Steta sto ovakva staza ima tako malo ski dana, prosle godine mislim nista, ove za sad par dana. S druge strane, sta jos treba da se desi da stanje bude bolje?
Gondola, sredjivanje, vestacko...
Tip: Poruke; Korisnik: rcub; Ključna(e) reč(i):
Steta sto ovakva staza ima tako malo ski dana, prosle godine mislim nista, ove za sad par dana. S druge strane, sta jos treba da se desi da stanje bude bolje?
Gondola, sredjivanje, vestacko...