Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Q: Borderi, gde ste? , A: Evo ostrimo kantne!

  1. #11
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano Re: Q: Borderi, gde ste? , A: Evo ostrimo kantne!

    Citirati Originalno postavljeno od Boris
    99,9 % bordera kod nas nema pojma kako se to radi. Ljudi, platite skole... ...ali bre naucite da vozite to cudo a ne da se smarate. Stvarno sumnjam u taj osecaj uzivanja i slobode pri pokretima koje vi izvodite...
    Dechko, ti si u problemu... Ha, ha, na soma bordera kod nas, dodje jedan koji ''neshto zna'' po tvojoj proceni... Jeah! Kakav kriterijum!

    C, c , c jesi li razmishljao da se angazhujesh kao sudija na sledecem Extreme games???

    Mada, mislim da bi retko ko dobio pozitivnu ocenu posle tvoje uvodne vozhnje... Bas sam se lepo nasmejao, ne zameri; gde su mladi tu je i shala...

    Aj'!

    P.S. Codex, pocheo si da spamujes...

  2. #12
    Junior Member Codex avatar
    Datum registracije
    02.04.2004
    Lokacija
    kompjuterski sto
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    vazi
    Death is nothing, but to live defeated and inglorious is to die daily.

  3. #13
    Budala Spiridon avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Fisher proCarve ("pro" - my foot)
    Godina
    49
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Dechko, ti si u problemu...
    Ovaj... momak... kontrolisi recnik.

    Jel mogu da pogadjam. Obojica imate oko 18 - 22 godine. Da li ste culi za pojam konstruktivnog dijaloga. Mada kad bolje razmislim, vecina nesuglasica potice od pogresnih definicija, prema tome, voleo bih da mi neko definise sta znaci dobro bordovanje. Mozda ja grdno gresim kad ocekujem da se bordom izvodi nesto vise od otklizavanja...

    I nije mi jasno zasto vas dvojica ovo shvatate toliko licno. Mozda se pronalazite u opisu???
    Ja nigde nisam rekao da su borderi losi ljudi, samo da mahom ne znaju da koriste doticnu spravu.

  4. #14
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano

    Hehehe, vazhi 'MATORI' :roll: ... Inace imam 11 godina i suvishe sam mlad za teoretisanje...

    Mislim da je tema vec odavno besmislena, ako neko u opshte ceni mishljenje jednog nestashnog dechaka... Sto se tiche rechnika, Chiko, vec nas kategorizujete da smo 'matori' izmedju 18-22 god... Ali odavno sam off topic...
    :idea:


    Slatki snovi...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •