Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 32 od 32

Tema: Kolima

  1. #31
    Junior Member ozzie avatar
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    Snow..where else?
    Skije / Bord
    Dynastar Omecarve 09
    Godina
    43
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jazz Pogledati poruku

    ja sam išla sama samcata kroz cijelu bosnu (i federaciju i rep. srpsku) i kroz beograd i pančevo i gdje sve ne sa riječkim tablicama, nikada nikakvih problema i čudno mi je kada netko pita da li je opasno ići sa bg tablicama kroz rs, ali eto, trudim se razumjeti da razni ljudi imaju razne strahove...
    Veruj mi jazz,nije to isto ici sa Hrvatskim tablicama kroz Srbiju i Bosnu i ici sa Srpskim tablicama kroz Hrvatsku,Bosnu itd.U Srbiji niko nije imao problema,a cik da neko ode U Dubrovnik odavde sa Bg tablama,moze slobodno da roni za kolima.
    P.S Ovo nije nikakva rasprava na nacionalnoj osnovi i ne zelim da polemisemo ovde o istom,ali samo sam morao da iznesem moj komentar na predhodni post,tj. takvo je cinenjicno stanje i tu se ne moze nista.Nadajmo se da ce vreme odraditi svoje i da u nekoj buducnosti nece vise niko postavljati ovakva pitanja.Pozdrav

  2. #32
    Member
    Datum registracije
    24.12.2004
    Godina
    43
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    Nisam bas planirao da komentarisem ovu temu,ali ipak nisam izdrzao da se ne ukljucim.Naime,svake zime dva,tri puta idem na Jahorinu svojim autom sa srpskim tablicama,a da bi stigao do nje,u Hrvatsku ulazim na granicnom prelazu Bogojevo te se vozim do broda gde prelazim u Bosnu,pa dalje prema Sarajevu itd. i usput napravim po dva tri stajanja i u Hrvatskoj i u Bosni i nikada nisam imao ni najmanju neprijatnost.Cak sto vise pri jednoj pauzi prosle godine dok smo se zaustavili da se malo odmorimo negde oko Zupanje,zaustavilo se auto hrvatskih tablica i ljudi nas pitaju da li nam je potrebna pomoc,da se nismo mozda izgubili?!Ovde kod nas bi se ljudi zaustavili da im “jebu majku ustasku”,a ne da pitaju da li mozda treba pomoc.Inace posao me takodje tera da bar 2 puta mesecno(24 puta godisnje) idem u Zagreb takodje sa srpskim tablicama i za “divno cudo” opet do sada nisam imao problema.Stvarno ne znam cemu takvi “odgovarajuci” odgovori.Mislim da bi ovaj forum trebao sluziti razmeni pozitivnih komentara i informacija,te stvaranju novih prijateljstava,a ne sirenju netrpeljivosti i dezinformacija.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •