Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: chamonix

  1. #1
    Member dzonka avatar
    Datum registracije
    08.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    96

    Podrazumevano chamonix

    prijatelji i ja bi isli pocetkom februara u chamonix. niko od nas nije tamo bio. o chamoniju je glupo pricati, pretpostavljam da je vrhunsko skijanje. e sad, ono sto mene zanima
    1.da li je neko isao zadnjih godinu-dve... tri.
    2.da li je dobra varijanta da se iznajmi kuca (nas je sestoro)-ima li neka preporuka
    3.kakve su cene po restoranima, klubovima...
    4.koja je najbolja varijanta za ski-pass

    svaka informacija-dobro dosla

    pozdrav

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Na www.skiinfo.fr moze se videti da je skijanje na tom skijalištu dosta dobro po ocenama ljudi koji su tamo skijali.Koliko se vidi i snega ima dovoljno! Da li ste se sami organizovali i kako putujete?
    Ako nemate novčanih ograničenja najbolja varijanta je iznajmljivanje kućice.
    Pozdrav i baš vam zavidim

  3. #3
    Member dzonka avatar
    Datum registracije
    08.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    96

    Podrazumevano

    pa samo smo se organizovali u tom smislu sto smo sedeli jedno vece i rekli aj da ne idemo na kopaonik od nas sestoro, dvoje nema vizu, ali mislim da to nije veei problem... kad nadjemo smestaj i platimo, poslace nam vaucere koji bi bili dovoljni za vizu. isli bi sa dva auta...tako da ne vidim potrebu za turistickim agencijama.
    e sad, obziirom da smo prosle godine planirali da idemo u livigno i na kraju zavrsili na kopaoniku, nemoj jos uvek da nam zavidis
    a sto se tice iznajmljivanja kuce, to je jeftinija varijanta od hotela!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •