Mislim da je ono sidro/tanjir na Marinim vodama ubedljivo najgore na celoj planini, sporo katastrofa i svako malo staje. A steta, Marine vode su bas lepa staza za skijanje koju nazalost cesto...
Tip: Poruke; Korisnik: nightshadow931; Ključna(e) reč(i):
Mislim da je ono sidro/tanjir na Marinim vodama ubedljivo najgore na celoj planini, sporo katastrofa i svako malo staje. A steta, Marine vode su bas lepa staza za skijanje koju nazalost cesto...