Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Zicara Vikend naselje - Suvo rudište

  1. #11
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    u mnogo loshem je stanju. sestri i meni je pukla "korpa" pre par godina. srecom to se desilo na nekih 2 metra visine, a mogli smo da ispadnemo kasnije gde je dooosta vishe.. nismo se puno povredili, radnici na zhici su samo skinuli korpu kao da je sasvim uobichajno da korpe pucaju.. i nismo upreli da ih tuzhimo jer je genex jaka firma i kao nismo sluchaj na vreme prijavili..

  2. #12
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vampire Pogledati poruku
    u mnogo loshem je stanju. sestri i meni je pukla "korpa" pre par godina. srecom to se desilo na nekih 2 metra visine, a mogli smo da ispadnemo kasnije gde je dooosta vishe.. nismo se puno povredili, radnici na zhici su samo skinuli korpu kao da je sasvim uobichajno da korpe pucaju.. i nismo upreli da ih tuzhimo jer je genex jaka firma i kao nismo sluchaj na vreme prijavili..
    Nisi svestan kakvu si odštetu mogao da uzmeš za to!
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  3. #13
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    jbg, caletu je advokat rekao da ne troshi pare da bismo ih tuzhili, jer ne mozhemo da dobiljem - jaka kompanija..

  4. #14
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Thumbs down

    Pa sta ces... Srbija je ovo ! Zamisli da se to dogodilo bilo gde na svetu ! Pa ta firma bi pala u stecaj zbog ovog ! Boze gde mi zivimo...

    I ja sam imao nezgodu na dubokoj II 2002 ili 2003 kada sam tek ucio da skijam. Ona ogradica na korpi se zaglavila i koliko god da smo se trudili (Instruktor i ja ) nismo mogli da je spustimo. I tako kad je naisao onaj deo gde korpa gotovo dodiruje zemlju, meni se skija lepo zakaci za neki zbun i spadne, tako da ju je instruktor trazio vise od sat vremena !

  5. #15
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    Uuu pa to nije nista ja redovno kada se vozim zicarom bela reka 2 visim sa nje. Znaci lepo sednem i ogradica ne moze da se spusti zato sto je naravno zardjala ili je izlupana. Zamislite da 20 minuta letite nad provalijom i da svaki put kad prelazim preko tockova strahujem da li cu zajedno sa korpom pasti sa zicare.

    Svako ko je bio na BR2 zna kako izgleda pejzaz preko koga ide zica.

  6. #16
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Podrazumevano

    Hmmmm... Bela reka 2 je zaista vrlo visoka, ali meni se na njoj jos nije desio problem...

    Veoma neodgovorno od njih !!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •