Orijentacija je kljucni problem, tacno osetis trenutak kad staza skrene u desno koliko je losiji sneg.
Tip: Poruke; Korisnik: ftj; Ključna(e) reč(i):
Orijentacija je kljucni problem, tacno osetis trenutak kad staza skrene u desno koliko je losiji sneg.
Kakvi su ono zardjali stubovi na br2 koji stoje na ivici staze i podsecaju na neki starinski sistem za osnezavanje? Prvo sam pomislio da je za osnezavanje al pre ce biti da je nesto drugo, mozda za...
Bio ja danas, prvi put na kopu iz bg-a obdan što se kaže jer je prognoza obećavala i stvarno je bilo top, ne može bolje od kopaonika. Sve staze su radile i držale do kraja(osim nekih manjih delova...