Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Jel neko bio na Banskom do 21. 01. 07?

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2007
    Godina
    48
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Ja sam bio i prosle godine i bilo je super, snega svuda a toplo vreme.

    Ima jedan jeftin hotel, zove se JIC, 110 EUR 7 dana sa doruckom, cisto, toplo, topla voda, ljubazni domacin i sl. Tamo sam bio prosle godine i bilo je ok. Transport do gondole (koja i nije bas daleko) nije u ceni, platili smo oko 10 tak EUR za nas dvoje.

    Pozdrav...

  2. #12
    God country family powder Bajastrasni avatar
    Datum registracije
    31.12.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Ja sam preko interneta nasao privatni apartman za cetvoro, dvosoban stan (one bedroom) u zgradi koja je 100m od gondole. 220 funti, ili ti oko 330 evra najam za 7 dana. Inace, trenutno je velika ponuda na netu i uglavnom su snizenja jer je dosta ljudi otkazalo zbog manjka snega. Samo vodite racuna da je od 10-17 februara u Bugarskoj skolski raspust i ta nedelja je najskuplja.

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2007
    Godina
    48
    Poruke
    15

    Podrazumevano Vesti sa Banskog

    Bio sam na Banskom i vratio sam se 03.02.07.
    Bilo je dovoljno snega za dobro skijanje.

    1. i 2. dan - zbog vetra neke zicare nisu radile pa je bila velika guzva na onima koje su radile.
    3. dan - zbog vetra nije radila gondola pa nije ni bilo skijanja (mogao je ko je bio kolima da ode do prve i jedine zicare koja je radila)
    4. i 5. dan - super sneg, super vreme, idealno skijanje, bez guzvi na zicarama
    6. dan (02.02.2007) - zatvorene sve zicare do DALJNJEG zbog toga sto su neki ekolozi postavili bombu i prete da ce izazvati lavinu ako neko ne prekine da unistava sume. I 03.02. nisu radile zicare, kada sam krenuo kuci.

    Posto je hotel bio super mogao sam pametno da iskoristim vreme bez skijanja a oni koji su jakooo ljubitelji skijanja ti su pobegli na Borovec.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •