Strana 19 od 26 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 190 od 254

Tema: Alta Badia

  1. #181
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Wlad da li si putovao preko Austrije ili iz Slovenije u Italiju? Nisam se još odlučio a planiram za vikend u Colfosco. Kada se ide kroz Italiju koja je ruta "najbrža"?
    Pozdrav i uživaj

  2. #182
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Uuuuuu Wlad prelepo, znaci krenulo je ja sam tamo 11 januara, mora da se obidje ono sto se nije stiglo prosle zime

  3. #183
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Borise, AT put je mnogo bolji, išli smo svim kombinacijama i meni je najbolja Karavanke, Lienz, Brunico, Corvara, Colfosco. Put nije naporan i samo lagano . Ako ides preko IT onda ideš na Beluno pa na Cortinu i onda Corvara i naravno Colfosco. Problem je što se taj deo od Beluna (kojeg obidješ) jako rastegne i ide se kroz dosta malih mesta sa ograničenjima i sl..

    Bane video sam da ideš u januaru, to je isto odličan termin, nema gužve a sve radi. Lep provod i preporučujem da ne idete mnogo u krug nego svaki dan drugi deo da se zadje u dubinu i odvozaju sve najbolje staze.

    Ovaj sada termin mi se jako svideo, radi veći deo staza a pustoš na strmim stazama i onda ludilo , pored toga što ima malo skijaša nus efekat je da staze do 16h ostanu odlične, deo ostane toliko dobar do kraja da ih i ne srede do sutra i sve ostane odlično.

  4. #184
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Prosle godine smo isli tim putem kroz karavanke, a sada idemo na Italiju jer ima mnogo vise auto puta, ono jes malo dalje za neki kilometer al reko ajd da probamo I ovu soluciju.

  5. #185
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Probajte, tako se najbolje vidi, ali ja uvek preporučujem preko Lienza zato što je meni bolje, što naravno ne znači da će biti i vama

  6. #186
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Dobra je I ta putanja al ajd reko da probamo gore na Pordenone

  7. #187
    Junior Member
    Datum registracije
    10.11.2011
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Da li se u svakom Alta Badia Ski pass ofice-u može uzeti 6-o dnevni ski pass, i da li primaju samo keš ili je moguće i plaćanje karticama? Pozdrav.

  8. #188
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Draganp Pogledati poruku
    Da li se u svakom Alta Badia Ski pass ofice-u može uzeti 6-o dnevni ski pass, i da li primaju samo keš ili je moguće i plaćanje karticama? Pozdrav.
    Naravno....možeš uzeti i 6 - dnevni Dolomiti superski pass...uzimaju gotovinu i kartice....

  9. #189
    Member christofer avatar
    Datum registracije
    18.12.2013
    Skije / Bord
    Salomon Riot
    Godina
    39
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Preko Austrije put je ok za neka skijalista u Italiji, doduse nisam isao za Alta Badiju vec za Madonnu jedne godine, ali je put ok. A do Corvare sam isao kroz samu Italiju, tj odvojio se za Pordenone pa na gore isao. Meni je navigacija onda pokazala kraci put preko lokalnog puta koji se odvaja kod San Vito di Cadore-a, a ne preko Kortine. Uzasna greska, put je pun krivina, uzak, na nekim mestima se jedva mimoidje sa busom. I nije bio bas nesto ociscen. Vracali smo se preko Kortine nazad. I taj put mogu da preprucim, s obzirom da se od same Cortine lako stize do autoputa koji onda ne prestaje do Srbije. A put od Corvare do Cortine je isto ok. Lokalci preporucuju put preko Brunica i Lienza. Ali ne znam kakav je da prenesem utiske...

  10. #190
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Put preko Brunica-Lienza nema nijedan prevoj, iz Corvare se "spustiš" do Brunicoa (gde imaš možda par km deonicu sa krivinama) i onda dalje dolinom do Lienza. Ovim putem ideš samo kroz Sillian i Lienz što se tiče mesta, ostalo je prav put sa ograničenjem od 100km/h.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •