Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 115

Tema: skijanje na Brezovici 04/05?

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Ma ne,nema problema
    Ne znam sa cime sam vas izazvao da tako skocite u odbranu Brezovice.Mozda je to sto sam napisao i bilo malo jace,ne najjasnije ali veruj da nisam imao nikakvu zlu nameru a i ogradio sam se da je to licno misljenje.I ja mislim slicno kao vi sto se tice kvaliteta skijanja samo mi je pored skijanja planina mesto za odmor,opustanje a bojim se da jos uvek na Brezovici ne bih mogao a da ne razmisljam o svim tim glupavim svarima,nazalost.Sve sto sam pisao je moje razmisljanje(i nista drugo,naglasio sam) o toj temi a na osnovu samo tog jednog 10-o dnevnog zimovanja,price(ocigledno zastarele) prijatelja kome je tata iz tvog mesta i onoga sto vidim na Tv-u u vezi Kosova a prava vrednost ovakvog foruma i jeste to sto si se ti javio sa pravim informacijama i pomogao ljudima koji stvarno razmisljaju o dolasku.Ali vise nije ni vazno...
    Veliki pozdrav za sve vas dole i nadam se sto pre dolasku vremena kad cemo se smejati ovome sto smo pisali ovde i kad cemo cemo se druziti na Brezovici(tj.kad budemo svi(i mi manje hrabri!) uzivali u objektivnom kvalitetu Brezovice)
    I na kraju,kakva vam je situacija sa snegom?Moze li mozda vec da se skija ? Razvija li se ski centar,gradi nesto novo(hoteli,zice...),osposobljava ono sto mozda nije radilo ?
    Bilo bi mi zanimljivo da to cujem pa ako te ne mrzi...

  2. #12

    Podrazumevano

    Ok...

    evo ovako, nekoliko informacija

    Snega nazalost nema ali se od 20 ocekuju padavine.... sto znaci da ce snega biti kao i uvek na Brezi...

    Osim nekoliko prodavnica, kafica prosle godine je obnovljen i ponovo puste u rad hotel ne znam kako se zove mi ga zovemo ski skola, od pre tri godine radi i smederevka, velika kuca u kome ljudi mogu da se smeste i uzivaju u odmoru, otvorila se jos 2 ski servisa pored Markonija koji je ovde vec 10-setak godina. Nazalost izgradnje na ski centru nema jer je tesko dobiti dozvolu za gradnju, a mesta gde je moguca izgradnja nisu urbanizovani. Jedino se gradi u Strpcu i na Brezovici (sela udaljena od ski centra 12 km) izgradjeno je nekoliko motela i mesta za smestaj i naravno svakodnevni kombiji i autobusi koji prevoze skijase ukoliko odluce da smestaj potraze dalje od ski centra. Konacno ovih se radi na popravci nekih zica koje radnije nisu radile tako da mozemo da kazemo da 90 % zica na Brezi radi, a da li ce se one koristiti sve zavisi od posete skijasa... Konacno radi i Piribreg...

    Najcesce rade zice stari kec (jednosed) staza Velika Livada i Lavlja Vrata dvojka (novi dvosed). Po potrebi radi i zicara koja vodi do staze Lavlja Vrata i kasnije tepsije. Rade i dva ski lifta...

    Staze se uredjuju svakodnevno, tri ratraka su servisirana i spremna za sezonu, cak ratrak prolazi vise puta u toku dana na delovima staza koji su pokvareni tokom skijanja, da ne pricamo da se staze uredjuju po svakodnevnom zavrsetku ski dana.

    Uprkos problemima koje ima Hotel Molika trude se da gosti budu opusteni, u sobama je toplo, a hrana je prosecna kao i u svakom hotelu samo mogu reci da je dorucak pojacan, naravno svedski sto sa akcentom na hranu sa podrucija nase planine, Sarski sir, domaca pita, itd...

    Inace sto se odmora u toku skijanja tice imas nekoliko basta na stazi, i piceriju Tina koja je super sredjena kao neka picerija u nekom lepsem ski centru...

