Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 45

Tema: Kupovina nove ski opreme!

  1. #31
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iskra
    Hvalana infu, ali da li znas za kakvog su skijasa ova dva modela skija, i koja je to uopste razlika? Strah me je da ne kupim pogresne (posto sam to vec uradila :? )
    Pozdrav
    Atomic C8 (u kompletu sa vezom 310) spada u modele za malo jache rekreativce (pricha jednog od prijatelja), uzela ih je moja devojka i ako Bog da u nedelju 02.01.'05. idemo na jedan dan - Kop (testiranje) Ono shto se mozhe videti je, (bez probne vozhnje) da je skija dosta rabusna i chvrsta, te samim tim mi izgleda da je dosta brza... Da ne pricham previshe, prenecu njeno mishljenje posle probe.

  2. #32
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Podrazumevano

    Mlatisumina ulica kod Vukovog spomenika - zelena kapija sa natpisom ski servis
    Vlasnik je Djole najbolji poznavalac skijanja na ovim prostorima.
    Inace kupovina opreme uopste nije naivna stvar jer svaki skijas zahteva drugaciju opremu - Djole ce vas posavetovati najbolje u gradu i nece vas zavrnuti sigurno. On iskljucivo gleda testove skija u strucnj literaturi i na osnovu toga daje savete nista napamet samo testovi.
    Telefon 0642053203, 0112432630

  3. #33
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    U prodavnici u Kolarcevoj u BGu (ne snam tacno kako se zove) sam nasao solidan izbor po solidnim cenama skija marke Scot (mozda su i dva 't'), ali za ovu marku nikada nisam cuo (a bavim se skijanjem vec cetiri dana:-). Moze li neko nesto da mi kaze o njima?

  4. #34
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano

    Skije su isprobane. Eh sad mala ispravka, radi se o modelu Atomic C7 158cm vezovi 310. Sve pohvale za model, jako brza skija, pogotovo na oshtrijim delovima staze, solidno amortizuje hupsere, takodje ponashanje na ledu je zadovoljavajuce (bar po njenim rechima). Potrebno je malo vishe snage pri okretu, ali s' obzirom da joj je ovo prvo skijanje sa karvingom, mislim da je to mishljenje vezano za promenu/prilagodjavanje drugachijem stilu.

    Inache skija je kao shto sam i spomenuo namenjena za iskusnije rekreativce...

    Toliko, nadam se da smo pomogli malo.

  5. #35
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Laki>>koliko kostaju te c7 sa vezovima

  6. #36
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Mislim da komplet sa vezovima mozes najpovoljnije da pronadjes u InterSportu u merkatoru. Probaj sa 011988 pa trazi broj merkatora (centrale) pa onda intersport...

  7. #37
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Ok,thx :wink:

  8. #38
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zeljo
    Laki>>koliko kostaju te c7 sa vezovima
    atomic c7 sa vezovima kostju 19 700 (pre 15-ak dana)i kupljene su u ul.Ivana Milutinovica ispod hrama SV Save(jedna jedina prodavnica-podrum) Pozdrav

  9. #39
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2004
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Da li neko zna gde se u Beogradu (ili u Srbiji, a moze i u Bugarskoj ili Bosni) mogu kupiti LEKI rukavice?

  10. #40
    Junior Member
    Datum registracije
    08.02.2005
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Upravo tako, Djole jeste najveci mag za daske na balkanu, ali nemojte se njemu obracati ako ste za daske spremni da izdvojite nesto tipa 100EUR jer ce vas napusiti (inace mnogo psuje) i reci ce vam da za te pare ne mozete kupiti skije, sto je naravno tacno, A sto se GSSa tice njihove
    kombinacije su OK samo ne moze to bas kad hoces nego max jednom godisnje i to je to, evo na primer pred ovu sezonu je trebalo da dobiju neke elanove daske pa nista od toga nije bilo, ali za sledecu sezonu ce valjda biti.....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •