Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: Jahorina 24.02.-03.03.2007.

  1. #11
    Junior Member rista83 avatar
    Datum registracije
    28.07.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Nordica SUV8
    Godina
    40
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Marija, pokušavam da te dobijem na mobilni ali ne uspeva. Ja i brat ćemo ići 24.2. pa jel slobodna još ona dvokrevetna?

  2. #12
    Junior Member dajana avatar
    Datum registracije
    10.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    jesu !
    0631195999

  3. #13
    Junior Member dajana avatar
    Datum registracije
    10.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    u Risto ja sam mislila da se meni obracas jer sam i ja poslavila temu za dva slobodna mesta od 24.02 do 3.03.
    60e je smestaj za 7 nocenja... ta vikendica je ispod Pegija nekoh 200m na stazi. Ako si mzoda za to zainteresovan ,javi se... Pozz

  4. #14
    larson
    Guest

    Podrazumevano

    evo ljudi sveze informacije,sinoc sam dosao sa jahorine..bilo je lepo...ima snega,jucer je bila najgora magla ikad,ali padao je sneg ceo dan,a danas su me zvali odande i danas je sunce ceo dan...snega ima dovoljno trenutno,mada dok sam ja bio prvih par dana je bilo oko +3 stepena pa su staze "progledavale",ali onda je zahladnelo i napadalo jos malo snega i onda je extra..sto se tice kamenja i stena,pripazite kad prelazite sa poljica na ogorjelicu i obrnuto,ja sam tu naleteo na stencuge i kamenje a na novim skijama...Praca ne radi jer je sa juzne strane pa tamo cim padne sneg,otopi se...cene su smesne,rucak za dvoje u restoranu oko 15 eur...(preporucujem Ognjiste,odmah iznad hotela Kristal)..to je to,ako jos nekog nesto interesuje nek pita..

  5. #15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od amanda Pogledati poruku
    E ljudi, ako je neko zainteresovan da ide sa nama (nas je troje za sada) na Jahorinu nek se javne

    Termin je 24.februar-3.mart, smeshtaj je u dvospratnoj kuci, 9 lezajeva, 2 kupatila.. Po osobi ispadne 50e za smeshtaj, i ko se kako snadje za prevoz.. mi smo mislili kolima da idemo.. Klopu i pice naravno nosimo odavle, ipak, lowbudget zimovanje ))

    Tako da ako ima nekog ko hoce da nam se pridruzi, javite se

    Hocu ja ! A sa kim cu deliti sobu/krevet ?

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2007
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Blizzard
    Godina
    40
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Kasno :(

    Sva su mesta popunjena

  7. #17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od amanda Pogledati poruku
    Kasno :(

    Sva su mesta popunjena

    Steta :( next time perhaps ..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •