Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Ski centar Bansko - NEVIDJENA BLAMAZA!

  1. #1
    Junior Member stalker avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    20

    Podrazumevano Ski centar Bansko - NEVIDJENA BLAMAZA!

    U cetvrtak 01. februara u 17:30 neka nepoznata ekoloska organizacija je zapretila upravi ski centra da ce, ukoliko ne prestanu da seku
    sume, aktivirati bombu u blizini staze Tomba koja ce izazvati lavinu.

    Iako je ovo delovalo amaterski i smesno cak i samim
    ljudima u centru, to je uticalo da se ski centar zatvori puna 2 dana! I sto je najgore, ama bas niko nije imao hrabrosti
    i odgovornosti da turistima objasni o cemu se radi, da ponudi povracaj novca (posto ovo ne spada pod standardne situacije
    kada se novac ne vraca), ili makar bilo sta kaze ili pokaze da mu je zao ili ne daj Boze da nam se izvine zbog neprijatnosti
    i blejanja dva dana! Sve kase su bile zatvorene. Niste mogli da vidite nikoga iz menadzmenta centra. Jedino su to bile grupe
    momaka u plavim jaknama (ski security) koji nisu dozvoljavali da se ide na sprat ka kancelarajama, a na sva pitanja su govorili
    da nemaju oni pojma, da ne znaju kada ce se i da li ce se bilo sta znati i da su oni samo radnici u ski centru (!?).

    Vrhunac bezobrazluka je bilo to kad su u petak popodne razocaranim skijasima koji su izvisili za poslednji dan skijanja prodavali
    jednodnevne ski pass-ove za sutra (subota) a centar je bilo zatvoren i u subotu!

    Bilo je zaista bedno videti besne grupe srpskih turista koji su znali o cemu je rec (posto smo pratili bugarske medije) i grupe
    zbunjenih engleza koji bugarski definitivno ne mogu da razumeju. Svih dana je na kajronu u holu gondole pisalo hvalospevo:
    Wish you unforgetable moments in Bansko!, a kad se desio incident s dojavom o bombi terao je sturi kajron samo na bugarskom!
    Bedno! Vecina nije ni ukapirala o cemu je rec, mislili su da se sprema neka lavina pa zato centar ne radi (iako nigde nije bilo
    snega debljeg od 1-1,5 metra!).

    Cela smena je otisla kuci ispracena od domacina iz SKI centa kao da su poslednji idioti: bez ikakve informacije, izvinjenja,
    bilo kakvog gesta da im je makar zao! Apsolutno ta dva dana su se svi zabili u misije rupe! U fazonu: uzeli smo vam 140 evra,
    ko vas j***!

    Ljudi iz SKI centra Bansko su se pokazali kao pokvareni i pohlepni.
    A centar se pokazao kao totalno nespreman za upravljanje u tzv. kriznim situacijama. Neverovatno je
    da npr neki klinac iz zezanja moze da zatvori centar citava dva dana! I jos kaze da je bomba na stazi Tomba (koja, usput budi receno,
    nije radila citav nas boravak, sto je i kod mene i kod mase skijasa izazivalo gnev) pa mi sve ovo lici na osvetu nekih besnih
    skijasa. Zamislite idiotsku scenu: svi znaju da od bombe nema nista (slusao sam ljude iz security-ja kako se slatko zezaju
    na temu bombe), ali svi glume ludilo! I sve ih aposolutno boli (da ne kazem sta) za nas skijase!


    Posle sam saznao da su menadzeri mejdzor agencija iz
    Engleske (koji dovode vecinu skijasa u Bansko) bili besni na Bugare jer su im ovi navodno rekli da nemaju nameru da vracaju
    novac! A da su bar rekli: Zao nam je ? To verovatno mnogo kosta! Mislim da ce ih ovo skupo kostati. I treba!
    Bansko definitivno nije dorastao ozbiljnom ski turizmu, uprkos velikim investicijama, potencijalima i do sada uradjenom.

    Ljudi u SKI centru Bansko zasluzuju svaku osudu i prezir! Sramota!
    Puska, sekira, cokula i mac da posecem sav taj korov i da krenem u neke planine gde nema nove godine...

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Brate kakva priča, imaš neki soc. lokalni centar blizu Banskog, oko 45 min. vožnje sa nekim dvosedom i nekoliko staza, mislim nije nešto ali sve je bolje od blejanja u blatu. Da si znao mogli ste da se cimnete do tamo, mi smo prošle godine isto imali dva dana zatvorene staze ali zbog vetra. Ma bugari su bugari nego ajde ti sa nama u Francusku za male pare.

  3. #3
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stalker Pogledati poruku
    U cetvrtak 01. februara u 17:30 neka nepoznata ekoloska organizacija je zapretila upravi ski centra da ce, ukoliko ne prestanu da seku
    sume, aktivirati bombu u blizini staze Tomba koja ce izazvati lavinu.

    Iako je ovo delovalo amaterski i smesno cak i samim
    ljudima u centru, to je uticalo da se ski centar zatvori puna 2 dana! I sto je najgore, ama bas niko nije imao hrabrosti
    i odgovornosti da turistima objasni o cemu se radi, da ponudi povracaj novca (posto ovo ne spada pod standardne situacije
    kada se novac ne vraca), ili makar bilo sta kaze ili pokaze da mu je zao ili ne daj Boze da nam se izvine zbog neprijatnosti
    i blejanja dva dana! Sve kase su bile zatvorene. Niste mogli da vidite nikoga iz menadzmenta centra. Jedino su to bile grupe
    momaka u plavim jaknama (ski security) koji nisu dozvoljavali da se ide na sprat ka kancelarajama, a na sva pitanja su govorili
    da nemaju oni pojma, da ne znaju kada ce se i da li ce se bilo sta znati i da su oni samo radnici u ski centru (!?).

    Vrhunac bezobrazluka je bilo to kad su u petak popodne razocaranim skijasima koji su izvisili za poslednji dan skijanja prodavali
    jednodnevne ski pass-ove za sutra (subota) a centar je bilo zatvoren i u subotu!

    Bilo je zaista bedno videti besne grupe srpskih turista koji su znali o cemu je rec (posto smo pratili bugarske medije) i grupe
    zbunjenih engleza koji bugarski definitivno ne mogu da razumeju. Svih dana je na kajronu u holu gondole pisalo hvalospevo:
    Wish you unforgetable moments in Bansko!, a kad se desio incident s dojavom o bombi terao je sturi kajron samo na bugarskom!
    Bedno! Vecina nije ni ukapirala o cemu je rec, mislili su da se sprema neka lavina pa zato centar ne radi (iako nigde nije bilo
    snega debljeg od 1-1,5 metra!).

    Cela smena je otisla kuci ispracena od domacina iz SKI centa kao da su poslednji idioti: bez ikakve informacije, izvinjenja,
    bilo kakvog gesta da im je makar zao! Apsolutno ta dva dana su se svi zabili u misije rupe! U fazonu: uzeli smo vam 140 evra,
    ko vas j***!

    Ljudi iz SKI centra Bansko su se pokazali kao pokvareni i pohlepni.
    A centar se pokazao kao totalno nespreman za upravljanje u tzv. kriznim situacijama. Neverovatno je
    da npr neki klinac iz zezanja moze da zatvori centar citava dva dana! I jos kaze da je bomba na stazi Tomba (koja, usput budi receno,
    nije radila citav nas boravak, sto je i kod mene i kod mase skijasa izazivalo gnev) pa mi sve ovo lici na osvetu nekih besnih
    skijasa. Zamislite idiotsku scenu: svi znaju da od bombe nema nista (slusao sam ljude iz security-ja kako se slatko zezaju
    na temu bombe), ali svi glume ludilo! I sve ih aposolutno boli (da ne kazem sta) za nas skijase!


    Posle sam saznao da su menadzeri mejdzor agencija iz
    Engleske (koji dovode vecinu skijasa u Bansko) bili besni na Bugare jer su im ovi navodno rekli da nemaju nameru da vracaju
    novac! A da su bar rekli: Zao nam je ? To verovatno mnogo kosta! Mislim da ce ih ovo skupo kostati. I treba!
    Bansko definitivno nije dorastao ozbiljnom ski turizmu, uprkos velikim investicijama, potencijalima i do sada uradjenom.

    Ljudi u SKI centru Bansko zasluzuju svaku osudu i prezir! Sramota!


    Koliko puta ponoviti, za ozbiljno skijanje, iste pare, Austrija, Francuska......brate mili, tamo nema toga.

  4. #4
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Ljudi pre nego sto uplatite skijanje lepo posetite sajt tog skijalista i procitajte kalendar dogadjanja koji je predvidjen za tu sezonu.Time ce te izbeci da su pojedine staze zatvorene zbog odrzavanja takmicenja ili slicnih manifestacija.Takodje se raspitajte kad je raspust u zemljama na koje idete na skijanje da bi ste izbegli guzve.A to sto se bombe tice to jednostavno nisi imao srece a i to je moglo da te zadesi bilo gde,meni se to desilo ovde u californiji pre 2 god.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    10.03.2006
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Stvarno sramota! Posto sam do sada vise puta bio u Bug i na moru i na skijanju, prosto mi je neverovatno da su se ovako poneli... tuzno.
    Nego, sad sam procitao na www.bulgariaski.com da je 18. februara neko takmicenje u biatlonu, pa bih zamolio iskusnije da mi kazu svoje misljenje kako ce to uticati na guzvu na gondoli i skijalistu uopste.
    Hvala
    P.S. Takodje ko je u ili je bio skoro u Banskom, neka pise stanje sa snegom.

  6. #6
    Junior Member Johny avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    43
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ghost Pogledati poruku
    Nego, sad sam procitao na www.bulgariaski.com da je 18. februara neko takmicenje u biatlonu
    fak, a ja idem gore sedamnaestog...

  7. #7
    Member SpongeBob avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    GNU Carbon High Beam
    Godina
    45
    Poruke
    85

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Johny Pogledati poruku
    fak, a ja idem gore sedamnaestog...
    Pa ljudi nemojte da se nervirate osim ako niste planirali nordijsko trcanje posto biatlon koristi te staze a ne za skijanje!

    A i to traje jedan dan.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    10.03.2006
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Sundjere, mene brinu babare i highlanderi koji ce da dodju da gledaju nordijce, zato me brine guzva na gondoli, a sa druge strane ne gubi mi se ni jedan sat a kamoli dan.

  9. #9
    God country family powder Bajastrasni avatar
    Datum registracije
    31.12.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Juce sam se vratio iz Banskog sa porodicom i moram da kazem da sam prosao EXTRA dobro, evo vec drugu godinu. Cuo sam da zice nisu radile 2 dana zbog pretnje "zelenih terorista", ali sam izgleda imao srece. Sve zice su radile, vreme je bilo odlicno, manje snega nego prosle godine, ali su i preko dana ukljucivali topove, gde god bi staze progledale. Tomba je bila fenomenalna, skoro zaledjena, tako da nije bilo guzve. U subotu 10, kad smo kretali nazad u Banskom je bilo 10 stepeni, ali je tokom celog puta padala kisa, pa mislim da nece biti problema sa snegom. Zao mi je za Ghost-a, ali sto kaze Zloglasni, sledeci put proveri kalendar takmicenja. To FIS takmicenje je bilo zakazano za 28-30 Januar i nema sanse da te puste da vozis Tombu bar nedelju dana pre toga. ALi zato je posle toga uzivanje. Stavicu uskoro i neku fotku, cim naucim kako da ih skinem sa cerkinog telefona.

  10. #10
    Milosh
    Guest

    Podrazumevano Tuzna nedelja

    I ja spadam u one koji su imali " srecu " da bas te nedelje budem u Banskom i , mada ima stvari koje treba pohvaliti ( sredjene staze npr. ) to sto su nas okratili dva dana i to na pravi balkanski nacin ipak je previse . Pored toga , nisam siguran ni za prva dva dana da je bilo opravdano sto su radile samo dve sedeznice . Ako smatraju da je onakav vetar dovoljan razlog da zice ne radi onda ne vidim svrhu sedeznice sa pleksijem jer ionako radi samo po lepom vremenu . Postoji nesto zbog cega sam zahvalan Bugarima : sada sam siguran da cu sledece godine u Austriju ( mada me mrzi da vozim ) .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •