PDA

Pogledati punu verziju : Prva sezona na kopaoniku - skijanje



nikks
13.12.2006, 01:15
:sm006: Nemamo snega ali stize nam sezona skijanja, e tu dolazi moj problem. Ove godine prvi put idem na skijanje tako da mi je potrebna kompletna oprema. Kupio bih novu opremu i pri tome bi mi trebala mala pomoc iskusnijih skijasa. Visok sam 193cm i imam oko 100kg. Ukoliko neko moze nesto da mi kaze koju opremu bih mogao da kupim i koja bi bila cena bio bih veoma zahvalan. Odgovore saljite i na mail (n_milojevic@yahoo.com). HVALA UNAPRED:sm006: :dziveli: :glavaozid

cikloski
13.12.2006, 01:31
Pre svega moras da dodjes do zakljucka koji nivo kvaliteta opreme zelis. Svi proizvodjaci tj, vecina njih u svojoj ponudi imaju veliki izbor modela i kvaliteta, te stoga izbor proizvodjaca po meni moze da bude druga faza. Prvo moras da SAM dodjes do zakljucka sta bi ti zeleo i koji je odnos cena-kvalitet koji ti je dostupan. Dobar put za to je recimo listanje, za pocetak, nekih stranica ovog sajta, odnosno nekih podataka o parametrima same opreme.
Pozzz

diplomata
13.12.2006, 13:38
moj najiskreniji savet ti je da ne kupuješ opremu za ovu godinu, jer koliko sam shvatio prvi put staješ na skije !!!

idi na skijanje, na kopu iznajmi komplet opremu ( nije nešto skupa ) i probaj, mozda ti se neće ni svideti skijanje ( ja u to ne mogu da verujem ali imam iskustva i sa takvim ljudima, odemo na skijanje i oni posle pola sata na skijama samo kazu '' ma nije ovo za mene '' i bleje po ceo dan po kafićima... to su klasični debili )

tako da za opremu ima vremena i naredne godine ako se zaljubiš u ovaj sport i postaneš zavisnik kao mi svi ovde !!!

Flexon
14.12.2006, 02:48
moja preporuka je da kupis opremu
i to najbolju koju mozes da priustis
tako da ces biti primoran da zavolis ovaj sport
i godinu dana kasnije ces reci da je to najbolja stvar koju si uradiu u zivotu
samo treba da se odlucis dali bord ili skije
ako se odlucis za skije u tom slucaju bi moja preporuka bila
180 cm i preko nikako manje

nikks
14.12.2006, 21:33
Hvala vam, ove godine cu ipak iznajmiti opremu a za sledecu cu da se opremim "do zuba". Pozz svima