Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Klizanje

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano Klizanje

    Ova tema verovatno ne pripada ovom forumu, ali mozda ce neko moci da mi pomogne. Planiram da se bacim na klizanje ali ne znam gde. U pionir necu sigurno jer ne volim da klizam u zatvorenom prostoru. Pre 2-3 godine sam klizala na sajmu, ali mi se cini da je ove godine klizaliste otvoreno samo dok traje novogodisnji vasar, znaci do 30.12. Na Vidikovcu takodje ima klizaliste ali je veoma malo i uvek prepuno dece. Na Kalemegdanu je takodje malo. Jedino na Starom difu nikad nisam bila, pa ako neko ima iskustvo, zanima me koliko je veliko i da li je guzva? I cena...Mada mi se cini da sam negde videla da je 150 karta i 150 klizaljke. Hvala

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    01.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Flow Diskord
    Godina
    47
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Kao sto si i sama primetila, problem velicine klizalista na otvorenom je sto
    su suvise mala i sa 20-ak ljudi na ledu postane vec preterana guzva.

    Prosle i pretrosle godine sam svracao i na Kalemegdan. Osim sto je vrlo
    malo klizaliste u poredjenju sa Pionirom, povrsina je vrlo lose odrzavana.
    Samo malo pociste ono sto je sastrugano, sipaju jedan sloj vode od par
    milimetar i puste da se zamrzne.. Taj sloj se opet cas posla oljusti
    i nastavis drndanje po rupama.

    Na starom DIFu nisam klizao, tako da ne mogu da ti prenesem utiske, mislim
    da je klizaliste velicine teniskog terena, jer ga na tom mestu prave.

    Bilo bi zaisto lepo i romanticno da postoji neko vece otvoreno klizaliste,
    pa da se klizas dok napolju sija sunce, ili padaju pahulje snega i.. kahm..
    cek da se osvestim.. svodi se na to da jedino u Pioniru imas gde da
    kliznes par puta a da ne moras da izbegnes nesto.. Takodje, led daleko bolje pripremaju.

    Ako se dobro secam, termini za rekreativce su bili svaki dan osim ponedeljka
    negde od 21h, a nedeljom od 11 i 14.. Mada verovatno sam sve pomesao
    tako da najbolje da se raspitas i za termine i za cene na telefon
    011/ 766 667

  3. #3
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Na Novom BG je nedavno otvoreno potpuno novo veliko klizaliste. Nalazi se u bloku 62 u ul Jurija Gagairina sa desne strane odmah pored ulice.
    Nisma bio, ali sam cuo da je odlicno i da nije neka prevelika guzva....ajd ako je neko bio nek' da utiske i cene..eventualno web link...

  4. #4
    Cafe team KOP_MANIA avatar
    Datum registracije
    05.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic
    Poruke
    346

    Podrazumevano

    to je kao deciji dvorac gde ima i klizaliste. Tako da su verovatno tamo deca pa nije bas pametno odlaziti tamo. Ledena hala tj kod hale pionir je najbolje i najvece mesto za klizanje
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  5. #5
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Na Novom BG je nedavno otvoreno potpuno novo veliko klizaliste. Nalazi se u bloku 62 u ul Jurija Gagairina sa desne strane odmah pored ulice.
    Nisma bio, ali sam cuo da je odlicno i da nije neka prevelika guzva....ajd ako je neko bio nek' da utiske i cene..eventualno web link...
    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA Pogledati poruku
    to je kao deciji dvorac gde ima i klizaliste. Tako da su verovatno tamo deca pa nije bas pametno odlaziti tamo. Ledena hala tj kod hale pionir je najbolje i najvece mesto za klizanje
    ne misli na to, nego na hokejashki teren nekog kluba sa nbg-a. klizalishte je odmah pored o.sh. uzhichka republika. nisam bio ali kazhu da je do jaja..

  6. #6
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Bas tako, mislim na novo hokejasko klizaliste kluba sa NBGD....

    evo dela maila koji sam dobio od poznanice koja je bila tamo:
    "Ulaznica je 150, klizaljke 150. Termini su od 12:30-14:30; 18:30-20:00 I 21:30-23:00 radnim danom I vikendom od 11do 12:30; 14-15:30 I 19:30-21. Škola je od 14:45-15:45 sreda I četvrtak I 08:45-9:45 vikendom. Imaju I školu hokeja ali devojka na ulazu nije znala baš precizno kada počinju."

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Evo ja sam bila na Difu pa da prenesem svoja iskustva. Prvo sam u planu imala da odem u nedelju, i otisla sam ali je bila tolika guzva da sam odustala. Ponovo sam otisla juce i bilo mi je super. Dosla sam oko 20h i bilo je 10-15 ljudi, kasnije ih je doslo jos nekoliko, ali vec od 21:30 skoro da nikog nije bilo. Jedini problem je sto se led uopste nije cistio, pretpostavljam da to rade samo ujutru, sto je veoma lose jer je naravno mnogo teze klizati po brazdama, i veoma me to zacudilo jer ranije kad sam isla i na sajam i na Kalemegdan, led se cisio na svaka 2 sata. Tako da izgleda da je najbolje doci ujutru. Mada nisam sigurna, mozda ciste i popodne, ali eto od 20 do 22:30 nisu I jos jedna stvar koja je dobra je to sto nema termina, klizas koliko hoces. Eto to je moje iskustvo, a ako neko ima iskustva sa jos nekim klizalistem neka pise pa da isprobamo

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •