PDA

Pogledati punu verziju : vezovi za board Salomon SP3



DINGE
07.12.2006, 14:31
da li neko moze da mi pomogne?
vezovi su proslogodisnji model i nasao sam ih za upola cene nego sto su kostali kada su izasli...
ako neko moze da mi kaze kakvi su i jer se isplati da ih kupim?

unapred hvala!

ThE_MaN
07.12.2006, 15:10
Ovako malo sam gledao po netu. I stvari stoje ovako. Deo ljudi je zadovoljan odnosom cena-kavlitet. Ali su dosta česte zamerke upućene na toe strap (kajš na prstima) veoma često se dešava da zaledi kada je hladnije napolju pa je vrlo teško izaći iz veza bez upotrebe, pomoći nekog alata npr. šrafcigera. Ili se dešava da zaledi pa ne može da se stegne isti. Deo ljudi ima zamerke neudoban high back.

Cena u inostranstvu se kreće od oko 80 do 110 € i u americi 90 do 120 $. Inače taj model od ove sezone nije više u ponudi, proizvodnji. Dakle poslednja serija je proizvedena za sezonu 05/06.

DINGE
07.12.2006, 15:28
e hvala ti puno! ima da se kupe u ellese-u, na autoputu preko puta hale Limes. 6 500 su a bili su 13 500, popust jer im je ostalo jos par komada!
hvala ti na informacjama !!!

ThE_MaN
07.12.2006, 15:37
To ti je Fitex prodavnica a ellese je jedan od brendova koji prodaju.

Jeremija
12.12.2006, 23:05
Moj drugar ih je kupio prosle godine i stvarno je prezadovoljan (pogotovu imajuci u vidu koliko su kostali a nisu kosatali 13k ), ali bojim se da su ostali neki samo u S velicini tako da treba da obratis paznju na to!!!