Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Kombi prevoz do Kopa

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2007
    Godina
    56
    Poruke
    6

    Podrazumevano Kombi prevoz do Kopa

    Moze li neko da mi preporuci neku agenciju koja radi kombi prevoz od kuce do Kopa i nazad, a da nije mnogo skup???? Idemo nas cetvoro u subotu 24.2.07, a vracamo se 03.3.2007.

    Hvala uanpred!

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2007
    Godina
    56
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Ovde vecina izgleda samo cita postove, a niko ne odgovara???!!!! Schmertz!
    O.K. moze i bus prevoz, ako neko zna neku dobru agenciju za bus nek mi javi (da prevoz do Kopa ne traje duze od 5 sati).

    Valjda cu ovog puta dobiti neki odgovor, moze bilo kakav. Ovako se osecam nekako usamljeno na ovom FORUMU! heheheh

  3. #3
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Evo, Zozo, ja cu da ti odgovorim, cisto da se ne osecas usamljeno.
    Za kombi mozes da kontaktiras agenciju Filip, baner imas na homepage-u. Da li je jeftino ne znam, to moras sama(a) da vidis.
    Za prevoz autobusom do Kopaonika pogledaj odgovarajucu temu na ovom Forumu. I, kao sto svi znaju odskora postoji SkiBus cije uvodjenje pohvaljujem i o kome na Forumu takodje pise sve sto treba znati.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2007
    Godina
    56
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Konacno da se neko javi, vec sam pomislila da je ovo samo fiktivni forum...hehehe. Plageton-e hvala na odgovoru, ali ovi moji su bez mog znanja juce kupili bus karte, i to za onaj u 7h sa stanice (vec mi je lose). Vidimo se na Kopu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •