    Poruke
    41

    Smile

    Kakav si ti kralj!
    Molim te napisi jos koji izvestaj iz nekog "ski-centa".........
    ......usput da te pitam,da li si nekada bio na Zabljaku?Savin Kuk mozda?

  3. #53
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.11.2006
    Poruke
    138

    Podrazumevano

    Članak iz današnje, tj. već jučerašnje ''Pobjede'':

    Crna Gora - Petak, 05. mart 2010. godine
    U SKI CENTRU VUČJE KRAJ NIKŠIĆA ZADOVOLjNI POSJETOM

    Srijedom besplatan ski-pas

    Nikšić - Dovoljno snijega, uređene staze i prijatan ambijent u objektima ski-centra Vučje, nadomak Nikšića i ove zime su, uprkos sve tanjem novčaniku, privukli brojne ljubitelje bijelog sporta, koje je uprava odlučila da nagradi.

    Kako nam je kazala PR ski-centra Ana Božović, srijedom će biti besplatan ski-pas za djecu i odrasle, koji za žičaru ostalim danima plaćaju pet, odnosno deset eura.

    - Na stazama ima metar snijega, redovno se održavaju i u dobrom su stanju. Kvalitet usluge i ponuda u motelu i restoranu na zavidnom su nivou. Sve to je razlog za dobru posjetu, naročito vikendom, kada se u motelu sa 50 ležajeva traži mjesto više. Broj gostiju radnim danima je manji, ali moramo biti zadovoljni. Dolaze uglavnom domaći posjetioci, a interesantno je da Vučje svakog vikenda posjeti i engleska porodica nastanjena u Herceg Novom. Imamo i organizovane grupe, najčešće đačke. Osmog marta sve ležajeve u motelu rezervisale su pripadnice ljepšeg pola za koje će biti priređen i prigodan program - kazala je Božović.


    Z. B.

  4. #54
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Nesto ne bih...

  5. #55
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    SNIJEŽNA BJELINA NA VUČJU PRKOSI PROLjEĆU
    Ski-pas 50 odsto jeftiniji


    NIKŠIĆ - Iako je zima uveliko prošla i čari proljeća se osjećaju na svakom koraku u gradu pod Trebjesom, na svega dvadesetak kilometara od grada vlada prava zimska idila. Ski-centar „Vučje", na nadmorskoj visini od 1.300 metara, smješten pod padinama ćudljivog Krnova, ovih dana podsjeća na pravi mali raj na zemlji, jer se na stazama nalazi čak 60 santimetara snijega, neuobičajeno za ovo doba godine. Istini za volju, ljubiteljima bijelih sportova proteklih dana na Vučju išlo je na ruku i vrijeme, a sunce i bijeli kristali, koji su se presijavali po snijegu, nijesu ostavili ravnodušnim brojne posjetioce, koji su došli da se rekreiraju, šetaju ili pak da se odmore uz čaj i kafu. Skijaši su, na veliko zadovoljstvo, uživali spuštajući se stazama uređenim kao usred zime, u prijatnom ambijentu, pa su se, uprkos sve tanjem novčaniku, za malo para mogli rekreirati.

    Detaljnije: http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika...tum=2010-03-29

  6. #56
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    www.vucje.me

    poceo je sa radom sajt. koliko ce biti redovno azuriran zimi ostaje da se vidi. mada mislim da bi oni sa nordijskim i turnim skijanje puno bolje prosli od alpskog.

  7. #57
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Turnih i nordijskih skijaša u CG ima par ljudi (da ja znam, možda grešim, ispravi me ako je tako) pa ne znam od koga bi Vučje prosperiralo. Jedino ako bi nekako uspeli da privuku goste iz cele Evrope, a to podrazumeva da za (turno) skijanje imaju vodiče, opremu (lavinsku i kože/skije/vezove) i spasilačku službu. Za nordijske discipline moraju da markiraju i uređuju nordijske staze, i takođe da rentiraju opremu, obezbede instruktore itd...

    Sve u svemu, da bi se napravio centar za turno skijanje mora da postoju turnih skijaša, isto važi i za nordijske discipline.

  8. #58
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    e tu je problem cini mi se svih skijalista na balkanu-ne rade ama bas nista da bi promovisali skijanje i imali bas jeftine cijene za djecu. sva ta djeca ce odrasti i skijati. to je investiranje u buducnost po meni. a staze za nordijsko skijanje je lakse uredjivati nego onu za alpsko skijanje zar ne? a ne treba toliko snijega za skijanje.

  9. #59
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Sve je to OK, ali "džaba" nama nordijske staze kada i ovo što imamo zvrji prazno, pogledaj samo koliko tema ima na ovom forumu, koliko ima opreme po prodavnicama, koliko ima instruktora na našim prostorima.. Čini mi se da nije realno da se ski centri razvijaju u tom pravcu kada je jako malo interesovanje za te sportove kod nas...

  10. #60
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ehtelion Pogledati poruku
    a staze za nordijsko skijanje je lakse uredjivati nego onu za alpsko skijanje zar ne?
    A za turno i ne treba uopste uredzivati, sto je jos jeftinije, ali dzaba kad je stvarno malo interesanata.
    Slazem se da balkanska skijalista (uslovno receno mala) se ne mogu takmiciti sa vecim i bogatijim u Evropi ali da mogu nesto vise napraviti u promocii istih u freeride-u ili turno skijanju to mogu.
    Primer za to je eskimo-freeride na Sapci (nemam nikakvu vezu sa njima da bih ih reklamirao i ne reklamiram ih). Ljudi rade punom parom zimi

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •