Valda ce i sutra da puste da jednom u zivotu i BR docekam 😅 guzva je bila i danas u dolasku na putu, tako da ce izgleda vikend biti krcat
Inace kakva je ova stazica vezni/put od medjustanice...
Tip: Poruke; Korisnik: lexinho021; Ključna(e) reč(i):
Valda ce i sutra da puste da jednom u zivotu i BR docekam 😅 guzva je bila i danas u dolasku na putu, tako da ce izgleda vikend biti krcat
Inace kakva je ova stazica vezni/put od medjustanice...
Odlicno, moze li se Bele reke celom duzinom spustiti sa ovim novim snegom? Vidim da su oznacili na mapu kao zatvorenu crveni deo
Wlad, kakvo je stanje za sretenjsko skijanje - vredi li gadjati sl vikend? Vidim da nema najavljenih padavina, al da bi trebalo biti sunce i minus cele sl nedelje
Ja sam uvek preko josanicke isao jer je novi put, nisam ni jednom morao lance da stavljam, bilo je dobro ocisceno.
Napominjem, nisam isao na rasku nikad, tako da ne mogu da uporedim oba puta.