Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 34

Tema: Carrera goggles (2 kom)

  1. #21
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano

    Syeb'o si mu znanje (forumu)...

    Pazi, I hate CO2 na skijalishtu takodje, rekoh ti da si parkiran na sred centra - ne morash ga turirati u 10.000 rpm!

    Hehe, pazi shto se tiche izbora za marketing i tu se slazhem, ALI! "Mamac mora biti po ukusu ribe, a ne ribolovca". Dakle, ako je u celoj prichi meta studentarija, onda ceo projekat zalazi u opasnu zonu zbog slabe kupovne moci. "Solucija B" je da doshijemo zlatne grcko-egipatske ornamente i taman istim popunimo eventualne poderotine ili rupe uzrokovane od strane nesavesnih podrumskih glodara.

    Eh, da definitivno smo tu negde shto se tiche onih heroja iz serija, "Last Action Hero" - my favorite!

    Kako da ne interesuje? Tema ima preko 300 pregleda, ljudi dojavljuju jedni drugima - klub obozhavalaca nasheg m00dnog kutka se shiri sumanutom brzinom! Ej da, Top Gun fazon mi se svidja! Sinulo mi u trenutku! Zamisli dolazis onako shmekerski sa onim pilotskim cvikama sav oblepljen amblemima, a mace samo predu: "Jao ti si prvi pilot za kojeg znam da skijaaaa!"

    Dakle u lov na ambleme, floto nasha, napreeeed....


    p.s. Pogledaj rating teme!

  2. #22
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od laki Pogledati poruku
    Syeb'o si mu znanje (forumu)...

    Pazi, I hate CO2 na skijalishtu takodje, rekoh ti da si parkiran na sred centra - ne morash ga turirati u 10.000 rpm!

    Hehe, pazi shto se tiche izbora za marketing i tu se slazhem, ALI! "Mamac mora biti po ukusu ribe, a ne ribolovca". Dakle, ako je u celoj prichi meta studentarija, onda ceo projekat zalazi u opasnu zonu zbog slabe kupovne moci. "Solucija B" je da doshijemo zlatne grcko-egipatske ornamente i taman istim popunimo eventualne poderotine ili rupe uzrokovane od strane nesavesnih podrumskih glodara.

    Eh, da definitivno smo tu negde shto se tiche onih heroja iz serija, "Last Action Hero" - my favorite!

    Kako da ne interesuje? Tema ima preko 300 pregleda, ljudi dojavljuju jedni drugima - klub obozhavalaca nasheg m00dnog kutka se shiri sumanutom brzinom! Ej da, Top Gun fazon mi se svidja! Sinulo mi u trenutku! Zamisli dolazis onako shmekerski sa onim pilotskim cvikama sav oblepljen amblemima, a mace samo predu: "Jao ti si prvi pilot za kojeg znam da skijaaaa!"

    Dakle u lov na ambleme, floto nasha, napreeeed....


    p.s. Pogledaj rating teme!
    E ovo je stvarno cooool, ovo je bitka OUT vs IN , gdje naravno svi entuzijasticni citaoci znaju vec od prve epizode ko sam ja out is cool my friends.
    bitka old school protu new school.
    Bitka: Pantalone ala gace na po guze ili nako "muski" sve do grla (pa vezes kravatom mjesto kajsem, (diesel origingal sa indijancem s lijeve strane).

    Pa vidis da ni na to ne obracam paznju "rating teme", pa nije valjda bilo 300 hitova??? pa dobro nemoj da se zanosis od toga smo pola ja i ti hahaha

    Definitvno si u pravu u vezi ove platezne grupe na koju gadjamo dakle marketinshki se koncentrisemo na 'uspjesne gradjane Balkana"

    Podzdrav od egzemplara out-covjeka: nosi goggels od 9 i 'satro raybanke' od 14 evra. okaci cu negjd neku sliku za obozavateljke hahaha.

  3. #23
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    (quote) ja tj. sapa: Nego uputi mene Out-covjeka u cemu je fora sa Colmar-proizvodima......), nesto 'cool' kao: Mammut, north face, la fuma, spider??? Nek mi upuceni oproste na ovolikom analfabetizmu po pitanju marki, sta cu covjek zemljoradnik (zavrsen citat )

    E pa nije da se hvalim, al mislim da prvenstveno ovi moji 'qutoovi' izazivaju paznju "sire" publike; Obrati paznju na gornju recenicu:"Mislim da sam cuo za firmu (imo nekad neku chuturicu za vodu, jel to ta marka???" Pravi out-covjek, covjek-zemljoradnik mjesa colmar i colemann, ovo je originalno ovo, ovo je jeres za prave poznavaoce marki i etiketa, ko da psujes u nekom hramu al meni je valjda oprosteno

    Borat Sagadajev je out, ali ja sam jos vise out.

  4. #24
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    kad vidim ove naocale gubitak vida mi ne zvuci kao losa ideja
    nevidim razloga zasto bi neko iole zdravog razuma stavio ovo na glavu

  5. #25
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano

    E nek' si nam rekao, sada svi mozhemo odahnuti i reci sebi; Dobro je, Flexon je progovorio! Nashe je samo da se slozhimo sa njim!

    @Sapa: Evo ga jos jedan m00dni freak, vidis da prate ljudi! Btw, smislio sam ime za brendiranje ski kombinezona: "CoolMan"

  6. #26
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flexon Pogledati poruku
    kad vidim ove naocale gubitak vida mi ne zvuci kao losa ideja
    nevidim razloga zasto bi neko iole zdravog razuma stavio ovo na glavu
    @Laki: Vide ovog Amera s’o provocira. S’o Flexone s’a fali??? Back to the future covjece.
    Nego razradjivanje one tvoje zamilsi o Top Gun pilotu slucajno zalutalog na lokalnu ski-promenadu;
    Odjelo mora da bude “fusion” 70,80 i 90-tih, a i 2000-tih.
    Na vugla jedna shapka, kozna i perjani skiprsluk sa srebrenim lancima (punk stil), a na prsluku na jednoj strani veliki logo skipatrole americkog skijalista Telluride (tu skijaju samo pravi freakovi, zna Flexon bolje no ja) a na drugjo strani logo benda village people; Poruka ovakve odjece je da se pravi strejt-macho tip skijasa ne libi da koketira sa gay-kulturom. Pravi macho ne sumnja u svoju seksualnu prirodu, pa moze da slusa i bendove tipa village people ili Communards valja li ova tita ti???.
    Onda: kombinezon, al onaj pravi Top Gun, da bi potencijalna lokalna plavusha stekla utisak da se radi o pravom jahacu mlaznih letjelica. Mozda na koljena da mu se okaci ona tvoja Grcka Shara???
    Cvike, pa yebiga kako god da okrenes mora nosit raybanke inace je totalno neuvjerljiva pojava.
    Na ledjima onog prsluka moze da stoji veliki znak PEACE, to referira na nove vjetrove u americkom drustvu; ono nesto kao rat je definitvno OUT, zivjelo skijanje.
    A onda se pojavljuje lokalna beauty sa colmarom na lijevoj sisi i izjavljuje onu tvoju recenicu: “jos nisam srela pravog pilot koji zna da skija” ahhh kako ovo zvuci romanticno.
    A on kaze (na americkom engleskom): Jes vidila bre sta ti je destiny babe? tu sam napravio prinudno sletanje, i malo sam inkognito, ne bi da me neko prepozna. Prica dalje: ; znas letim ja iznad perzijskog zaljeva a usput chetujem i sharmiram na diskusijama ‘skijanje.co.yu (forum: 'english only'), zanesem se, pritisnem dugme i sprzim saveznicki konvoj....kazem kolegi koji sjedi iza mene: Dude we’re going to the jail………’
    Ona, ophrvana svjezim planininskim vazduhom Kopaonika tu padne na njegove (latentno homoseksualne grudi YMC), pa onda se sroza ne njegovo koljeno sa grckim motivom……..
    E pa laki buraz, razradjuj ovo dalje, izgubih inspiraciju.
    Izmenio/la Sapa; 10.02.2007 u 21:37.

  7. #27
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    ima li jos nekih ski naocara na prodaju po slicnim cenama ????
    Izmenio/la stanislaw; 11.11.2007 u 15:22.

  8. #28
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    Oakly Five 3.0 Ducati
    he he, Stevo šminkeru dobro se spremi za ovu sezonu

    nisam pilot ali letim ;o)

  9. #29
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    ? ?

  10. #30
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tataratira Pogledati poruku
    Oakly Five 3.0 Ducati
    he he, Stevo šminkeru dobro se spremi za ovu sezonu

    nisam pilot ali letim ;o)
    Ja mislio brile, a ono sunčane cvike. Dobre.

    Što jes', jes', bićeš veći šminker od mene: Magfire 12 pod nogama, šareni Salomon na nogama, Oakley na nosu...

    Ja sam nabavio crnu jaknu i tamno-sive hlače specijalno za jahorinsku mast sa žičara.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •