Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 28

Tema: proradio krcmar

  1. #11
    God country family powder Bajastrasni avatar
    Datum registracije
    31.12.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Zloglasni,
    Jel moze neki utisak za Head WC Supershape ? Kupio sam ove godine, ali jos nisam stigao da vozim jer je u januaru na Kopu bilo oranje, pa sam iznajmio da ne unistavam? Thx

  2. #12

    Podrazumevano

    Ako sam dobro razumeo ovde Krcmar vodite kao CRNU stazu?????

    Na Kopu eventualno jedan deo Bele reke moze da se nazove tako, Duboka i Krcmar su za iole ozbiljnije skijase/bordere samo rekreativne staze. Mi smo u nedelju jurcali po Krcmaru kao nezdravi i pravo da vam kazem staza je sasvim prijatna za opustenu jurnjavu i skakutanje okolo.

    Bata Bane, nadam se da je Valmenieir ipak malo ozbiljniji od ovoga????

  3. #13
    God country family powder Bajastrasni avatar
    Datum registracije
    31.12.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Ne bih hteo da zvucim neskromno, ali moram da se slozim sa Shaolinom. Mada za moje godiste dobar je i Krcmar.

    Samo, Bata Bane, isto pitanje te ceka i za Sestriere, mada si mi obecao neke van-skijaske aktivnosti, tako da se mozda i izvuces!

  4. #14
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Po meni jedino crno na kopu je levak na beloj reci 2 a ovo ostalo je livada.Krcmar je oznacen kao crna iz razloga sto ima onaj jedan mali deo koji je strmiji i to jednostavno tako mora.

    E sada sto se Heada tice i ja sam ga uzeo tek pre 2 meseca i vozio sam mozda ukupno 7 dana na njemu i mogu reci da je "cheater" cudo.Malo je meksi od Fishera ali i dalje kida po strmim i zaledjenim stazama.Dakle nema onih nezeljenih vibracija i poskakivnja vec ostavlja one useke kao klizaljka.Slalomski zavoji su milina,dobro slusa i pri veleslalomskim ali vec posle toga pri vecoj brzini dolazi do izrazaja duzina daske i mali radijus i polako pocinje da gubi na stabilnosti ali to je je i ocekivano.Za razliku od fishera ova daska dozvoljava izlete i na off piste iako sam mozda 5 puta prosao celca ali u svakom slucaju razlika je primetna.E sad najbitnije je da daska manja umara i oce bre da oprosti poneku gresku za razliku od fishera koji svaki put debelo kaznjava.

    Da sumiramo:

    trvdo pripremljene staze - kida
    mekse - kida
    hupsere - nisam probao
    raskvasen sneg - nisam probao
    off pist - skroz ok

    Brza,lako se dize na kantne,ne umara preterano.

    Naravno ovo je sve u kombinaciji sa cipelom viskog flexa >100

    Zaboravi da dodam ovo je model 2006 nije 2007.Prabacu sledece nedelje i 07 pa cu javiti da li ima razlika i koje su

  5. #15
    God country family powder Bajastrasni avatar
    Datum registracije
    31.12.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Zloglasni, hvala za post. Super ti je test, mogao bi da otvoris novi thread da ljudi testiraju skije. Ja ujutru palim za Bansko, pa cu, nadam se da probam SS WC u svim uslovima. Saljem utiske cim se vratim. Pozdrav svima.

  6. #16
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Shaolin Pogledati poruku
    Mi smo u nedelju jurcali po Krcmaru kao nezdravi i pravo da vam kazem staza je sasvim prijatna za opustenu jurnjavu i skakutanje okolo.
    @Shao? Kako je pokriven snegom gornji deo staze? Ima li vetra ovih dana?

    Krchmar je ubedljivo najbolja staza za skakutanje, slikanje, bahacenje...

  7. #17
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Shaolin Pogledati poruku
    Ako sam dobro razumeo ovde Krcmar vodite kao CRNU stazu?????

    Na Kopu eventualno jedan deo Bele reke moze da se nazove tako, Duboka i Krcmar su za iole ozbiljnije skijase/bordere samo rekreativne staze. Mi smo u nedelju jurcali po Krcmaru kao nezdravi i pravo da vam kazem staza je sasvim prijatna za opustenu jurnjavu i skakutanje okolo.

    Bata Bane, nadam se da je Valmenieir ipak malo ozbiljniji od ovoga????
    Videces druze ValMeinier, na drugom i trecem brdu ima tako crnih staza da ti se zivot zacrni.

  8. #18

    Podrazumevano

    Proslog vikenda je bilo dovoljno snega na vrhu Krcmara (mada su neki promasili vrh pa su se malo zaneli po Kosovu - LORD???????hehehe).
    ali koliko cujem trenutno na Kopu pada snegic tako da tih problema nece biti. A vetar? Pa januar na Kopu - zna se, hladno!!!!!!!!!!!!!1

  9. #19
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Talking

    Ljudi na kopu ima 76cm snega
    Kazu da ce jos da pada i zaista ce biti super !!

  10. #20
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Podrazumevano

    Dajte ljudi na ovom forumu se posalj 1 poruka dnevno
    Ajde se malo probudite i pisite !!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •