Ma ne,nema problema
Ne znam sa cime sam vas izazvao da tako skocite u odbranu Brezovice.Mozda je to sto sam napisao i bilo malo jace,ne najjasnije ali veruj da nisam imao nikakvu zlu nameru a i ogradio sam se da je to licno misljenje.I ja mislim slicno kao vi sto se tice kvaliteta skijanja samo mi je pored skijanja planina mesto za odmor,opustanje a bojim se da jos uvek na Brezovici ne bih mogao a da ne razmisljam o svim tim glupavim svarima,nazalost.Sve sto sam pisao je moje razmisljanje(i nista drugo,naglasio sam) o toj temi a na osnovu samo tog jednog 10-o dnevnog zimovanja,price(ocigledno zastarele) prijatelja kome je tata iz tvog mesta i onoga sto vidim na Tv-u u vezi Kosova a prava vrednost ovakvog foruma i jeste to sto si se ti javio sa pravim informacijama i pomogao ljudima koji stvarno razmisljaju o dolasku.Ali vise nije ni vazno...
Veliki pozdrav za sve vas dole i nadam se sto pre dolasku vremena kad cemo se smejati ovome sto smo pisali ovde i kad cemo cemo se druziti na Brezovici(tj.kad budemo svi(i mi manje hrabri!) uzivali u objektivnom kvalitetu Brezovice)
I na kraju,kakva vam je situacija sa snegom?Moze li mozda vec da se skija ? Razvija li se ski centar,gradi nesto novo(hoteli,zice...),osposobljava ono sto mozda nije radilo ?
Bilo bi mi zanimljivo da to cujem pa ako te ne mrzi...