    Jedino sto mozda hvali jeste nocni provod... znaci zurke itd... mada ekipa mladih ljudi planira i neke zurke na stazi ali otom potom...

    Eto pa ako si zainteresovan, a mislim da je puno ljudi na ovom forumu jeste mogu Vam i poslati neke slike sa staze samo je potrebno da mi neko objasni kako se salju slike na forum.

    Pozdrav iz Strpca
    Milos

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Mmm... smederevka,poznajem jednu... :roll: :lol:
    Dobro je!! Jedva cekam da dodjem ponovo a nadam se da ce,dok ja skupim hrabrost,biti i jos bolje
    Hvala na informacijama i nadam se da ce ti neko objasniti kako se salju slike(ja ne znam)

  4. #14
    snowboardgirl
    Guest

    Podrazumevano sezona na brezovici ce 22.12.2004

    sutra pocinje sezona na brezi

  5. #15
    Member denis avatar
    Datum registracije
    06.04.2005
    Poruke
    48

    Podrazumevano Re: sezona na brezovici ce 22.12.2004

    Hvalla bogu da je pocelo jedva se cekalo i ako mogu da znam vishe informacije o Brezovici kad pocinju da rade teleferiki i kako stoje cene




    hvala na informaciju

  6. #16

    Podrazumevano Re: sezona na brezovici ce 22.12.2004

    Citirati Originalno postavljeno od snowboardgirl
    sutra pocinje sezona na brezi
    Evo jedne informacije...

    Sezona na brezovici ne pocinje sutra jer jos nema dovoljno snega, sem toga sve je spremno...

    Sutra ujutru idem na planinu da vidim sta se desava pa javljam

    pozdrav sa brezovice

  7. #17
    Member denis avatar
    Datum registracije
    06.04.2005
    Poruke
    48

    Podrazumevano Re: sezona na brezovici ce 22.12.2004

    Znaci posle praznika je sve spremno ako samo mozes da mi das neke informacije o cenama i el sve ide pot kontrolom





    hvala na informaciji





    Brezovica je RAJ

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    16.03.2005
    Poruke
    57

    Podrazumevano Re: sezona na brezovici ce 22.12.2004

    Citirati Originalno postavljeno od slemica

    Sutra ujutru idem na planinu da vidim sta se desava pa javljam

    pozdrav sa brezovice


    cekamo....

  9. #19

    Podrazumevano

    evo izvestaja koji cekate

    Jutros sam bio na planini, nazalost snega je malo ali je zica radila nekih dva sata i uspeo sam da napravim nekoliko voznji. Znaci sve je spremno i samo se ceka sneg. Mada je danas bilo super.

    Evo danas sam se raspitao, cene su iste kao i proslogodisnje tako da promena nije bilo.

    Ima nekoliko agencija koje organizuju odlazak na brezovicu ali vam ja licno preporucujem da pozovete hotel narcis i hotel moliku, rezervisete smestaj i krenete. Broj telefona je 0290-70-333 za hotel Narcis, a za Hotel Moliku 0290-70-617

    Autobusa ima svaki dan iz raznih pravaca

    Beograd Utorak, Cetvrtak, Subota, Nedelja
    Polazcu u 5 ujutru sa kruznog toka slavija i glavnog ulaza zeleznicke stanice.

    Nis. Ponedeljak, Sreda, Petak

    I Kosovska Mitrovica svaki dan.

    Ukoliko zelite pricatni smestaj obratite se meni.

    Pozdrav

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2004
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Skijanje na Brezi je divno. To pitanje uopste nemoj da postavljas. Staze su ok sredjene, osoblje je izuzetno ljubazno, a cene su smesno niske. Stanje na stazama je takvo da radnim danima imas praznu planinu i divno skijanje, ali zato vikendom nagrne rulja. Tad nije bas prijatno, vise iz politicko-emotivnih razloga.
    Razlog sto ove godine necu ici tamo je sto je neizvesno sta ce se izdesavati sa njihovim premijerom, tj. da li ce biti nereda. Ti proceni

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •