PDA

Pogledati punu verziju : Pomoc u odabiru skija.



Petar
24.11.2006, 15:08
Ovako, posto ove godine (ili sam pochetak 2007) planiram da kupim sebi nove skije, treba mi mala pomoc:
Prvo, skijam vec 12 godina zaredom, recimo po 2 nedelje svake godine, po uredjenim i neuredjenim terenima (ali recimo da je odnos 90%-10% u korist uredjenih terena). Razmishljao sam o Atomic SX seriji, samo ne mogu da se odluchim za model. Preskochio bih ovogodishnje modele zbog cene naravno. Dakle, treba mi vasha preporuka za "best buy", 160-166 cm, cena, i gde to da kupim naravno. Takodje, potrebne su mi i pancerice, i takodje bih se drzao Atomica, jer imam shiru nogu, i Atomic mi odgovara. I za kraj, ne znam da li cu imati para, ali interesuje me gde mogu da nabavim Atomic kacige, npr 2Cover2 model. Navalite... :) Pozdrav.

Petar
11.12.2006, 16:27
Niko? :(
Elem, bio sam do Beosporta, i video sam Fischer RX seriju (zaboravio sam tachno koji model) pa bih voleo i nechije mishljenje o tim skijama, jer im je cena prilichno povoljna.
I, ako neko ima preporuku za dobre pancerice, bilo kog proizvodjaca (ne mora Atomic), neka kaze...
Pozdrav.

Top
11.12.2006, 18:00
http://www.bhski.ba/savjeti%20i%20oprema/fischer20062007/fischer%20RX%20SERIJA.pdf
tu imas recenziju Fischer rx serije