Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 115

Tema: skijanje na Brezovici 04/05?

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    17.03.2005
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Evo kao (najverovatnije jedini) Albanski forumas ovde, da vam kazem kako je tamo. SUPER!!! Jedino ne znam sto komplicirate bezveze oko toga kako se ide ili sta ce da se desi....problema nema nikakvih. Prosle godine sam bio 100 puta, a bio sam i za vise dana u Molici ( i to za smesnu cenu). Jedino problem je struja :idea:

    I jos nesto ne znam zasto serete sa politikom, nema to veze sa skijanjem. (Ako mogu ja po skijasku opremu u BG, onda valjda mozete i vi da skijate kod nas)

    Sad idem opet. hir aj kam hir aj go

  2. #22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Labi
    I jos nesto ne znam zasto serete sa politikom, nema to veze sa skijanjem. (Ako mogu ja po skijasku opremu u BG, onda valjda mozete i vi da skijate kod nas)

    Sad idem opet. hir aj kam hir aj go
    Labi kao prvo nisi jedini Albanski forumas ovde, a sto se tice tih politickih stvari moras da shvatis da su ljudi uplaseni, mislim da se nece nista desiti sa gdinom premijerom, a sto se tice bezbednosti bezbedniji su svi koji se nalaze na ski centru nego ja koji zivim u Strpcu, jer je planina puna vojnika kfora i raznoraznih internacionalaca.

    Natasa molim te nemoj da ne dodjes na Brezu ove godine jer ce stvarno biti fatasticno. Mislim da ce se nekoliko puta organizovati zurke na stazi i super provod. Staze ce biti super i sve ce biti ok, zato ne brini, a ako je potrebno ima da te zastitim :oops:

    Sneg je danas padao ocekuje se do kraja vikenda i mislim da ce sezona poceti prvog vikenda u 2005.

    Mislim da su cene realne.

  3. #23
    Member denis avatar
    Datum registracije
    06.04.2005
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Slemica hvala ti na informacije mislim i ja kako i ti da nece da ima problema i sto se tice cenama stvaro su realne i daj boze da pocne vise sezona jedva qekam kupio sam novi snowboard jedva cekam da ga stavim u sneg 2004 je bilo super mislim da i 2005 ce da bude jos bole vidimo se gore :lol: :lol:





    POZDRAV..

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2004
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Labi, fakat je da ja do Breze moram konvojem, koji ide kad ide i da ja zbog toga dobijam 4 dana skijanja za utrosenih 5 dana odmora. i fakat je da ako se ponovi stanje iz marta - necu smeti da prodjem ni sa konvojem

  5. #25

    Podrazumevano

    Taska

    Ne brini, do 17 Marta nece doci, barem ne za sada....

    Ne moras konfojem, mozes procitati u predhodnim postovima koje sam postavio kad imas autobus.

    A ne brini tebe ce hilihopter bre ima da vozi :oops:

    Pozdrav sa prelepe Breze.

  6. #26
    Member denis avatar
    Datum registracije
    06.04.2005
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Slemica mozes da mi kazes ima li snega ovih dana na brezi sto interesujeme mozda cu otici posle nove godine odmah 2 ili 3 cu da budem tamo ako mozes da mi das informaciju ima li snega gore na BEZI




    hvala na informaciji

  7. #27
    Member
    Datum registracije
    17.03.2005
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Ima ima...

  8. #28
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Podrazumevano

    Labi ti mozes slobodno u Beograd ali Srbi po Kosovu ne mogu, da li uocavas kulturolosko-sociolosku razliku. Prosle godine sam jedva preziveo sipanje dizela u svoj auto (ima francuske table) jer sam na pumpi negde u Metohiji pitao na srpskom "ima li dizela". Rekao sam nikad vise!

  9. #29
    Member
    Datum registracije
    17.03.2005
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hurmiza
    Labi ti mozes slobodno u Beograd ali Srbi po Kosovu ne mogu, da li uocavas kulturolosko-sociolosku razliku. Prosle godine sam jedva preziveo sipanje dizela u svoj auto (ima francuske table) jer sam na pumpi negde u Metohiji pitao na srpskom "ima li dizela". Rekao sam nikad vise!
    sta je to Metohija?? sa takvim attitude-m nemas sta da mi pricas o "kulturolskim i socioloskim razlikama".
    I ja nisam mogao do juna 99 da pricam i radim ono sta ja hocem i to u svojem kraju. Ti barem uopste nisi odavde. Gle Slemicu, on zivi tamo (verujem da je ponekad ugrozen) ali nisam cuo da se pravi pametan kao ti. Ekstrema ima svuda i to nije nista novo (narocito na balkanu).

  10. #30

    Podrazumevano

    Labi molim te da ne provociras, covek je reko istinu i sigurno mu se desilo tako nesto. Prvo tebe nije napao direktno nego je hteo da predoci sta mu se desilo a ti si se odmah uvredio.

    Hteo bih jos nesto da kazem da ovo nije forum koji govori o bezbrdonostnoj situaciji na kosovu nego forum o skijanju.

    Jedan predlog, svi koji planiraju da dodju na Brezu nek to ucine autobusom jer tako nece biti nikakvih problema.

    Pozdrav sa Breze

    P.S. Labi se odmah uvredio cim je spomenuta Metohija, kao sto Albanci imaju pravo da Kosovo zovete KOSOVA i da budete KOSOVARI takvo pravo imamo i mi da Kosovo zovemo KOSOVO I METOHIJA i da budemo SRBI.

    Uzdravlje
    Srecna Vam Nova 2005
    Brezovica Vas zove

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •