PDA

Pogledati punu verziju : 6-to sed Poljice je , trenutno, NEISPRAVAN!!!



hallo
25.10.2016, 17:50
Posto niko, nigde do sada nije objavio niti upoznao skijase sa EVENTUALNIM problemom u nastupajucoj zimskoj sezoni, odlucih, posle "zvanicne" info ja objaviti.
De Facto stanje:
- 6-to sed je ostecen pred kraj leta strujnim udarom usled praznjenja posle groma
- u kojoj meri NIJE mi tehnicki poznato, osim da je kvar ozbiljan i po informaciji ljudi sa Jahorine, cena delova potrebnih za saniranje kvara je 55.000KM (cca 30.000eur) koje Laitner, naravno, na lepe oci dati nece
- misljenje je i stav na Jahorini da kvar veoma brzo mogu sanirati AKO nabave delove
Zao mi je ljudi gore, koji ZIVE od nase posete zimi, ali stanje je svakim danom sve gore i od zabijanja glave u pesak i povike na "prethodne" Uprave OC-a nema ama bas nista. Nadam se da ce nekako uspeti obezbediti delove za popravku zice!
:dontknow:

Sinisha
26.10.2016, 18:18
Ako je dvosed na Poljicama ispravan mogu sa njim da bajpasuju problem.

Mislim da je novoizabrani načelnik opštine Pale, posle dugo vremena političar iz vladajuće stranke na nivou Republike Srpske, mogao/li bi malo da se pokaže, povuče veze ka vrhu...
Opština Pale i ceo taj region je dugo vremena ignorisan od vlasti zbog političke nepodobnosti...

hallo
26.10.2016, 22:46
Koloko JA znam, DVOSED na Poljicama NIJE u opciji zbog koje cega....

Sinisha
03.11.2016, 23:03
jahorina.org:


od samog direktora nam je receno:
Sredstva su obezbjedjena, djelovi kod Leitnera naruceni.

ivancar
13.11.2016, 11:03
http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/ipak-stize-pomoc-u-oc-jahorinu-za-pocetak-sezone-dobijaju-100000-km/kherxls

gevara
13.11.2016, 12:53
Ма то је пао снијег у Бањој Луци па их подсјетило...