Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 45

Tema: Kupovina nove ski opreme!

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    07.09.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    24

    Podrazumevano Kupovina nove ski opreme!

    Vec neko vreme trazim ski premu (cipele, vezove, carving skije, stapove, naocare, pantalone) moze se reci sve.

    Imate li savete, predloge i nekoga gde bih mogao sve to da uzmem za normalnu cenu i naravno koji proizvodjac?

    Nasao sam ficher daske za oko 8000 din., look vezove 50 eura i za nordica cipele bih dao 100 ili 120 eura.

    Ako ima predloga vrlo radu cu ih saslusati i pogledati!

    Hvala unapred.

    Vladan

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    26.04.2004
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Da ljudi, otkrite nam vase male tajne: gde je najpovoljnije u Beogradu kupovati opremu??? Neka odredjena prodavnica, oglas, sajam? Trebalo bi i ja da se malo opremim za ovu sezonu...

  3. #3
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Diva
    Da ljudi, otkrite nam vase male tajne: gde je najpovoljnije u Beogradu kupovati opremu??? Neka odredjena prodavnica, oglas, sajam? Trebalo bi i ja da se malo opremim za ovu sezonu...
    Sajam od 02-05 dec definitivno najveći izbor po najpovoljnim cenama (ovo zvuči ko neka reklama )
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    07.09.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Citirati Originalno postavljeno od Diva
    Da ljudi, otkrite nam vase male tajne: gde je najpovoljnije u Beogradu kupovati opremu??? Neka odredjena prodavnica, oglas, sajam? Trebalo bi i ja da se malo opremim za ovu sezonu...
    Sajam od 02-05 dec definitivno najveći izbor po najpovoljnim cenama (ovo zvuči ko neka reklama )
    hmm, znam za sajam ali sam mislio nesto sem toga. nasao sam dosta stvari po radnjama koje imate i na sajtu. imam i jos neke koje nemate ali necu da navodim, da ne bude reklama.

    mislio sam ako ima neko mogucnost nabavke opreme ali da nisu radnje, ako nema onda su i radnje dobre.

    hvala u svakom slucaju.

    pozdrav

    v

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    15.04.2004
    Lokacija
    Naissus
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Nadjite nekog ko je u GSS ili nekog instruktora da vam kupi opremu(novu)oni kod elana imaju popust 35%.Moj drug je uzeo elan s08 sa vezom za 165 EURA(VEZOVI TYROLIA)!

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    07.09.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sveta
    Nadjite nekog ko je u GSS ili nekog instruktora da vam kupi opremu(novu)oni kod elana imaju popust 35%.Moj drug je uzeo elan s08 sa vezom za 165 EURA(VEZOVI TYROLIA)!
    ovo je dobar savet. samo da navatam tog mog druga.

    hvala.

    v

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Ljudi,ja i nemam bas neko dobro misljenje o cenama na sajmu... Izbor je svakako veliki,najveci ali popust(zbog sajma) je retka pojava-cene su uglavnom normalne,hocu reci kao sto su tim trgovcima i u radnjama a naletao sam na cak na one drske kod kojih su bile i vece.Ono sto je jeftino su polovne skije koje,imam osecaj,kupuju,dobijaju na zapadu na kilo!
    Prosle god sam kupovao novu opremu i proveo sam neko vreme obilazeci i sajam i prodavnice.
    Za one kojima ne treba oprema za ovu sezonu moj savet je kupovina u martu,aprilu(i za ljude koji ne pate od fore"model za ovu sezonu") kod trgovaca od kojih uzmete vizit karte bas na sajmu.Jedino je moguce da se vas model(ako ga imate) proda do tad ali naci ce se vec nesto odgovarajuce
    Cena ce biti malo manja a i prijatelji prodavci su raspolozeniji za dogovor(skidanje cene,rate... - ne vazi za markirane tipa Fitex...)
    Ja sam pogresio pa to nisam uradio(mislim vec ove godine cu da vozim skupi proslogodisnji model :lol: ),ali znam ljude koji imaju bas ovakvo iskustvo

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    07.09.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Da sumiram neke svoje utiske u jurnjavi za opremom. Nadam se da ce ovo nekom pomoci.

    Ove stvari koje vam pisem su onakve kakve sam cuo i na osnovu njih vi sami donesite misljenje. Mozda ja i nisam upravu.

    Da pocnem od sajma. Koliko sam uspeo da saznam cene opreme na sajmu su iste (slicne) cenama opreme u radnji. Po prici preprodavaca opreme oni imaju velike troskove na sajmu i totalno su u fazonu da opremu prodaju po "normalnim" cenama. Jedina je mozda razlika sto je na sajmu velika ponuda opreme a to nas i dovodi do zakljucka da je jeftinije. Ako na jednom mestu imate toliko proizvoda od najlosijih do najboljih i nekoliko stotina izlagaca naravno da cemo da se pogubimo u celoj prici i pomislimo da je to super za nas. Mozda jeste a mozda i nije

    Zvao sam dosta radnji i odgovor koji sam dobio je da im roba jos nije stigla. Svi cekaju robu da im dodje sledece nedelje i spremaju se za sajam. Tako da ako zelite da ih sve vidite na jednom mestu izgleda da je sajam pravo mesto. Znaci radnje su prazne do daljnjeg a mi treba da cekamo. Ima mozda po neka cipela, skija i vez ali sve je do daljnjeg na holdu. Ovo je sansa da ako imate srece i nadjete broj kupite to sto je ostalo i prodjete jeftiije. Jedino sto su mi skoro svi rekli da imaju je skijaska garderoba.

    Sto se tice prodavnica i telefona koje sam skinuo sa ovog sajta dosao sam do zakljucka da nisu updajtovane informacije. Znam da nije tako lako odrzavati sajt, i ja se malo doticem tih sfera poslovanja, pa i ne zelim ostro da kritikujem. Zelim samo da porucim da onaj ko to treba da uradi da azurira te podatke.

    Na telefon firme rosinjol 477-530 niko se nejavlja?

    Head telefon 624-545 je promenjen u 24-57-554 i ta firma koja zastupa head zove se dominus.

    Telefon firme Vokle 144-108 nepostoji.

    Elan je ok, ali info za Svetu, prodavacica nije upoznata da GSS ima popust ceka se gazda da potvrdi. Mislim da ako je to neki zvanican popust ona bi trebalo da zna?

    Telefon firme SKI u Srpskih vladara 642-239, niko se nejavlja.

    Fitex je ok imaju neke silne popuste ali nema robe. Ima garderoba i nesto sitno sto je ostalo

    Ski servisi

    Ski servis Bata niko se nejavlja ali ima 2 broja mobilnih telefona 063-234-316 i 064-8222-040

    Ski servis ski master - broj promenjen pre tri godine. To mi je rekla ljubazna zena koja se javila na broj koji je na sajtu 455-806

    Ski servis markoni - niko se nejavlja na 628-128 samo elektronska sekretarica sa kojom mi se bas i nije pricalo. ;-)

    Toliko za sada. Da ne smaram vise. Nadam se da sam nekom ustedo vreme. :-)

    A admin bi mogao da promeni neke od infoa. ;-)

    Pozdrav

    V

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    22.11.2004
    Poruke
    5

    Podrazumevano Ko kuca zlo ne misli !!!!!!

    Lepo lepo, ovde se moze bas informisati.
    Prvo zelim sve da pozdravim na forumu, i nadam se da ce ovo sve funkcionisati kako je zamisljeno.
    I ja treba da kupim opremu i krenuo sam sa ovog mesta, sa nadom da cu mozda nesto naci ili bar nauciti sta i kako da nadjem. Vidim da prijatelj koji je krenuo sa ovom temom nesto i nije zadovoljan, al ima nade tek je novembar.
    Ja bih ako mogu naravno da kupim neki zaostali model od ranijih godina, samo da bude nov. Imam sina koji ima 5 god, i prosle godine je stao na skijama, i hocu i njemu ove godine da kupim nove skije ( prosle godine sam mu iznajmio), njemu treba oko 100-105 cm i cipele broj 31.
    Nadam se da ima nekog ko mi moze pomoci, i jos bi voleo da sazna mza skole skijanja na kopaoniku (bacio bi klinca u skolu), koja je po vasem je najbolja skola i kolika je cena.
    Velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pozdrav za sve ucesnike na forumu

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    26.04.2004
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sveta
    Nadjite nekog ko je u GSS ili nekog instruktora da vam kupi opremu(novu)oni kod elana imaju popust 35%.Moj drug je uzeo elan s08 sa vezom za 165 EURA(VEZOVI TYROLIA)!
    Pozajmis mi druga?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •