Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 115

Tema: skijanje na Brezovici 04/05?

  1. #1
    Bato
    Guest

    Podrazumevano skijanje na Brezovici 04/05?

    Molio bih nekog ko ima informacije o predstojecoj sezoni na Brezovici.Koliko je bezbjedno ici i skijati tamo, da li su staze sredjene i kao sve to funkcionise.Sve najbolje cuo o stazama,izmedju ostalog i da su najbolje tj. najstrmije u Jugoslaviji.

    Unaprijed zahvalan.

    Pozdrav Bulatovic Bato.

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Unapred izvinjenje sto ne odgovaram bas direktno na pitanje.
    Ja sam bio gore 1x,davne,srecne 96-te i super je Breza-dosta strmih i relativno dugih staza(neuporedivo sa Kopaonikom,bolje su naravno!!) mada su i tad postojale 2-3staze koje nisu radile... Sve u svemu skijanje je jako dobro za ljude koji vole isto :wink:
    Medjutim,poenta mog komentara je to da,bez obzira na gore receno, mene ni sam Djavo ne bi NATERAO da sad pod ovim okolnostima odem -jednostavno NIJE VREDNO toliko da,ako postoji i najmanji rizik po bezbednost,se treba zezati sa odlaskom gore.Meni,iskreno,deluje da taj rizik trenutno za nas i nije tako mali.Imam dobrog prijatelja kome je cale iz Strpce-a i koji ide tamo bar 2x godisnje i slusao sam price(konvoji.. )-Treba stici do Brezovice... Cela ta prica oko Brezovice mi deluje malo naduvano od ovih ratova(od kako ne mozemo da idemo!) tj.ajde mi sto smo bili gore da je(se)hvalimo 8)
    Ko je zeljan avanture,put mu je otvoren... mada postoje i drugi vidovi zabave!! Sto se samog skijanja tice-ponavljam(ali ponavljam :lol: ) NIJE VREDNO!! Uz veliko saosecanje sa ljudima(Srbima) koji moraju da zive na Kosovu mene ono nece skoro videti,nazalost. Pozdrav
    P.S.Ko je imao snage da procita komentar do kraja neka shvati ovo kao jedno licno(subjektivno) misljenje o toj temi i naravno da ce
    sam odluciti sta mu je ciniti

  3. #3

    Podrazumevano Skijanje na Brezovici

    Evo prijatelju da ti odgovori covek koji je malo vise upuceniji od ostalih vezano za skijanje na Brezovici... jer zivim bas u Strpcu.

    Sa moje tacke gledista bezbedno je da se dodje na Brezu, autobusi putuju svaki dan iz Beograda za Brezovicu i do sada nije bilo nikakvih problema ako se izuzmu problemi koje smo imali pre tri godine kad su kamenovali autobuse itd.... (ukoliko se odlucis da krenes) javi mi da bih ti dao tacno vreme polaska autobusa.

    Inace staze su sasvim ok uradjene, skija se najvise na Velikoj Livadi i Lavljim Vratima (teske staze), i milion posto su bolje nego one na Kopaoniku. Popravljene su i zicare na jos nekim stazama ali nisam siguran na kojim, Vikendom je velika guzva na stazama a preko nedelje je pusto tako da mozes da uzivas u skujanju bez ikakve guzve, nema 50-esetak skijasa na stazi. Staze se svaki dan uredjuju i stvarno su strava. Uostalom znas ako si nekada skijao na brezovici

    Sto se smestaja tice imas nekoliko opcija HOTEL MOLIKA, SKI SKOLA koji su dosta povoljni (jedino sto nedostaje su diskoteke i zurke i sminkeri kojih na kopaoniku imas do mile volje) i neke privatne vikendice pored staze, imam druga koji izdaje pa mozes i za to da mi se javis...

    Skijanje na Brezovici vredi i sam siguran u to, preporucujem ti da dodjes i molim sve one koji se plase da dodju na Brezovici da ne sire takve nebuloze po ovom sajtu jer je Brezovica nasa najbolja planina za skijanje i to trebamo sacuvati.

    P. S. Sto se tice nocnog izlaska imas nezaobilaznu piceriju Tina gde mozes uzivati u pravoj planinskoj atmosferi

    Veliki pozdrav sa Brezovice
    Milos
    email. mmilos82@yahoo.com

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Pozdravljam prave i proverene informacije!! Hvala.
    Ponavljam :lol: ,ni sam Djavo... (opet je subjektivno!!)
    Pozdrav

  5. #5

    Podrazumevano Objektivnost

    Hvala batice, i lepo bi bilo kad bi posetio Brezu i uzivao u skijanju, pozdrav sa Breze....

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2004
    Lokacija
    Trstenik
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Nisam siguran, ali, verovatno, eto mene tamo zimus, mada koliko mi je u secanju prosle godine cene nisu bas bile sjajne...
    VILLAGER #1: We have found a witch, might we burn her?
    CROWD: Burn her! Burn!
    BEDEMIR: How do you know she is a witch?
    VILLAGER #2: She looks like one.

  7. #7

    Podrazumevano

    Znam da je pun pansion bio oko 150€ za 10 dana u hotelu molika, sto se tice ski pasa ne znam jer ga kupujem za celu sezonu.

    Ipak javi mi se posle nedelje pa cu ti poslati cenovnik i ski pas posto poznajem direktora Molike tako da ces dobiti pravu informaciju.

    Welcome
    Pozdrav sa Breze

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    12.12.2004
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    skijao sam manje vise na vecini blizih ski terena i mogu reci da sto se tice staza nista se ne moze porediti sa brezovicom. bio sam prosle godine i idem i ove. apsolutno sam uveren da se moze sopstvenim kolima stici bezbedno. ko moze da poredi kopaonik sa brezovicom taj nije sigurno nije skijas. posebno bih istakao gostoprimstvo kao i cinjenicu da sam deset dana skijao i sa studentima sa pristinskog dif-a, albancima naravno, i nisam imao nikakvih problema. a ni oni. ljudi ako ne idete sad na brezu, pa kad cete? pozdrav ekipi sa breza zokiju boskocevicu, cibetu, borzani crew and the others. vidimo se.
    no retreat, no surrender

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano Re: Objektivnost

    Citirati Originalno postavljeno od slemica
    Hvala batice, i lepo bi bilo kad bi posetio Brezu i uzivao u skijanju, pozdrav sa Breze....
    I hocu sigurno,samo cu jos malo da sacekam
    Pozdrav


    dzale:
    "ko moze da poredi kopaonik sa brezovicom taj nije ... "

    :evil: Napisah li da je neuporedivo(bas ta rec :!: ) ?? :evil:
    Rekoh da nemam prave informacije(bezbednost) pa sam se i prakticno izvinio za taj deo posta.Sve ostalo sto sam napisao i dalje mislim(dozvoli da imam pravo na to) a apsolutno nisam neko ko ne voli Brezovicu etc.Ovo je mesto gde se razmenjuju misljenja i shvatite,prihvatite da jednostavno ima i drugacijih... Ja licno(nista ne savetujem bilo kome!!) se ne bih osecao bezbedno,mislim da ne vredi i to je to(prosto zar ne!).Rekoh i da je to sto sam napisao jedno licno(subjektivno) misljenje... Ti si sad napisao tvoje i sve je u redu

    Drago mi je sto imas lepo iskustvo i samo napred,uzivaj u skijanju na Brezovici

    P.S.Citaj pazljivije pre nego pocnes da reklamiras... :idea:
    P.S.2.Srecan put i skinite mi se... :wink:

    PEACE

  10. #10

    Podrazumevano Re: Objektivnost

    U redu je batice ja isto toliko razumem i tvoje misljenje...

    Mislim u redu je da se ne osecas sigurno... nisam zeleo da te uvredim samo sam hteo da kazem da se na Brezi moze skijati i uzivati u tome i da je prilicno sigurno da se dodje... i tako hocu da pomognem ljudima koji se premisljaju a ima ih puno da se nece prevariti ako izaberu Brezu za ski sezonu 2004/2005.

    Veceras cu da probam da posaljem nekoliko slika iz sezone 2003/2004...


    Puno pozdrava sa Breze

    P.S. Jos jednom da kazem NISAM ZELEO DA TE UVREDIM, IZVINI AKO MOZDA I JESAM...

    Citirati Originalno postavljeno od Dobrica
    Citirati Originalno postavljeno od slemica
    Hvala batice, i lepo bi bilo kad bi posetio Brezu i uzivao u skijanju, pozdrav sa Breze....
    I hocu sigurno,samo cu jos malo da sacekam
    Pozdrav


    dzale:
    "ko moze da poredi kopaonik sa brezovicom taj nije ... "

    :evil: Napisah li da je neuporedivo(bas ta rec :!: ) ?? :evil:
    Rekoh da nemam prave informacije(bezbednost) pa sam se i prakticno izvinio za taj deo posta.Sve ostalo sto sam napisao i dalje mislim(dozvoli da imam pravo na to) a apsolutno nisam neko ko ne voli Brezovicu etc.Ovo je mesto gde se razmenjuju misljenja i shvatite,prihvatite da jednostavno ima i drugacijih... Ja licno(nista ne savetujem bilo kome!!) se ne bih osecao bezbedno,mislim da ne vredi i to je to(prosto zar ne!).Rekoh i da je to sto sam napisao jedno licno(subjektivno) misljenje... Ti si sad napisao tvoje i sve je u redu

    Drago mi je sto imas lepo iskustvo i samo napred,uzivaj u skijanju na Brezovici

    P.S.Citaj pazljivije pre nego pocnes da reklamiras... :idea:
    P.S.2.Srecan put i skinite mi se... :wink:

    PEACE

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •