Da vam neko kaze da je bio 7 dana u Austriji na skijanju i da je apartman za 4 osobe platio ukupno 315 Eura (ukljucen bazen i sauna), vjerovatno biste mu rekli: “Nadji nekog drugog da zaj...”.

E, pa sad ja vama pricam tu pricu, uz dopunu da sam vec tri zime bio tamo i to po dva puta (januar, mart). Sve staze su uvijek savrseno uredjene sa umjetnim snijegom (kad treba), cetvoroguze brze zicare, nikad red za zicu. Jednostavno, sve funkcionise savrseno. Ski skola 6 dana od 10:00 do 13:30 kosta 135 Eura (manje od 6,5 Eura po satu).
Skijaliste je za austrijske pojmove maleno tj. velicine Jahorine, sa stazama gdje ce i pocetnici i rekreativci visoke klase (gdje neskromno i sebe trpam) vristati od srece. Na www.gerlitzen.com uvijek imate tacne informacije o skijalistu sa trenutnim fotografijama sa Web kamere. Truli kapitalizam je toliko truo, da mi ovdje od kapitalizma imamo samo smrad :cry: .

Kopaonik me sigurno vise nikad nece vidjeti, Jahorina mozda samo preko vikenda.

Do aranzmana sam dosao prije vise od tri godine pretrazujuci ponude skijanja na Internetu i kako planiram i dalje ici tamo, nemam vam namjeru davati Web adresu, mail ili telefone u vezi apartmana.

Google pred sebe i trazite. Isplati se.