Strana 16 od 22 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 211

Tema: Kraljevica - Zaječar

  1. #151
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ma tu sam, evo citam iz pocetka tvoj post, "sa razumevanjem", ko onomad u skoli, ali ja I dalje ne razumem sto vam ne radi staza?!? Neko uzeo pa poludeo pa NECE da je pusti namerno, tera inat ili crko blajbinger na katablajzeru, pa dok neko ne donese iz Nemacku rezervni deo...? Sta je u stvari problem? Mislim, mene ne kaci, u Zajecaru sam bio samo u kasarni, al' mi zao svih onih skijasa iz ZA, svaka sezona je pocinjala sa fotkama topova u pogonu sa Kraljevice, a sad cvrc...

  2. #152
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    posto mene prozivaju da prozivam velike zajecarce, licno mislim da zajecar ima i bolje ljude za neke funkcije, a ne ljude koji su bili u zatvoru zbog muvanja sa cekovima, 90-tih. da ne spominjem kako se ne spominjem kako se kupuju ulice u zajecaru tatama i ostalima, ima mozda o pravljenju privatnih kuca na kraljevici. toliko o tom coveku. neka me neko ispravi ako gresim.
    svaka cast za sve sto je uredjeno u zajecaru poslednjih godina, ali ono sto je lose je za kritiku.
    ja ne zivim u zajecaru, tamo sam rodjen i ziveo do svoje 20-te godine, ali volim taj grad i rado dolazim u njega.e
    drugo

  3. #153
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Zesci OFF :
    Ma vidim koliko je sati. Dzabe nama i sneg ovoliki i staze i zice i sidra i i topovi i dobra volja za skijanjem kad smo skupa uzev ovakvi kakvi smo, svako od nas pomalo... Gledam bre nbgd blokove gde zivim, samo po neki penzos izasao sa lopatom da skloni sneg oko svoje garaze ili prilaza ulazu, ulice neociscene, mladi kukaju na led i sneg, a jedina im briga dzokavac, a niko BRE nista nece da radi, a lopata 460 dindzi ona metalna sa drvenom drskom... Ja iskopo svoju garazu i dva parking mesta i ceo prilaz tome i dosta od mene, a ovi pored samo gledaju i zalecu kola kroz dubok sneg, je*e im se da pomognu, a imam TRI lopate! Evo, na jedno mesto se uselio komsija dok sam bio na poslu i neka ga, sta sad, nije moje dekretom, ali ovi drugi ni makac, a kukaju kako je sve zavejano, bla bla. Samo jedna zena iz radnje prosula kutiju soli ispred i neki momci iz firme ocistili malo oko stepenica, valjda moraju po zakonu... Eto i kod vas na stazi, zato sto je neko ili nesposoban ili ga boli ona stvar ili tera inat, pa nema skijanja. Neka i nema i ne treba vise nista da ima, to smo sami i hteli kad necemo da se borimo protiv takvih parazita nego samo kukamo i gajimo ih ko da su od zlata.

    Ja odlepio jutros na nekog mentola sto 15 minuta pokusava da sa LETNJIM gumama izadje uzbrdo iz garaza, a nece mene da pusti da prodjem, ja iza njega i cekam imbecila koji besomucno gasira svoj noviji audi, a table mu U(zick)E. Rekoh bracala, stavi neku gumu za zimu, nece sa tim slik pneumaticima na 20 santima suvog snega.. kreteni vode glavnu rec, zato je tako kako je, verovatno i u ZA, kao i svuda i u svemu, uostalom.

    Zelim vam da poterate i oterate koje god budale bile i preduzmete sve sto je potrebno i da uzmete vise bre stvar u svoje ruke i da to radi kako treba. Ko ce ako necete vi sami, ozbiljno? Ako njih budete cekali samo cete se na kraju sezone osecati ko popishani...

    Meni bre muka vise od takvih - inace, ovih dana se selim i peglam sa raznim majstorima svaki dan, pa sam malo prso, sto se vidi, jelte. Kazu, kad vidis coveka da prica sa samim sobom il' je lud il' gradi kucu...

  4. #154
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    izvinjavam se forumasima za malo mesanje politike u forumu. malo sam bio isprovorican. cujem da ratrak jos uvek nije u funkciji? kazu, cekali da dodje zima pa da ga poprave, ccccccc

  5. #155
    Member
    Datum registracije
    10.09.2011
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Black Crow Orb / K2 AMP Rictor 82XTi
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    U Zaječaru već nekoliko dana radi staza. Upotreba žičare se za sada ne naplaćuje. Nažalost staza nije u idealnom stanju. Očigledno postoji problem u organizaciji skijališta. Trava na stazi nije bila pokošena pa je sneg pao po rastinju visine pola metra. Sad ta trava proviruje iz snega i pravi problem. Ratrak je servisiran tek pre dva dana tako da sad kad se sneg topi i nema neku funkciju. Njegovom upotrebom staza samo još više progleda. Topovi za sneg nisu ni bili korišćeni i ako je bilo desetak idealnih dana za njihov rad. Umesto dobro pripremnjene i utabane staze (veštački + prirodni sneg) koja bi potrajala verovatno do kraja sezone sad imamo situaciju da će skijanje uskoro biti prekinuto do novih padavina ili odgovarajućih niskih temperatura za rad topova.

  6. #156
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    kako vidim, stvari stoje bas kako treba, ali u srbiji. kazu neki zli jezici da ti topovi i ta masinu koju zovu ratrak treba da se koristi u s proleca, a moze i pocetkom jeseni. a i ko jos kosi travu i zvunje pred sneg?
    salu na stranu, cini mi se da se neke stvari nece nikada promeniti u zemlji srbiji, pa da se stvari odradjuju na vreme, a ne kada zagusti, pa se uglavno odrade brzo i lose....

  7. #157
    Member
    Datum registracije
    09.11.2007
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    hoce proraditi staza ovu zimu?

  8. #158
    Junior Member GODzillata avatar
    Datum registracije
    25.02.2011
    Lokacija
    Bugarska
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Hoce proraditi staza ovu zimu?

  9. #159
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    da li ce proraditi staza ove zime?
    mislim da je neophodan uslov za tako nesto da prvo padne sneg, koji ce morati da padne jer ne moze da ostane gore (kako su nam jedne zime objasnili starosedeoci na Jahorini, kad je sneg bio vise nego neophodan za nastavak skijanja).
    e, ako I dodje do toga, onda ce trebati jedno mesec dana da se ljudi zaduzeni za skijaliste podno Kraljevice, organizuju. Treba I njih razumeti, nije bilo snega cele zime, pa nisu imali kada da se organijuzu, uigraju...
    salu na stranu, nadam se da ce ove zime bili dobrog skijanja na Kraljevici

  10. #160
    Junior Member
    Datum registracije
    22.01.2013
    Godina
    48
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    sutra otvaranje staze.Radnim danom 250 a vikendom 350 din.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •