PDA

Pogledati punu verziju : Boroved VS Kopaonik



Ana Kobiljski
26.11.2006, 00:44
Da li neko moze da posavetuje kakva je situacija sa apartmanima na Kopaoniku u poredjenju sa Borovecom. Mislim da idem 23. decembra. Na Kopu sam bila sto puta pa bi da promenim malo. Prosle godine sam bila u Turskoj i bilo je katastrofa. Mozda je Bugraska bolja?

Help!

Bata Bane
26.11.2006, 03:40
Da li neko moze da posavetuje kakva je situacija sa apartmanima na Kopaoniku u poredjenju sa Borovecom. Mislim da idem 23. decembra. Na Kopu sam bila sto puta pa bi da promenim malo. Prosle godine sam bila u Turskoj i bilo je katastrofa. Mozda je Bugraska bolja?

Help!

Borovec je dobar ali moj ti je savet za iste pare mozes skijati u Austriji ili u Francuskoj.

yt7sif
26.11.2006, 13:25
da borovec je dosta skup ali sam imao dodru turu u bugarskoj na maljovici (ako sam dobro napisao) tamo je prilicno bilo jeftino cak i ski pass a tereni su ssvim ok......

Ana Kobiljski
26.11.2006, 16:21
Koliko se putuje do Boroveca?

Bata Bane
26.11.2006, 22:36
Koliko se putuje do Boroveca?

Busom od Bgd racunaj preko 12 sati

johnynovak
27.11.2006, 14:24
Koliko se putuje do Boroveca?

do boroveca imas 470km, tj do sofije 400 sto se prodje dosta brzo jer je veci deo auto put(zavisi kako vozi vozac, ili kako vozis) a onih 70 je malo losijeg puta ali prodje se za nekih sat ipo. glavni razlog zasto se sporo stize kad se ide preko agencije je sto dosta sporo voze da ne bi stigli tamo u 6, 7h ujutru pa da blejite do 12, 13 dok ociste sobe a najcesce se krece u pola 12 uvece kolko ja imam iskustva.
a ako hoces mozda ti je bolje da odes u bansko jer ima mnogo vise privatnog smestaja, on ti je na neki nacin mesavina zlatibora(po kolicini smestaja) i kopaonika(po stazama) mada i malo bolje od kopa, ali radi lakseg poredjenja.

pendo
29.11.2006, 14:17
u januaru o.g. sam bio u app MALINE.Radi se o planinskim kucama sa 4-6 kreveta.Treci dan se voda smrzla?! pa smo na tusiranje isli u app JAGODE.
Ta dva naselja se nalaze 2-3 km od centra ali ima organizovan prevoz mislim da je u jednom pravcu 1.5 E. i da ne peglam racunaj na dosta cigancenja gdje ce ti uzimati lovu na sitno ali kad podvuces crtu KATASTROFA.
Staze su ok i nema guzve