PDA

Pogledati punu verziju : Ski vikend



carol
10.03.2004, 17:30
Pozdrav svima!

Isla bih na ski vikend. Trazim drustvo i/ili prevoz do Kopaonika. Polazak petak poslepodne, povratak nedelja.

Ima li neko iskustva sa smestajem u planinarskom domu Kopaonik?

Cena ski pasa za vikend?

pozdrav od planinarke

laki
11.03.2004, 09:08
Trodnevni 2.700
Dvodnevni 1.900
Jednodnevni 1.000
Noćni 350
Poludnevni 600

Ja bih rado isao, ali mozda sledeci vikend... :(

milica
13.03.2004, 14:04
Trebalo je juce da se ode, sada je gore fenomenalno. Ja idem sledeceg vikenda.

Nadam se da ce biti snega i tada. :D

laki
13.03.2004, 22:41
Cao! Gde odsedate, ja sam isao u jat apartmane, ali me zanima jos neka alternativa za dolazeci vikend... :D Ako bude snega naravno... 8)

Hvala unapred!

milica
15.03.2004, 14:03
I mi idemo u jatove, najjednostavnije je a i nije mnogo, sada su pale cene. Nismo se raspitivali nizasta drugo.

:)

carol
15.03.2004, 14:31
Pozdrav svim skijasima!

Evo i ja cu ovaj vikend. Javite se ko hoce da mi se pridruzi. Krecem u petak najverovatnije u 12 sati, ili mozda cak i u 7 ujutro sa autobuske stanice (pod uslovom da me sef pusti :lol: )

Imam za sve vas jednu informaciju.

Smestaj u Planinarskom domu "Kopaonik" je 450 dinara, polu pansion 780 dinara. Uslov za smestaj u PD "Kopaonik" je da si clan nekog od planinarskog drustava. (svejedno kojeg Pobeda :D , Zeleznicar, Radnicki, Kopaonik.... samo da navedem najbolje :) )

Postoji jos jedna cak i bolja ponuda!

Od 2-4 aprila, prevoz i dva nocenja staje 900 dinara. Isto PSD "Kopaonik". Pitanje je da li ce biti snega, i preostalo svega nekolicina mesta. Naravno opet samo za planinare :)
(A posto je godisnja clanarina svega 200 dinara, a za studenje jos manje, ja bi predlozila da svi postanete clanovi nekog od planinarskog drustva)
Ima prelepih tura i ove godine.

pozdrav
carol