Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 51

Tema: slike Jahorina januar

  1. #31
    casual snowboarder
    Datum registracije
    23.10.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    rossignol sultan 2005
    Godina
    33
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tataratira Pogledati poruku
    jeste, procitao sam na drugom forumu jutros da je tada bilo 20 cm novog snijega...

    prosle padavine su bile oko 50 cm u dva dana

    nadam se da ce to biti dosta za dobro skijanje, mada meni ce trebati jos jedan dobar sneg, posto idem tek 24.februara.
    ovo sto sam bold-ovao mi bas nije jasno?!na koja dva dana mislis?na neke padavine od pre mesec dana, zar ne?
    be better than yesterday

  2. #32
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    bilo je dva dana padavina negdje oko pola januara

  3. #33
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    @ tataratira: hvala. koliko sam video padace i u petak i u subotu.

    @ haski: lepo sam ti reko da sam lajsna da, imam kolokvijum, u 14h. nista nisam spremao, ludacki me mrzelo. idem sad malo da zasednem. vidimo se sutra.
    poz
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #34
    larson
    Guest

    Podrazumevano

    napokon neki sneg... Valjda ce ga biti jos..ide li neko 17 februara na jahorinu??

  5. #35
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    koliko sam video do sada je napadalo oko 34cm novog snega!!!
    exellent!!!!!!

    http://www.j2ski.com/snow_forecast/B...vets_snow.html
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #36
    casual snowboarder
    Datum registracije
    23.10.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    rossignol sultan 2005
    Godina
    33
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od larson Pogledati poruku
    napokon neki sneg... Valjda ce ga biti jos..ide li neko 17 februara na jahorinu??
    ja znam njih devetoricu koji dolaze tog datuma, a ja dolazim nedelju dana kasnije sa jos njih 6 i dvojicom od ove prve grupe.
    gde si ti smesten?
    mi smo iznajmili neku ogromnu vikendicu
    btw jel zna neko sta se trenutno desava na jahorini, ili jos bolje ako znate neki link o trenutnom stanju jahorine, jer mi glupo da gledam infokop sa onoliko podataka, a ne idem na kop!
    be better than yesterday

  7. #37
    larson
    Guest

    Podrazumevano

    mi smo ove godine smesteni u hotelu "dva javora",mislim da se tako zove...ta varijanta sa vikendicom je extra samo mi nismo mogli da se dogovorimo ove godine oko toga...mnogo spremanja,kuvanja...www.go2jahorina.com i www.jahorina.org

  8. #38
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2007
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od NSboarder Pogledati poruku
    ja znam njih devetoricu koji dolaze tog datuma, a ja dolazim nedelju dana kasnije sa jos njih 6 i dvojicom od ove prve grupe.
    gde si ti smesten?
    mi smo iznajmili neku ogromnu vikendicu
    btw jel zna neko sta se trenutno desava na jahorini, ili jos bolje ako znate neki link o trenutnom stanju jahorine, jer mi glupo da gledam infokop sa onoliko podataka, a ne idem na kop!
    Pitaj sta te intresuje , inace sam svaki dan na Jahorini. Snijega sad ima dovoljno , a jos uz to je prhki (najbolji za skijanje !).
    Evo za sad jedan link , nije nesto bogat informacijama .
    http://www.skijanje.co.yu/Ski_Info/jah_ski_info.htm

  9. #39
    casual snowboarder
    Datum registracije
    23.10.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    rossignol sultan 2005
    Godina
    33
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od larson Pogledati poruku
    mi smo ove godine smesteni u hotelu "dva javora",mislim da se tako zove...ta varijanta sa vikendicom je extra samo mi nismo mogli da se dogovorimo ove godine oko toga...mnogo spremanja,kuvanja...www.go2jahorina.com i www.jahorina.org
    ma ni ja jos ne znam kako ce funkcionisati nasa varijanta kuvanja za 9 osoba-valjda necemo umreti od gladi
    inace za prvi link sam znao, a drugi mi se svidja jer daje spisak staza koje rade(nadam se samo da to refresh-uju redovno)

    @dovla
    kao sto si i sam rekao, nije bas bogat link i informacijama, ali nema veze hvala ti sto si ga nasao.
    izvini ako gresim, ali sam po pisanju skontao da si tu negde iz tih krajeva gde je jahorina. ako je tako verovatno znas kako je tu krajem februara, ima li guzve i pustaju li sve zice u rad, ako se cak desi da mozda ima malo ljudi?
    ima li guzve sada na jahorini, koliko se ceka na zicama? koliko vidim skocine (praca) je danas radila, jel istina? to mi je omiljena staza
    be better than yesterday

  10. #40
    larson
    Guest

    Podrazumevano

    ja sam bio pre dve godine od 24.02. do 03.03. bilo extra...bilo snega 2m,vanredno stanje...ali jbg kada veje tesko je za skijanje i ne rade sve staze...ali opet je bilo extra...ma samo da ima snega i moze sve...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •