PDA

Pogledati punu verziju : Instruktor / Kursevi



bbK1ng
01.02.2018, 12:24
Pozdrav

Od nedelje smo na Kopu, u Srebrncu.

Treba mi instruktor za ćerku i suprugu.

Da li možda znate nekog koji bi mogao ujutru da ih preuzme tamo na Gobelji?
Komplikovano je malo da se prebacuju u centar zbog toga. Obe skijaju već 4-5 sezona tako da im be trebaju plave staze previše.

Ako imate nekoga pošaljite kontakt u PP.

Ivan Bgd
01.02.2018, 16:01
Javi se u ski servis u Srebrncu kod Gavre i naci ce ti instruktora.
Pozz

bbK1ng
01.02.2018, 16:03
Tnx.

Nismo nikad išli tamo pa nisam znao šta mogu da očekujem na licu mesta.

lexinho021
02.12.2021, 21:40
Nije kod srebrenca al da ne otvaram novu temu...
Preporuka za instruktora/ski skolu, moze na pp. Devojka i ja bi ove zime da uplatimo casove ako moze u paru i poboljsamo tehniku, sa fokusom na karving. Skijamo 4-5 sezona sa prosecno desetak dana na snegu

lexinho021
14.02.2023, 17:53
Da li neko ima iskustva sa ovim seminarima skijanja sto se organizuju na Kopaoniku u martu? Video sam objave za ski kurs Kopaonik u trajanju od 4 dana ili 7 dana na infokopu, kao i za snow week seminar skijanja od 4 dana na instragramu?
Pise da se radi po 5h dnevno uz pauze za rucak i video analize svakog od polaznika, u grupama od po 5-7 ljudi.

wlad
14.02.2023, 18:28
Mislim da je najbolje da ih zoveš i da se raspitaš. Dosta tih kurseva se na kraju svede da nisu advanced nego za početnike, tj. previše se izmiksuju različiti nivoi znanja i onda tu "stradaju" napredniji skijaši (manja korist).

Ne znam detalje, koje kurseve si gledao, ali sam slučajno prisustvovao pre neku godinu (u Rtnju B, sa društvom pili pivo) analizi dana obuke koju je držao Vlada Mandić, sve je to delovalo skroz OK, verujem da ti je najbolje da vidiš kod Vlade kurs ako i dalje drži (skilikepro@gmail.com).