Strana 6 od 22 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 211

Tema: Kraljevica - Zaječar

  1. #51
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2009
    Godina
    43
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Sneg u Zajecaru u najvece veje ... Vec su se nakupio dovoljno za skijanje (nesto preko 30 cm koliko vidim kroz prozor), a nadam se da ce i lift da puste popodne...
    Cim saznam javljam...

  2. #52
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2007
    Godina
    54
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Jer proradio lift ?

  3. #53
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    Jedno malo iznenadjence za Zajecarce: vrlo verovatno ovih dana do vas stize ratrak sa Bojaninih voda, pored Nisa. Naglasavam, nije sigurno, vec: vrlo verovatno. Sa ratrakom i 10-15 nasih najmanjih klinaca (SK Nis) na pripreme...

  4. #54
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2009
    Godina
    43
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Da te cuje bog! Evo vec 2 dana tabamo stazu i molimo boga da se nabavi neki manji ratrak...
    U glavnom, lift radi, staza je super ... Sutra ce da se jos vise utaba i staza sa leve strane (kroz sumu) ...
    Juce i danas lift je radio od 16:00 ... Sutra je pitanje, ali je moguce da ce zbog vikenda da radi od 11:00 ...
    Broj telefona ski staze (za one koji zele da provere): 064/868-16-15

  5. #55
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LimitMan Pogledati poruku
    Da te cuje bog! Evo vec 2 dana tabamo stazu i molimo boga da se nabavi neki manji ratrak...
    Na zalost, imali smo manji problem sa dovozenjem ratraka.. Dovezen je do obliznjeg sela, skinute su mu gusenice, i verovali ili ne: pobunili se seljaci zbog njegovog odvozenja sa Bojaninih voda i sprecili utovar u vucni voz. Cak je i gusto bilo, ukljucujuci pretnje motkama i sl. Nakon frke se ispostavilo da im je neko rekao da ce im cena zemlje skociti (kao sto se to desilo na BZ) kad se na vodama napravi ski centar i zato ne daju da se "proda" (i to im je neko "dojavio") ratrak..

    Uskoro, pod "okriljem noci" i uz adekvatne mere bezbednosti...

  6. #56
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    A inace, imali smo danas trku u Zajecaru i ostali smo svi zabezeknuti skijanjem u sred sred grada, sa istekom staze 10m od zeleznicke pruge

    Za ne-zajecarce: http://www.youtube.com/watch?v=45CKTJbebNs

  7. #57
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Exclamation

    Drugari samo da javim da je staza u Zaječaru danas proradila. Prema najavama ovih dana se ocekuje da stigne i tabac.

  8. #58
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2009
    Godina
    43
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Upravo sam prosao pored staze ... Topovi bacaju u najvece ... Temperatura u podnoziju je -7 stepeni ... Tako da VALJDA nece biti leda kao prosle godine, mada su poceli da bacaju u trenutku kada je bilo -5... Vlaznost vazduha je niska, nebo je vedro, pa bi trebalo da se dobije dobar kvalitet snega...

    Ja mislio da je stigao ratrak vec...?? Tako sam nesto nacuo...

  9. #59
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    kakvo je trenutno stanje sa stazom na Kraljevici...? jel se skija jel ima snega...
    ja sam inace rodom iz Zajecara pa dolazim tamo za bozic pa bih rado poneo skije, malo priprema pred pravo skijanje....a i taman da probam nove skije...pozzzz

  10. #60
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2009
    Godina
    43
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Trenutno pada grozna kisa (vec cele noci) tako da ce staza naj verovatnije da bude urnisana. Ipak, do bozica ima jos 13 dana ... A za tih 13 dana moze da napada i 2m snega ... I jos toliko topovi da naprave... Tako da ti je moja preporuka da poneses skije ;-)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •