Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 32

Tema: Kolima

  1. #21
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    juče pokvarim Betu !!!

    odem na zicu vidim iskocila plastika ispod veza, ona ploča
    negdje sam savio skiju, momački, rekoše u servisu

    haj to k'o napravimo, skinemo vez vratimo plastiku i vratimo vez
    ali dodjem ja na vrh, krenem malo nizbrdo vidim lezi frajer na stazi
    tek sto sam to pomislio eto i mene kraj njega, sta bi? kontam garant kamenje..da obucem skiju vidim fali mi do pete jos 20 cm!?
    sve to na vec skoro pola staze..skije u ruke pa na vrh pa liftom sa skijama u krilu nizbrdo u sevis..skontam ja da je on zaboravio zasarafiti zadnji vez za prednju plohu jednim sarafcicem..on je tu sinu gurnuo pod prednju sinu i saraf nije uhvatio rupu nego pritisnuo metal i tako drzao dok me nije otkacilo......

    i opet ja odem na vrh, onako vec pomalo sjeban od svega sto mi se desilo od pocetka sezone...i konacno se naskijam kako ja volim, imao sam neku blokadu...nisam se bio opustio, previse sam se cuvao, toliko da na kraju dana nemas osjecaj umora a ni nekog ski-dozivljaja
    al' eto trebalo mi je par danan na snijegu da dodjem sebi

    e da, bilo je dobro ali je staza sve tanja i tanja, ne znam da li ce uspjeti sta napravti za praznike

  2. #22
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tataratira Pogledati poruku
    juče pokvarim Betu !!!

    odem na zicu vidim iskocila plastika ispod veza, ona ploča
    negdje sam savio skiju, momački, rekoše u servisu

    haj to k'o napravimo, skinemo vez vratimo plastiku i vratimo vez
    ali dodjem ja na vrh, krenem malo nizbrdo vidim lezi frajer na stazi
    tek sto sam to pomislio eto i mene kraj njega, sta bi? kontam garant kamenje..da obucem skiju vidim fali mi do pete jos 20 cm!?
    sve to na vec skoro pola staze..skije u ruke pa na vrh pa liftom sa skijama u krilu nizbrdo u sevis..skontam ja da je on zaboravio zasarafiti zadnji vez za prednju plohu jednim sarafcicem..on je tu sinu gurnuo pod prednju sinu i saraf nije uhvatio rupu nego pritisnuo metal i tako drzao dok me nije otkacilo......
    i opet ja odem na vrh, onako vec pomalo sjeban od svega sto mi se desilo od pocetka sezone...i konacno se naskijam kako ja volim, imao sam neku blokadu...nisam se bio opustio, previse sam se cuvao, toliko da na kraju dana nemas osjecaj umora a ni nekog ski-dozivljaja
    al' eto trebalo mi je par danan na snijegu da dodjem sebi
    e da, bilo je dobro ali je staza sve tanja i tanja, ne znam da li ce uspjeti sta napravti za praznike
    Happy new year brotha,
    Nek svi ovi gore pomenuti kijameti budu daleka proslost u 2007 godini, i jos najmanje 168 cm snijega ti zelim gore na "home-hill" i naravno da redovi na zici budu u prosjeku 2-3 metra duzine (ono jes: red od 3 metra ,po nasim standardima ne mora automatski da znaci mali red, jer se u ta 3 metra moze nagurati ihaaaa 15 i vise entuzijasticnih skijasa.... )

    Jesi bio gore, vidim webcam snijeg je jos uvijek oke. Jesu slusali ferariji ili si opet moro u pit-stop na remont ???? Hebi ga puno si se radovo i spremo za sezonu, previse razmisljo (sikiro se sto bi rekli), a znas da je to tezak hendikep kad se utoj republici rodis s navikom da puno razmisljas adrenalin radi, ti jedva ceko da posaljes sve u ono mjesto....i najzad sidjes s one zice i kazes planini: "e sad cu da te ka.am".....'naam taaj osjecaaaj. i prije nego junacki izdrnadas sa istom, vec je pet sati valja kuci poci; povlacis onaj dim od cigare sve dole do dijafragme, jos jedan pogled u retrovizor i kazes: "babe istusiraj se eto mene opet sutra" Valjaju li mi ove alegorije,ha??? Ma kaki sesso, ovo je bolje (bar u mojim godinama kad pregulis 35 i polako pocnes da ulazis u middlife crisis hahahahaha.

    Ja picim u petak, jako ga malo ima, al topovi rade pa imaju neke staze od 2-3 metra sirine na dibidus umjetnoj podlozi, na 2000 m ga ima jos samo 30 cm, na 25000 jos 50-60cm, a vremenske prognoze ne obecavaju nista uzbudljivo....
    mislim da cu skije da iznajmim, zao mi ovih mojih ljepotica, sutra ih vracam sa ostrenja i podmazivanja, pa da ih onda oma sjebem, nesto mi zao....

    Uzivaj

  3. #23
    Senior Member
    Datum registracije
    09.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Poruke
    119

    Podrazumevano

    DALI MOZE NEKO DA MI KAZE DALI JE BEZBEDNO ICI KOLIMA SA BG TABLICAMA NA JAHORINU ILI BJELASNICU.
    POZDRAV



    Niposto ne idi autom sa tim tablicama! To je nesto najgore sto mozes uciniti! Strah me je i da pomislim sta ti se sve moze desiti!
    U stvari, najbolje je da ni ne dolazis!

  4. #24
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od inskk Pogledati poruku


    Niposto ne idi autom sa tim tablicama! To je nesto najgore sto mozes uciniti! Strah me je i da pomislim sta ti se sve moze desiti!
    U stvari, najbolje je da ni ne dolazis!
    Ovo mi lici na nesto ruzno

  5. #25
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Thumbs down

    Administrator site-a treba da banuje ovog malisu sto siri ne trpeljivost medju skijasima. Licno glasam da mu se zabrani pristup sto cu predloziti u svakom slicnom pokusaju.

  6. #26
    Senior Member
    Datum registracije
    09.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Poruke
    119

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Hurmiza Pogledati poruku
    Administrator site-a treba da banuje ovog malisu sto siri ne trpeljivost medju skijasima. Licno glasam da mu se zabrani pristup sto cu predloziti u svakom slicnom pokusaju.
    Nije to netrpeljivost, vec odgovarajuci odgovor na pitanje koje samo po sebi predstavlja uvredu.
    Pitanje u ovom topicu je bilo otprilike kao "ja sam bijelac, i hocu li biti ubijen ako dodjem u Keniju?", ili "ja sam protestant, hoce li me razapeti Irci u Dublinu"
    Da je 1996 ili 1997 to bi bilo u redu, ali za postavljanje ovakvog pitanja u 2007. godini nema opravdanja!
    Necije neznanje ne moze biti opravdanje za nanosenje uvreda! A ovaj clan je mene ovim pitanjem doslovno uvrijedio!

  7. #27
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    ti si neki lako uvredljiv covek,lose je to za zivce oladi malo
    ski rules


  8. #28
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Podrazumevano

    Neznanje nije zlocin niti uvreda. Ono sto ti radis svojim komentarima je vrlo ruzno. Ne zelim ovde da se uvlacim u politiku ali sve je to u glavama (u ovom slucaju tvojoj i to ne bih generalizovao na sunarodnike).
    Umesto da kazes dodji decko u Sarajevo i BiH slobodno da pijemo zajedno i jurimo ribe jer ces na taj nacin doneti 500 - 600 Eur zarade ovom siromasnom narodu ti kazes to sto kazes ...
    Ako budes procitao malo po forumu bilo je i pre ovakvih pitanja pa ljudi nisu odgovarali na taj nacin nego su ohrabrivali one koje vole skijanje da dodju slobodno i uzivaju u slicnostima i RAZLIKAMA.

    Ipak na kraju cu reci sve je to u glavama i niko od nas nece dozvoliti da jedan ovako dobar forum bude pretvoren u smesne politicke obracune.

  9. #29
    Senior Member
    Datum registracije
    09.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Poruke
    119

    Podrazumevano

    Pa dobro, nije valjda da niko nijr skontao da je moj odgovor bio sarkastican a ne ozbiljan
    Clan ce vjerujem doci, biti dobro primljen i vjerovatno ce se na kraju sramiti pitanja kojeg je prije dolaska postavio
    A poenta mog odgovora je da ovakva pitanja ne zavrijedjuju ozbiljan odgovor
    No hard feelings...

  10. #30
    Member
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    zg
    Skije / Bord
    head
    Godina
    51
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    inskk, meni je odmah bilo jasno da je tvoj odgovor bio sarkastičan i, iskreno da ti kažem, ja kada vidim takva pitanja, prvo mi skoči tlak na 70000, onda, duboko udahnem i napišem fini odgovor - iako da slušam onaj prvi impuls, odgovorila bi isto kao ti.

    ja sam išla sama samcata kroz cijelu bosnu (i federaciju i rep. srpsku) i kroz beograd i pančevo i gdje sve ne sa riječkim tablicama, nikada nikakvih problema i čudno mi je kada netko pita da li je opasno ići sa bg tablicama kroz rs, ali eto, trudim se razumjeti da razni ljudi imaju razne strahove...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •