PDA

Pogledati punu verziju : Sneg na pocetku sezone 2006/07



miles_davis
13.12.2006, 10:34
Na portalu SK Nis, www.serbiaski.com (http://www.serbiaski.com) , postavili smo pogled na sve postojece web kamere iz ski centara u regionu. Cini se da, za sada, samo Jahorina i Bansko nemaju problema sa snegom..

Pizzeria-Tina
13.12.2006, 17:29
Mi nemamo WEBCAM ali imamo snega skoro pa dovoljno.
:ok:

jez
05.01.2007, 20:33
Pozdrav iz Slovenije svima koji vole skijanje a naročito one, koji ne traže uredžene staze sa liftovima, več nedutaknute poljane pšiča tamo, gde se težko nekog sretne.
I pošto je kod nas pa i u bliznoj Austriji i Italiji snjeg samo na pistamo i to veštački privukao sam uspomene izpred 25 godina kad sam isprobavao prekrasne of-road terene na Šar Planini i Durmitoru i počeo pretraživate internet stranice, pa da viidim kakop je te godine prošla sa snjegom ostala "Juga".

Tako, da bi mi bili dobrodošli podaci o količini snjega sa svih krajeva, naročito tamo, kdje ga ima dovoljno.

Nadam se, da neče bit zamjere pošto sam siguran, da upotrebljavam tako Slovenačke kao i Srbske i Hrvatske rječi.

Kako bi skijali, da bi bilo makar pola prošlogodišnjeg snjega.

Pozdrav Jež

Bata Bane
06.01.2007, 01:15
Pozdrav iz Slovenije svima koji vole skijanje a naročito one, koji ne traže uredžene staze sa liftovima, več nedutaknute poljane pšiča tamo, gde se težko nekog sretne.
I pošto je kod nas pa i u bliznoj Austriji i Italiji snjeg samo na pistamo i to veštački privukao sam uspomene izpred 25 godina kad sam isprobavao prekrasne of-road terene na Šar Planini i Durmitoru i počeo pretraživate internet stranice, pa da viidim kakop je te godine prošla sa snjegom ostala "Juga".

Tako, da bi mi bili dobrodošli podaci o količini snjega sa svih krajeva, naročito tamo, kdje ga ima dovoljno.

Nadam se, da neče bit zamjere pošto sam siguran, da upotrebljavam tako Slovenačke kao i Srbske i Hrvatske rječi.

Kako bi skijali, da bi bilo makar pola prošlogodišnjeg snjega.

Pozdrav Jež

Snega za ono pravo skijanje ima dovoljno samo na Durmitoru i Jezerinama u Crnoj Gori, na Kopaoniku je malo losija situacija ali verujemo da ce ovih dana biti padavina i tamo pa ocekijemo dobro skijanje i u Srbiji.

Pozdrav za skijase iz Slovenije:yay:

kop
06.01.2007, 01:38
Pozz jez !

Nazalost pogledao sam prognozu za kop i treba biti dobar optimista da bi se nadao dobrom skijanju narednih 10-ak dana ! Bice puuuuuno sunca :) ali ce max dnevne temperature skoro svakog dana biti u plusu :sm008: :sm008: , a jos se ocekuje onaj "natopljen" sneg ili kisa :sm008: ! Ja se uzasno nerviram oko toga jer ujutru idem na kop !
Nadam se da ce bolja situacija biti u februaru kada cu otici na par vikenda ! :ski: